• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 44:46. Policja badała narkotesterem

Rafał Sumowski
11 lipca 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
aktualizacja: godz. 21:00 (11 lipca 2020)

Energa Wybrzeże - żużel

Najnowszy artykuł o klubie Energa Wybrzeże - żużel Energa Wybrzeże Gdańsk musi bić na alarm? Najgorszy start od powrotu na zaplecze

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało u siebie z Unią Tarnów 44:46 na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej. Gospodarze przegrywali już różnicą 8 pkt, by później wyjść na takie samo prowadzenie, ale nie utrzymali go do końca. Koszmarny w skutkach okazał się jednak defekt motocykla Krystiana Pieszczka na starcie 13 wyścigu. Wybrzeże po meczu złożyło protest, a jeden z zawodników gości został przebadany narkotesterem. Badanie nie wykazało jednak, aby był pod wpływem środków odurzających.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


9. Peter Kildemand 10+1 (1,3,3,2*,1)
10. Jacob Thorssell 4+1 (1,0,2*,1
11. Rasmus Jensen 8 (0,3,3,1,1)
12. Kacper Gomólski 2 (1,0,1,-,-)
13. Krystian Pieszczek 11 (3,2,3,w,3)
14. Karol Żupiński 9+1 (1,3,2*,3,0)
15. Alan Szczotka 0 (0,0,w)
16. Robert Chmiel
Sędziowie: Paweł Słupski (Warszawa)
Widzów: 2167
Składy
1. Kim Nilsson 6 (3,3,0,0,0)
2. Daniel Kaczmarek 2 (w,1,1,-,-)
3. Artur Mroczka 6+3 (2*,1*,1,-,2*)
4. Ernest Koza 5 (2,2,0,1)
5. Peter Ljung 12+2 (2,2,2,2*,2*,2)
6. Dawid Rempała 2+1 (2*,0,0)
7. Mateusz Cierniak 13+1 (3,1*,3,3,3)
8. Michał Gruchalski
Aktualizacja, godz. 21
Po meczu przedstawiciele gdańskiego klubu wpłacili wymagane przez regulamin 5 tys. zł kaucji i złożyli protest. Mieli bowiem podejrzenia, że jeden z zawodników Unii Tarnów był pod wpływem środków odurzających, a w takiej sytuacji jego punkty zostałyby odjęte od dorobku zespołu gości.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jeden z zawodników może być pod wpływem środków odurzających. Na stadion skierowany został patrol policji. Badanie narkotesterem nie stwierdziło obecności narkotyków w organizmie wskazanej osoby - mówi nam st. asp. Karina Kamińska oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Wobec niepotwierdzenia protestu, pieniądze wpłacone na kaucję przepadły.
Kibice oceniają


Relacja LIVE

kibice
Spotkanie rozgrywane jest w reżimie sanitarnym. Oprócz licznych obostrzeń w parku maszyn, dotyczy on także trybun. Zająć na nich może maksymalnie 25 procent zgłoszonej maksymalnej pojemności. W Gdańsku liczba ta wynosi 2167 kibiców.
ważne zdarzenie
Przed sezonem doszło do ważnych zmian w regulaminie. Każda drużyna może wystawić z numerem 8 i 16 rezerwowego do lat 23, który może zastępować zawodników spod numerów 1-5 i 9-13.

Inna jest też tabela biegowa, wedle której można porzucić klasyczny układ par. Na przykład w swoim pierwszym starcie zawodnik z numerem 9 wcale nie wystartuje w parze z zawodnikiem spod numeru 10, a z 11. Zawodnicy spod numeru 9 i 10 pojadą ze sobą w serii zasadniczej tylko dwa, a nie trzy razy.

Te roszady w tabeli biegów wprowadzono aby przynajmniej w teorii, nieco łatwiej mieli zawodnicy drugiej linii, a liderzy częściej ścigali się między sobą.
- Nastroje są bardzo dobre i chciałbym, aby takie pozostały po meczu z Unią Tarnów. Zwycięstwo na otwarcie sezonu to ważna rzecz, więc tak też chcemy rozpocząć rozgrywki. Zawodnicy są zmotywowani i przygotowani. Wszystko zweryfikuje tor, w sobotę po meczu będziemy mądrzejsi. Wierzę, że uda nam się wszystko poukładać na tyle, aby kibice byli z nas zadowoleni - powiedział nam przed inauguracją trener Berliński.


- Nastawianie zawodników na zajęcie konkretnego miejsca w tabeli nie ma sensu. Chcemy jeździć szybko, mądrze i wygrywać każdy mecz. Najważniejsze jest zawsze wejście do pierwszej czwórki, czyli do play-off. Ten sezon jest jednak wyjątkowy. Przypomnę bowiem, że dopiero w jego trakcie dowiemy się czy rozgrywki zakończą się na rundzie zasadniczej czy też kluby będą miały zgodę na wpuszczanie większej liczby widzów i pojedziemy play-off. W tym roku awansuje też tylko jeden zespół, nie będzie spotkań barażowych - dodał szkoleniowiec Wybrzeża.

