Widzew Łódź - Arka Gdynia 2:1. Dziurawa defensywa, brak skuteczności

29 listopada 2020 (artykuł sprzed 3 lat)

Daniel Kajzer popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, ale nie wystarczyło to nawet na remis z Widzewem w Łodzi, gdyż defensywa Arki Gdynia była zbyt często tego dnia dziurawa, a pod bramką rywali zabrakło skuteczności. Daniel Kajzer popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, ale nie wystarczyło to nawet na remis z Widzewem w Łodzi, gdyż defensywa Arki Gdynia była zbyt często tego dnia dziurawa, a pod bramką rywali zabrakło skuteczności.

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:2 (0:1) na zakończenie 14. kolejki Fortuna I liga. Mecz był dobry do oglądania, gdyż bardzo dużo działo się pod obiema bramkami, a wynik mógł być równie dobrze odwrotny, jak i także... jeszcze wyższy na korzyść gospodarzy. Żółto-niebiescy po słabszej pierwszej połowie, przypuścili zdecydowany szturm na gospodarzy przez 10 minut po zmianie stron i wówczas powinni wyjść na prowadzenie, a bohaterem mógł zostać Mateusz Żebrowski. Potem podopieczni Ireneusza Mamrota znów oddali inicjatywę i stracili nawet remis.

Wolsztyński
  • 75' 29 Aweyaw Zmiany 18 Mąka
  • 88' 30 Możdżeń Zmiany 19 Mucha
  • 88' 22 Kun Zmiany 7 Ojamaa
  • 69' 25 Drewniak Zmiany 7 Jankowski
  • 69' 77 Żebrowski Zmiany 9 Siemaszko
  • 22' Czubak
  • 61' Robak
  • 47' Żebrowski
  • 27' Grudniewski
  • 57' Kun
  • 84' Możdżeń
  • 78' Letniowski
  • 89' Wolsztyński

Po meczach granych co trzy dni, Arka mogła solidnie przygotować się przed wyjazdem do Łodzi, bo od spotkania w Rzeszowie minęło 8 dni

Apklan Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 1:2. Nawet wychowanek nie odebrał zwycięstwa

Po serii czterech meczów z rywalami z dołu tabeli, Arkę czekają trzy spotkania z rzędu z drużynami, które chcą doskoczyć do miejsc, dających na koniec sezonu grę w barażach o ekstraklasę

Adam Deja: W tym roku myślimy o komplecie punktów

Widzew to na razie jeden z większych przegranych tego sezonu, gdyż klub, który dysponuje jednym z największych, o ile w ogóle nie największym budżetem w I lidze, znacznie punktuje poniżej oczekiwań

Arka Gdynia idzie na rekord rzutów karnych. Już ma tyle co w poprzednim sezonie

dlatego każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy

Na kogo w meczu Widzew - Arka stawia Janusz Kupcewicz?

Arka ma swoich szeregach piłkarza, który ten sezon rozpoczynał w... Widzewie

Rafał Wolsztyński tajną bronią Arki Gdynia na Widzew Łódź

jednak równie dużo co od ofensywy, w tym meczu zależeć będzie także od defensywy, o którą dbają w Arce rutyniarze m.in. Drewniak

Niezastąpiony żołnierz Ireneusza Mamrota nie tylko w Arce Gdynia

czy Danch, grający obecnie na prawej obronie z konieczności, wobec kontuzji Kasperkiewicza

