bilety 69-239 zł
ulgowy 49-149 zł
przedsprzedaż 49-199 zł
Kup bilet
Platforma medialna PMedia.pl śledzi ligowe występy Studenckiego Klubu Sportowego Torpedo Sopot. Na zakończenie rundy jesiennej rozgrywek B-klasy grupy II w meczu 13. kolejki spotkań czarno-zieloni odnieśli zwycięstwo. Na wyjeździe 6 listopada sopocianie pokonali 1:0 Vigo Tuchom.

Wyjazdowy mecz Torpedo Sopot nie napawał optymizmem. Mimo dobrej predyspozycji przyjezdnych wynik spotkania do ostatnich minut pozostawał nie otwarty. Pomocnicy wspierani linią defensywy umiejętnie rozbijali ataki sopocian w środku boiska. Gospodarze dopiero w 88 minucie ugięli się pod pressingiem Torpedowców.

Zamieszanie w szeregach obrońców wykorzystał pomocnik gości Dimitri Adamonis. Ostatecznie mecz zakończył się upragnionym zwycięstwem zespołu Torpedo Sopot, który przerwał pasmo remisów. Czarno-zieloni zakończyli rundę jesienną w środku tabeli, zajmując od dwóch kolejek 7. miejsce.

"Możemy być zadowoleni, że runda już się skończyła, tym bardziej, że skończyła się zwycięstwem zdobytym w ostatnich sekundach. Plaga kontuzji i innych wypadków spowodowała, że w ostatnich meczach ligowych graliśmy w mocno przetrzebionym składzie, co wyraźnie było widać na boisku zarówno w Żukowie w meczu z Vogo, jak i wcześniej" - komentuje prezes SKS Torpedo Sopot, Michał Gałędek.

Vigo Tuchom - Torpedo UG Sopot 0:1
Bramka: D. Adamonis (88 min)
Skład Torpedo: Skład Torpedo: Waśkowski - Kitowski, Brozio, Król, Gałędek - R. Małolepszy, Dworakowski (od 25 min. Faleńczyk od 75 min. Schmiegel), Ciarski (od 75 min. Cybulski), D. Adamonis - Zieliński, Jędraszek.