Mirosław Berliński - wywiad z trenerem przed pierwszym meczem


ważne zdarzenie
Wybrzeże dziś bez Mikkela Becha. Duński kapitan przegrał na treningach rywalizację o skład z Thorssellem oraz nowymi zawodnikami: Kildemandem i Jensenem.
W barwach gości zobaczymy dziś Nilssona, który w Wybrzeżu startował w drugiej części poprzedniego sezonu oraz Mroczkę, który ścigał się jako gdański zawodnik w latach 2013-14. Z kolei epizody w tarnowskich barwach mają za sobą Kildemand i Gomólski.
Równolegle relacjonujemy mecz piłkarskiej ekstraklasy, w którym Arka Gdynia podejmuje ŁKS Łódź w starciu drużyn, które straciły już szanse na utrzymanie.

LIVE: Arka Gdynia - ŁKS Łódź

Komisarzem toru jest dziś Waldemar Cisoń a przewodniczącym Jury Zbigniew Fiałkowski.
Ze względu na opady deszczu i zły stan toru przełożono mecz Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils, który był planowany na godz. 14.
W Gdańsku pogoda dopisuje. Na próbę toru wyjechali Mroczka i Kaczmarek oraz Pieszczek i Gomólski.
Po torze jeździ polewaczka, która rosi jeszcze nawierzchnię.
Zawody odbędą się wg I zestawu. Goście zaczną z pól A i C, gospodarze z B i D.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand,
  Artur Mroczka,
  Rasmus Jensen.
bieg 5:1
I
[1:5] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Kim Nilsson (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Rasmus Jensen (0 pkt).

Świetny start Nilssona, na drugim okrążeniu Mroczka minął Kildemanda. Mocne otwarcie gości.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Mateusz Cierniak,
  Alan Szczotka,
  Dawid Rempała.
bieg 5:1
II
[2:10] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Dawid Rempała (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Na starcie podniosło koło Żupińskiemu i od razu miał kilka metrów straty. Szczotka prowadził prawie trzy okrążenia aż popełnił błąd na drugim łuku i minęli go obaj rywale.
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Peter Ljung,
  Kacper Gomólski,
  Daniel Kaczmarek.
ważne zdarzenie
III
Znakomity start gdańszczan, ale w pierwszym łuku upadł ostatni Kaczmarek. Nie zdążył wstać, wyścig został przerwany. Wydaje się, że nie było kontaktu z innym zawodnikiem i powinien być wykluczony.
3'
Kaczmarek wykluczony z powtórki.
bieg 4:2
III
[6:12] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Daniel Kaczmarek (w/0 pkt).

Dobrze wystartował Ljung, ale gdańszczanie wyszli na 5:1. Zawodnik Unii szybko minął jednak Gomólskiego i do końca gonił Pieszczka. Pod koniec trzeciego okrążenia był nawet blisko minięcia gdańszczanina, ale ten upilnował krawężnika.
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Ernest Koza,
  Karol Żupiński,
  Dawid Rempała,
  Jacob Thorssell.
bieg 4:2
IV
[10:14] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Karol Żupiński (3 pkt), Ernest Koza (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Dawid Rempała (0 pkt).

Ofensywnie w pierwszym łuku Żupiński, który pewnie dowiózł prowadzenie. Za Kozą dwoił się i troił Thorssell, ale nie zdołał minąć zawodnika Unii.
Przerwa na kosmetykę toru.
ważne zdarzenie
W pierwszej serii startów trzej zagraniczni zawodnicy Wybrzeża przywieźli razem 2 pkt.
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Ernest Koza,
  Rasmus Jensen,
  Artur Mroczka.
ważne zdarzenie
V
Wyścig przerwany. W pierwszym łuku upadł Koza, po kontakcie z Gomólskim. Powtórka w pełnym składzie.
5'
Zawodnicy wyjechali na tor do powtórki.
bieg 3:3
V
[13:17] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Ernest Koza (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Kacper Gomólski (0 pkt).

Znakomicie na wyjściu z pierwszego łuku poradził sobie z rywalami Jensen. Pewnie dowiózł prowadzenie, ale Gomólski mimo starań, nie zdołał minąć choćby jednego rywala.
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Kim Nilsson,
  Krystian Pieszczek,
  Daniel Kaczmarek,
  Alan Szczotka.
bieg 4:2
VI
[15:21] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Kim Nilsson (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Pieszczek wygrał start i choć był wolniejszy od Nilssona, bronił się bardzo mądrze. Atakiem na ostatniej prostej Szwed zapewnił jednak sobie zwycięstwo. Muszą pluć sobie w brodę gdańscy działacze, że nie zostawili go w drużynie.
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung,
  Jacob Thorssell,
  Mateusz Cierniak.
bieg 3:3
VII
[18:24] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Mateusz Cierniak (1 pkt), Jacob Thorssell (0 pkt).