Adam Danch jako jeden z najbardziej uniwersalnych piłkarzy Arki Gdynia

trener Mamrot stawia na tę samą "11" co w meczu z Resovią
ławka rezerwowych Arki: 30 Krzepisz - 6 Soszyński, 7 Jankowski, 9 Siemaszko, 28 Ślesicki, 31 Markiewicz, 35 Łabojko, 37 Boniecki, 46 Wawszczyk
Widzew w tygodniu grał w Pucharze Polski z Legią i przegrał u siebie 0:1. W porównaniu z tym meczem trzy zmiany w składzie. Bez żadnych roszad tylko w defensywie, a w ataku zagra aż dwóch napastników
ławka rezerwowych Widzewa: 24 Pawłowski - 4 Rudol, 7 Ojamaa, 17 Prochownik, 18 Mąka, 19 Mucha, 27 Tanżyna, 70 Fundambu
jeśli Arka wygra, na 5 punków zbliży się do 2. miejsca, czyli na koniec sezonu premiowanego bezpośrednim awansem. Natomiast zwycięstwo Widzewa tę drużynę na 5 punktów zbliży do 6. pozycji, czyli ostatniej dającej po 34. kolejce grę w barażach o ekstraklasę, a jednocześnie do... Arki
Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki, Widzew na czerwono
przed meczem minuta ciszy upamiętniająca Diego Maradonę
1'
od środka mecz rozpoczął Widzew
2'
obrońcy Widzewa poradzili sobie z dośrodkowaniem Marciniaka (ARKA Gdynia)
3'
pojedyncze płatki śniegu
4'
ostro Widzew w środku pola, już drugi faul
4'
szczęście przy Arce po akcji napastników gospodarzy, podawał Robak (Widzew Łódź), a Czubak (Widzew Łódź) z pola karnego strzelił w słupek
6'
zamieszanie w polu karnym Arki po dośrodkowaniu Możdżenia (Widzew Łódź). Ostatecznie uderzył Grudniewski (Widzew Łódź), ale nie trafił w bramkę
7'
Kajzer (ARKA Gdynia) nie wybija piłki z 5. metra przed własną bramką, a wyręcza go w tym Deja (ARKA Gdynia)
8'
zablokowane strzały Kuna, a po chwili Robaka (Widzew Łódź)
8'
rzut rożny dla gospodarzy, którzy osiągają przewagę
9'
niecelny strzał sprzed pola karnego Stępińskiego (Widzew Łódź) po kornerze gospodarzy
10'
Arce na razie nie wychodzą zagrania ze środka na skrzydła, już druga taka piłka wylądowała na aucie
11'
Grudniewski (Widzew Łódź) wybił piłkę spod nóg Wolsztyńskiego (ARKA Gdynia) w aut
11'
Grudniewski (Widzew Łódź) tym razem poza własną bramkę po akcji Młyńskiego (ARKA Gdynia)
12'
Marcjanik (ARKA Gdynia) próbował strzelać po dośrodkowaniu z narożnika boiska Letniowskiego (ARKA Gdynia), ale został zablokowany, sygnalizował po chwili zagranie ręką, sędzia nie zareagował
13'
szansa na gola. Mleczko (Widzew Łódź) odbił piłkę po dośrodkowaniu Żebrowskiego (ARKA Gdynia) i strzale głową Wolsztyńskiego (ARKA Gdynia)
14'
strzał z dystansu Deji (ARKA Gdynia) przyniósł rzut rożny
14'
Danch (ARKA Gdynia) faulował przy próbie dojścia do dośrodkowania Letniowskiego (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
15'
w inauguracyjnym kwadransie po jednej bramkowej sytuacji z obu stron. Nie wykorzystali ich Wolsztyński (ARKA Gdynia) i Czubak (Widzew Łódź)
16'
posiadanie piłki nieznacznie na korzyść Widzewa (51:49)
18'
Deja (ARKA Gdynia) naprawił błąd Żebrowskiego (ARKA Gdynia), który stracił piłkę przy wyprowadzeniu. Rzut rożny dla gospodarzy
18'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) wyręczył obrońców, to on wybił piłkę zagrywaną z narożnika boiska przez Możdżenia
19'
rzut rożny dla Arki po interwencji Kosakiewicza (Widzew Łódź)
20'
niecelnie główkował Wolsztyński (ARKA Gdynia) po strzale głową Wolsztyńskiego (ARKA Gdynia) po dośrodkowaniu z narożnika boiska Letniowskiego (ARKA Gdynia)
21'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) faulował wyprowadzającego piłkę Grudniewskiego (Widzew Łódź)
21'
Marcjanik (ARKA Gdynia) zablokował dośrodkowanie Robaka (Widzew Łódź), rzut rożny
22'
[1:0] Widzew Łódź STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Czubak. Dwukrotnie zaspała defensywa Arki na linii własnego pola bramkowego. Najpierw do dośrodkowania Możdżenia z narożnika boiska doszedł Nowak, który główkował w słupek, a po chwili już nogą z 3-4. metra dobił do siatki Czubak
