"Stocznia" pokonała lidera!

20 listopada 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
Od 9 października czekaliśmy na kolejną wygraną hokeistów Stoczniowca w ekstralidze. Gdańszczanie fatalną passę dziewięciu meczów bez zwycięstwa przełamali w najmniej spodziewanym momencie. W niedzielę podopieczni Miroslawa Dolezalika rozbili w "Olivii" Cracovię Comarch 8:4 (2:2, 3:1, 3:1). Sukces jest tym większy, gdyż po niespełna trzynastu minutach lider tabeli prowadził 2:0, a w drugiej tercji jeszcze 3:2...

Bramki: 0:1 Adrian Chabior (asysta Michał Piotrowski) 9. minuta; 0:2 Karel Horny (Pavel Urban) 13; 1:2 Maciej Urbanowicz (Patryk Soliński-Marcin Słodczyk) 17; 2:2 Artur Kostecki (Michał Smeja) 18; 2:3 Piotrowski (Chabior) 25; 3:3 Robert Grobarczyk (Smeja) 31; 4:3 Zdenek Jurasek (Bartosz Leśniak) 38; 5:3 Wojciech Jankowski Wojciech (Leśniak) 39; 6:3 Słodczyk (Urbanowicz) 47; 7:3 Jurasek (karny) 55; 8:3 Urbanowicz (Słodczyk) 55; 8:4 Rafał Twardy (Leszek Laszkiewicz-Marian Csorich; przewaga 5 na 3) 59.

STOCZNIOWIEC: Odrobny - Wróbel, Leśniak; Banasiewicz, Smeja; Skrzypkowski, Rompkowski; Skutchan, Pavlacka, Jankowski; Drzewiecki, Zachariasz, Jurasek; Grobarczyk, Słodczyk, Kostecki; Soliński, Urbanowicz

Widzów: 500. Kary: Stoczniowiec - 32 minuty, w tym 10 dla Pawła Benasiewicza za niesportowe zachowanie; Cracovia - 14 minut.

- W poprzednich meczach mielismy kłopoty ze skutecznością. Dzisiaj nam praktycznie wszystko wpadło. mam nadzieję, że ta wygrana pozwoli naszym hokeistom uwierzyć ponownie we własne umiejętności. Liczę, że od dzisiaj rozpoczniemy kolejną, tym razem zwycięską passę cieszył się Miroslav Dolezalik, trener Stoczniowca.

Pozostałe wyniki 22. kolejki: GKS Tychy - Zagłębie ZSME Sosnowiec 10:3 (1:1, 9:0, 0:2); KH Sanok - Dwory Unia Oświęcim 1:0 (0:0, 1:0, 0:0); Wojas-Podhale Nowy Targ - TKH Thyssen Krupp Energostal Toruń 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0) po dogrywce.

• No NARESZCIE

a swoją drogą wszystko co z Krakowa to w 3mieście dostało w dupsko...

• 0 0

• Naprawde dobry mecz , oby tak dalej !

• 0 0

• Sędzia kretyn

Mecz dobry, chociaż czasami skóra cierpła gdy widziałem jak grają obroncy... Generalnie BRAWO dla calej druzyny!!!! Niestety sędzia sie nie popisał... Kary "wyciągał z kapelusza" .

• 0 0

• brawo stocznia!!!

tak trzymac wynik idzie w swiat!!!!

• 0 0

• kropla goryczy.

Szkoda tylko ze Cracovia zagra w play off i to prawdopodobnie z 1 miejsca a nas czeka walka o utrzymanie i to niekoniecznie wygrana.Cracovia ma kryzys juz od paru meczy, Podhale w ostaniej kolejce tez ich zdemolowało wiec nie ma sie co podpalac tym jednym zwyciestwem.Ale tych kilka chwil radości dla najwierniejszych sympatyków w pełni sie im nalezały.

• 0 0

• kibicow 500, smiech na sali. dalej niech maja ta beznadziejna ochrone hempel to na pewno bedzie wiecej

• 0 0

• brawo

bylem widzialem brawo a posuniecie trenera ze w 2 tercji wycofal wrobla to dobra sprawa jesze kosteckiego i smeje to wygramy z kazdym a do prezesa czy ty jestes slepy ze na 100cznie przychodzi coraz mniej kiboli BILETY SA ZA DROGIE slepoto

• 0 0

• mówię tylko za siebie...

Mówię tylko za siebie, ale nie chodziłem na ostatnie mecze po wyczynie z Sanokiem, żeby po ilości kibiców zobaczyli, że warto wygrywać albo przynajmniej walczyć... bilety są w sensownej cenie.

No i w sumie żałuję, że nie byłem na meczu z Cracovią ;(((
    Mogli uprzedzić, że tym razem się trochę postarają :)

• 0 0

• Wszystkiego najlepszego ZDENO!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Zdenka Juraska!!!a przy okazji brawa dla całej drużyny za mecz z Cracovia oby tak dalej