stat

Verva Street Racing (10 opinii)

  • sobota - niedziela, 24 - 25 sierpnia
  • Gdynia
  • wstęp wolny

Największa motoryzacyjna impreza w Polsce - VERVA Street Racing po raz kolejny wyruszy w trasę po Polsce i tym razem zacumuje w Gdyni. W dniach 24-25 sierpnia 2019 roku, podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji wydarzenia wspólnie z fanami sportów motorowych, będziemy jeździć, ścigać się, a nawet latać. PKN ORLEN dla uczestników w każdym wieku zaplanował niesamowite atrakcje, m.in. pokazy załogi ORLEN Team, w tym Roberta Kubicy.

Po Warszawie, Płocku i Krakowie tegoroczna VSR zawita nad polskie morze. Wybór miejsca i czasu nie jest przypadkowy. Kierujemy nasze działania prospołeczne szeroko - proporcjonalnie do zasięgu swojej działalności biznesowej. Gdynia, miasto nadmorskie, w okresie wakacyjnym da możliwość udziału w wydarzeniu nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale też fanom motoryzacji z całej Polski. Jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za budowanie relacji z lokalnym otoczeniem, w którym funkcjonujemy, stąd kolejne inicjatywy CSR płyną w stronę Pomorza - powiedział Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.TOR F1 - SKWER KOŚCIUSZKI
(FORMUŁA 1, FORMUŁA 2, Drift, GT/LeMans, Rallycross, Moto GP, Karting ROK/ROTAX, Kia Platinum Cup)

TOR DAKAR - PLAŻA MIEJSKA
(Samochody cross-country, Motocykle dakarowe, Ciężarówka dakarowa, UTV, Motocross)

TOR ACTION - SKWER ARKI GDYNIA
(WRC2, FMX, Stunt, Drift, Drift ciężarówkami, Pitbike)

TOR GOKART - PARKING PRZED AKWARIUM GDYŃSKIM

PIT PARTY - BULWAR NADMORSKI, AL. JANA PAWŁA II, PARK RADY EUROPY

STREFA WODA-POWIETRZE - TEREN ZATOKI PUCKIEJ
(Motoparalotnia, Akrobacje lotnicze, Łódź motorowa Fountain)

STREFA RODZINNA, KONCERTY GWIAZD - PLAŻA MIEJSKA


Jubileuszowa edycja to spotkania z mistrzami motorsportu, prezentacje pojazdów wyścigowych, rajdowych, militarnych i zabytkowych, a także samochodów przyszłości. Na specjalnie przygotowanej plaży będzie można poczuć adrenalinę, jaką wyzwala ściganie się w prawdziwym samochodzie dakarowym. Do tego pokaz driftu w wykonaniu mistrzów, w tym Kuby Przygońskiego, stuntu motocyklowego i wiele innych motoatrakcji z udziałem m.in. Macieja Giemzy, Adama Tomiczka i Kacpra Wróblewskiego.

www.vervastreetracing.pl

Wyjątkowym gościem będzie Robert Kubica, który pojawi się z bolidami zespołu ROKiT Williams Racing. Jedyny w historii Formuły 1 polski kierowca zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze. W Gdyni pojawi się również jego kolega z zespołu ROKiT Williams Racing George Russell.

W ramach VERVA Street Racing pokazy będzie można także podziwiać na głównych ulicach Gdyni i nadmorskiej plaży. Można powiedzieć, że tegoroczna impreza sięgnie nieba. Zaplanowano bowiem pokazy latania na motoparalotni z trzykrotnym Mistrzem Świata Wojtkiem Bógdałem oraz akrobacje samolotowe słynnej grupy "Żelazny".

Na uczestników czekać będą jak zawsze dodatkowe atrakcje, paddock dynamiczny, Pit Party, strefa rodzinna i gastronomiczna. Wieczorem koniecznie trzeba zarezerwować czas na koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Koncerty (Plaża Miejska w Gdyni):

24 sierpnia (sobota)

Lipali, The Cassino, Sylwia Grzeszczak

25 sierpnia (niedziela)
Luxtorpeda, Daria Zawiałow, C-BooL

Wstęp bezpłatny.
Dotychczasowe 9 edycji VERVA Street Racing, zgromadziło łącznie ponad 2600 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 580 tysięcy widzów.

Przeczytaj także

Opinie (10) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24.08 g.15.00
Cracovia
24.08 g.17.00
Sokół Klewczew
24.08 g.17.30
Śląsk Wrocław
30.08 g.18.00
Górnik Zabrze
31.08
Chrobry Głogów
18.08 g.17.30
Raków Częstochowa
18.08 g.17.00
KKS 1925 Kalisz
17.08 g.17.30
Lech Poznań
15.08 g.16.00
Chemik Police
12.08 g.18.00
Jagiellonia Białystok