24'
Żebrowski (ARKA Gdynia) wywalczył rzut rożny
24'
bez zagrożenia dla Widzewa po dośrodkowaniu Letniowskiego (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
26'
Deja (ARKA Gdynia) ucierpiał po ataku dwóch rywali równocześnie
26'
Adam może kontynuować grę
26'
5 fauli Widzewa, 3 Arki jak na razie
27'
Żółtą kartką został ukarany Grudniewski (Widzew Łódź) po faulu na Wolsztyński na wysokości własnego pola karnego
28'
złe dośrodkowanie Drewniaka (ARKA Gdynia) z rzutu wolnego. Piłkę wybił Możdżeń (Widzew Łódź)
29'
kolejny rzut rożny, tym razem po akcji Dancha (ARKA Gdynia)
29'
niecelnie uderzał Żebrowski (ARKA Gdynia) z odbitej piłki po dośrodkowaniu Letniowskiego (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
32'
jedna z nielicznych akcji, mało widocznego dziś Młyńskiego (ARKA Gdynia), ale gdy został podwojony, nie przebił się
33'
już 8. faul Widzewa
33'
stałe fragmenty gry Arki, a było także 5 rzutów rożnych, na razie nie zagrażają mocniej rywalom
34'
szczęście przy Arce. Czubak (Widzew Łódź) z 3. metra strzelił nad poprzeczką. Defensywę Arki tym razem wymanewrowali Ameyaw, atakujący lewym skrzydłem i podający do napastnika już z pola karnego obrońca Stępiński
36'
zablokowane strzały Możdżenia (Widzew Łódź), a po chwili Poczobuta (Widzew Łódź)
37'
napór Widzewa na chwilę przerywa Deja (ARKA Gdynia), wybijając piłkę poza bramkę
37'
zamieszanie po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kosakiewicza (Widzew Łódź). Rykoszet po strzale Możdżenia (Widzew Łódź) i jeszcze jeden korner dla gospodarzy
38'
Kajzer (ARKA Gdynia) wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kosakiewicza (Widzew Łódź)
39'
rykoszet po strzale z dystansu Kosakiewicza (Widzew Łódź) i rzut rożny dla Widzewa
39'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska Możdżenia (Widzew Łódź)
40'
jednak nadal Arka nie może wyjść z własnej połowy
40'
i kolejny korner, gdy Młyński (ARKA Gdynia) zablokował dośrodkowanie Kosakiewicza (Widzew Łódź)
40'
Młyński (ARKA Gdynia) chwycił się za kolano, ale po kilkunastu sekundach wstał o własnych siłach
41'
bez zagrożenia dla Arki po dośrodkowaniu Kosakiewicza (Widzew Łódź) z narożnika boiska
41'
rzuty rożne 7:5 dla Widzewa
42'
Kwiecień (ARKA Gdynia) we własnym polu karnym zablokował strzał Nowaka (Widzew Łódź)
43'
Kajzer (ARKA Gdynia) z trudem odbił piłkę po strzale Kuna, któremu piłkę na 15. metr wyłożył Możdżeń (Widzew Łódź)
43'
teraz kapitalnie Kajzer (ARKA Gdynia). Końcami palców przerzucił piłkę nad poprzeczką po główce Ameyawa (Widzew Łódź)
44'
bez zagrożenia po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kosakiewicza (Widzew Łódź)
44'
Kajzer (ARKA Gdynia) znów świetnie. Nogą odbił piłkę po strzale z bliska Kuna
45'
bez zagrożenia dla Arki po dośrodkowaniu z narożnika Możdżenia (Widzew Łódź)
45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WIDZEW ŁÓDŹ - ARKA GDYNIA 1:0
Arka z ulgą przyjęła gwizdek sędziego, bo przez ponad 10 ostatnich minut została zepchnięta przez Widzew pod własną bramkę i czasami dość rozpaczliwie się broniła. Gdyby nie szczęście i dobre interwencje Kajzera (ARKA Gdynia), gdynianie przegrywaliby znacznie wyżej niż 0:1.
Widzew w pierwszej połowie oddał aż 9 strzałów, z czego 4 celne i to nie licząc uderzeń zablokowanych. Trzykrotnie świetnie bronił Kajzer (ARKA Gdynia), a przecież Czubak (Widzew Łódź) zmarnował jeszcze dwie kapitalne okazje, strzelając w słupek i pudłując z pola bramkowego, mając przed sobą praktycznie pustą bramkę. Dlatego ten piłkarz nie skompletował hat- tricka. To być może zaskakuje tak często Arkę, że najlepszy snajper Widzewa - Robak (Widzew Łódź) w pierwszej połowie sam nie kończył akcji, a szukał blisko dwukrotnie młodszego od siebie partnera z drużyny.