Z pierwszego łuku goście wyszli na 5:1, ale na drugim okrążeniu rozpędzający się po zewnętrznej części toru Kildemand, wyszedł na pierwsze miejsce i uciekł rywalom wywołując ogromny entuzjazm na trybunach. Niestety, w stawce kompletnie nie liczył się Thorssell.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Artur Mroczka,
  Karol Żupiński,
  Ernest Koza.
bieg 5:1
VIII
[23:25] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Karol Żupiński (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Ernest Koza (0 pkt).

Świetnie ze startu Pieszczek. Żupiński z zewnętrznego toru na wyjściu z pierwszego łuku minął obu rywali i dowiózł 2 punkty. Znakomita jazda Karola, który sam zapracował na punkty, bez pomocy Pieszczka. Podwójne zwycięstwo wychowanków na pewno smakuje podwójnie.
start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Daniel Kaczmarek,
  Jacob Thorssell,
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand.
bieg 5:1
IX
[28:26] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Daniel Kaczmarek (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Znakomicie ze startu Kildemand. Na wejściu w łuk obejrzał się jeszcze na Thorssela i razem ograli rywali. Pewnie dowieźli podwójne prowadzenie. Nilsson tym razem nie liczył się w rywalizacji. Drugie 5:1 z rzędu dla Wybrzeża i pierwsze prowadzenie w meczu.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Dawid Rempała,
  Rasmus Jensen,
  Peter Ljung,
  Kacper Gomólski.
kibice
X
Z trybun głośne "GKS!"
ważne zdarzenie
X
Gospodarze ze startu na 5:1, ale obaj tarnowianie upadli na tor w pierwszym łuku.
10'
Po analizie wideo, sędzia zdecydował o powtórce w pełnym składzie.
bieg 4:2
X
[32:28] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Dawid Rempała (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gdańszczan, ale Ljung był ewidentnie szybszy od Gomólskiego i w końcu minął go atakiem przy krawężniku na wyjściu z drugiego łuku trzeciego okrążenia.
Przerwa na równanie toru.
Wyścigi 8-10 Wybrzeże wygrało 14:4 i odrobiło stratę do Unii z nawiązką. Ewidentnie właściwe przełożenia odnaleźli Kildemand i Jensen, poprawił się Thorssell. Zaimponował też Żupiński i nastroje kibiców Wybrzeża zgoła odmienne niż jeszcze kilka wyścigów temu.
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Ernest Koza,
  Peter Kildemand,
  Kim Nilsson.
Żupiński jako rezerwa zwykła za Gomólskiego.
bieg 5:1
XI
[37:29] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Karol Żupiński (3 pkt), Peter Kildemand (2 pkt), Ernest Koza (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Kapitalnie rozegrany pierwszy łuk przez gdańszczan. Żupiński nawet się nie obejrzał i pognał do przodu, a Kildemand spokojnie pilnował tyłów, choć nie miał wiele pracy. Gdańszczanie poza zasięgiem gości. Istna metamorfoza Wybrzeża w drugiej części meczu. Nilsson kompletnie zgasł, nie nawiązał walki.
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Mateusz Cierniak,
  Alan Szczotka,
  Peter Ljung,
  Rasmus Jensen.
Ljung za Kaczmarka jako rezerwa taktyczna.
ważne zdarzenie
XII
Wyścig przerwany. Lepiej ze startu tarnowianie. Gdańszczanie rzucili się w pogoń, ale ambitnie atakujący Szczotka wywrócił się na drugim łuku. Po analizie powtórek sędzia wykluczył Szczotkę, który jadąc za składającym się w łuk Cierniakiem nadział się na jego tylne koło.
bieg 5:1
XII
[38:34] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Rasmus Jensen (1 pkt), Alan Szczotka (w/0 pkt).

Osamotniony Jensen po przegranym starcie wyszedł na dystansie na drugą pozycję, ale stracił ją po błędzie. Inna sprawa, że start był nierówny z korzyścią dla Cierniaka, ale sędzia nie zareagował, uznał bowiem start juniora za prawidłowy.
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Jacob Thorssell,
  Mateusz Cierniak,
  Krystian Pieszczek,
  Peter Ljung.
Cierniak jako rezerwa zwykła za Mroczkę.
13'
Przerwa dla Cierniaka, który startuje wyścig po wyścigu.
ważne zdarzenie
XIII
Pieszczek został na starcie, ale wyścig został przerwany. Thorssell i Ljung dostali ostrzeżenia za utrudnienia startu (kolejne będą skutkować wykluczeniami). Natomiast Pieszczek, który pod taśmą zanotował defekt, zostaje automatycznie wykluczony z powtórki.
bieg 5:1
XIII
[39:39] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Jacob Thorssell (1 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Thorssell powalczył z rywalami tylko do wyjścia z pierwszego łuku. