Tytan pękł

22 listopada 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
Po słabszych występach przypomnieli o swoich możliwościach koszykarze Kagera. Gdynianie sukces w wyjazdowym meczu z Tytanem Częstochowa zapewnili sobie w drugiej połowie, gdyż do przerwy przegrywali już różnicą dziewięciu punktów. Ostatecznie triumfowali 89:86 (19:19, 18:27, 22:15, 30:25).

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Andrzej Karaś, który nie tylko zdobył najwięcej punktów, ale jeszcze aż sześciokrotnie jego podania otwierały kolegom drogę do kosza. Natomiast w rzutach za trzy wprawiał się Marcina Malczyka, który trafił pięć z dziewięciu prób.

KAGER: Karaś 21 (2), Malczyk 19 (5), Danyuma 10, Małecki 10, Kalinowski 7 (1), Ratajczyk 7, Syldatk 6 (1), Molenda 6, Pyzik 3 (1).

Pozostałe wyniki 11. kolejki: Stal Stalowa Wola - Basket Kwidzyn 63:59, Górnik Wałbrzych - Team Polska 101:84, Zastal Zielona Góra - Znicz Jarosław 58:63, AZS Radom - Znicz Pruszków 63:73, Sokół Łańcut - Pyra Poznań 90:83, Spójnia Stargard - CKS Czeladź 106:100, Siarka Tarnobrzeg - CA-IB Legionowo 75:69.

1. Sokół 11 20 853:807
2. Znicz J. 11 19 921:848
3. Basket 11 18 867:809
4. Znicz P. 11 18 863:819
5. Spójnia 11 18 936:910
6. Stal 11 18 915:900
7. CKS 11 17 998: 936
8. Kager 11 17 876: 844