Arka miała sporo stałych fragmentów gry, ale nie potrafiła po nich zaskoczyć rywali. Natomiast najlepszej okazji na gola nie wykorzystał Wolszyński, którego uderzenie głową obronił Mleczko (Widzew Łódź).
Mecz z pewnością jest jeszcze daleki od rozstrzygnięcia, ale z pewnością Arka nie może się tak głęboko cofać, bo to woda na młyn Widzewa.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
obie drużyny bez zmian w składach
47'
[1:1] ARKA Gdynia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Żebrowski. Wolsztyński, mimo ataku dwóch rywali, z prawego skrzydła dograł piłkę do Żebrowskiego, który strzelił szczęśliwie, ale celnie. Nim piłka wpadła do siatki otarła się o nogę obrońcy i odbiła od słupka
48'
na spalonym Młyński (ARKA Gdynia)
48'
teraz jednak to Arka nie opuszcza połowy Widzewa
49'
Nowak (Widzew Łódź) wybija piłka po dośrodkowaniu Marciniaka (ARKA Gdynia)
49'
i kolejne dośrodkowanie kapitana Arki. Tym razem Ameyaw (Widzew Łódź) wybił piłkę poza własną bramkę
50'
Mleczko (Widzew Łódź) z najwyższym trudem wybił piłkę po strzale z narożnika boiska Młyńskiego (ARKA Gdynia), przy którym był jeszcze rykoszet. I będzie kolejny korner
51'
tym razem bez zagrożenia dla Widzewa po dośrodkowaniu z narożnika boiska Letniowskiego (ARKA Gdynia)
51'
strzał z dystansu Robaka (Widzew Łódź) nieznacznie niecelny
52'
Ameyaw (Widzew Łódź) spudłował w dobrej sytuacji po dośrodkowaniu Możdżenia (Widzew Łódź)
54'
Widzew próbuje "podostrzyć" grę. Czubak (Widzew Łódź) faulował wyprowadzającego piłkę Kwietnia
54'
i kolejny faul, tym razem Poczobuta (Widzew Łódź) w środku boiska
55'
ależ okazji nie wykorzystał Żebrowski (ARKA Gdynia). Mleczko (Widzew Łódź) wypuścił piłkę po strzale Letniowskiego (ARKA Gdynia), a Mateusz z kilku metrów dobijał, ale bramkarz zdążył z interwencją
57'
Żółtą kartką został ukarany Kun (Widzew Łódź), który sfaulował Deję
57'
11 faul Widzewa, Arka ma ich 6
58'
Kosakiewiczowi (Widzew Łódź) piłka zeszła z nogi i zamiast dośrodkowania w pole karne, poleciała ona na górną siatkę bramki Arki
59'
drużyny grają zrywali, po kilkunastu minutach dominacji jednej drużyny, zaczyna przeważać kolejna
60'
po szturmie Arki od początku drugiej połowy, zaczął się lepszy fragment Widzewa
61'
[2:1] Widzew Łódź STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Robak. Arka zaskoczona po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kosakiewicza. Piłkę po strzale Możdżenia odbił Kajzer, ale przy mocnej dobitce Robaka, z narożnika pola bramkowego już nie miał szans bramkarz Arki
63'
nadal atakuje Widzew
64'
posiadanie piłki 54:46 na korzyść miejscowych
64'
Kajzer (ARKA Gdynia) kapitalnie. Po ataku Widzewa 3 na 3 bramkarz Arki wygrał pojedynek sam na sam z Robakiem (Widzew Łódź)
64'
jeszcze niecelny strzał Możdżenia (Widzew Łódź)
66'
Kwiecień (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Ameyawa (Widzew Łódź)
67'
Arka powinna zacząć dłużej utrzymywać się przy piłce, bo gdy tylko się broni, napędza Widzew do kolejnych ataków
67'
kontra Młyńskiego (ARKA Gdynia), ale niecelnie podał do Wolsztyńskiego (ARKA Gdynia), zresztą nie miał dużego wyboru, bo mało kto pobiegł za skrzydłowym z Arki
68'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) wywalczył rzut rożny, może teraz zacznie się lepszy fragment Arki?
68'
po dośrodkowaniu z narożnika boiska Letniowskiego (ARKA Gdynia) celnie główkował Marcjanik (ARKA Gdynia). Piłka skierowana w środek bramki nie zaskoczyła Mleczki (Widzew Łódź)
68'
szykuje się podwójna zmiana w Arce
69'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Drewniak, w jego miejsce wchodzi Jankowski.
69'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Żebrowski, w jego miejsce wchodzi Siemaszko.
70'
w pierwszej akcji Siemaszko (ARKA Gdynia) zdobył rzut rożny
70'
teraz krótko rozegrany korner przez Arkę, ale też nie zaskoczył rywali
71'
zablokowany strzał Letniowskiego (ARKA Gdynia)
71'
Arka w ataku po odważnej zmianie trenera Marciniaka (ARKA Gdynia). W miejsce środkowego pomocnika wprowadził drugiego napastnika. Co ciekawe Drewniak (ARKA Gdynia) zszedł z boiska po raz pierwszy w tym sezonie
72'
teraz Widzew stara się zwalniać grę, jeden z jej piłkarzy zaczął wiązać buty, aby tylko wybić Arkę z uderzenia
73'
niecelny strzał Młyńskiego (ARKA Gdynia) po indywidualnej akcji
74'
Siemaszko (ARKA Gdynia) wywalczył rzut rożny
75'
po dośrodkowaniu Letniowskiego (ARKA Gdynia) z narożnika boiska głową zagrywał Jankowski (ARKA Gdynia), ale nie był to strzał
75'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) nie trafił czysto w piłkę na 6. metrze. Złapał ją Mleczko (Widzew Łódź)
75'
Widzew Łódź przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Aweyaw, w jego miejsce wchodzi Mąka.
76'
Widzew wymienił prawoskrzydłowych
78'
Żółtą kartką został ukarany Letniowski (ARKA Gdynia) po faulu na Kunie
78'
Kajzer (ARKA Gdynia) odbił piłkę do boku po strzale z dystansu Możdżenia (Widzew Łódź)
79'
jeszcze piłka dogrywana w pole karne do Czubaka (Widzew Łódź), ale piłka w rękach Kajzera (ARKA Gdynia)
80'
po lepszym okresie Arki znów do głosu dochodzi Widzew
84'
w tym meczu tyle dzieje się pod obiema bramkami, że teraz kilka minut gry w środku boiska, należy skwitować, że nic ciekawego się nie dzieje
84'
Żółtą kartką został ukarany Możdżeń (Widzew Łódź) nie tyle za faul, co za protesty po nim i teatralne łapanie się za głowę
86'
Młyński (ARKA Gdynia) faulowany niespełna 30 metrów od bramki Widzewa. Deja (ARKA Gdynia) dysponuje mocnym uderzeniem
86'
strzał z wolnego Deji (ARKA Gdynia) rzeczywiście mocny, ale niecelny
87'
w strzałach 15:13 dla Widzewa
88'
podwójna zmiana Widzewa, pewnie też na zyskanie czasu
88'
Widzew Łódź przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Możdżeń, w jego miejsce wchodzi Mucha.
88'
Widzew Łódź przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kun, w jego miejsce wchodzi Ojamaa.
89'
Żółtą kartką został ukarany Wolsztyński (ARKA Gdynia).
90'
3 minuty doliczone do drugiej połowy
90+1
wrzutka Letniowskiego (ARKA Gdynia) w pole karne rywali, ale bez rezultatu
90+2
Wolsztyński (ARKA Gdynia) zablokowany w polu karnym. Arka domaga się karnego, twierdząc, że ręką zagrał Czubak (Widzew Łódź), ale sędzia nakazał grać dalej
90+2
przypomnijmy, że na meczach I ligi nie ma VAR
90+3
KONIEC MECZU. WIDZEW ŁÓDŹ - ARKA GDYNIA 2:1
Arka przegrała po raz czwarty w tym sezonie i zamiast zbliżyć się do 2. miejsca, dającego na koniec rozgrywek bezpośredni awans do ekstraklasy, spada na 5. pozycję. Gdynianie przypuścili zdecydowany szturm na Widzew na początku drugiej połowy. Żebrowski (ARKA Gdynia) wyrównał na 1:1, ale zawiódł w 55. minucie, gdy miał doskonałą okazję na 2:1. Być może wówczas Widzew już by się nie podniósł.
A tak wielokrotnie tego dnia mogliśmy przekonać się, że niewykorzystane okazję się mszczą. Łodzianie zerwali się do walki i to oni strzelili zwycięskiego gola.
Być może dla kibiców Arki będzie to mała pociecha, ale en mecz, jak warunki I ligi był bardzo atrakcyjny pod względem liczby sytuacji podbramkowych. Liczbą okazji na gole, które mieliśmy w Łodzi, można obdzielić kilka spotkań. Na pewno też meczów Arki. Jednak tego dnia żółto-niebiescy dochodzili do sytuacji, ale ich nie wykorzystywali. A co gorsza pod własną bramką na bardzo dużo pozwalali Widzewowi i nie mogliby mieć również pretensji, gdyby przegrali znacznie wyżej.

18 Sandecja Nowy Sącz 14 1 3 10 9:28 6
Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.
Tabela wprowadzona: 2020-11-29

Wyniki 14 kolejki

• Widzew Łódź - ARKA GDYNIA 2:1 (1:0)
  • Górnik Łęczna ŁKS Łódź 2:0 (0:0)
  • Miedź Legnica - Odra Opole 4:2 (2:1)
  • Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy 0:0
  • Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
  • Korona Kielce - Apklan Resovia 1:0 (0:0)
  • Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)

Opinie (213) ponad 20 zablokowanych

Wszystkie opinie

• Powiedzieć wstyd to nic nie powiedzieć! (5)

Jak się bawić to Arka jest pierwsza ale jak ćwiczyć i poprawiać swoje umiejętności piłkarskie to jest jak na załączonym obrazku.
    Zaangażowanie przyzwoite
    Umiejętności piłkarskie skandalicznie żenujące.
    I nawet Sir AF nic by nie dał bo z podstawowej 11 to 8 nie nadaje się kompletnie do żadnego grania w piłkę ...nawet tej rekreacyjnej....
    To jest masakra.... zaczynam się męczyć oglądaniem takiej Arki....
    Gdzie te piękne lata gdzie walczyli do upadłego, pierwszej krwi i schodzili na czworaka z boiska. Trzeba rozgonić ta amatorkę na dobre.... A na tą chwilę mimo karnetu nie postawie tam nogi jak będzie można kibicować. Bo na to żeby kibicować komuś to trzeba troche zapracować a nie uważać że się należy . Amen. Proszę bez inwektyw bo Gdynia nie zasługuje na taki poziom dialogu.

• 91 4

• Druga liga

• 13 7

• I tak to będzie: dwa zwycięstwa, dwie porażki i jakiś remisik pomiędzy i środek tabelki. Ehhh

• 16 0

• Wstyd

Trudna jest pierwsza liga. Może w drugiej będzie łatwiej.

• 6 2

• Zaraz zaraz, a co powiedział Deja ostatnio? (1)

Miałem to Wam śledzie przypomnieć, więc przypominam.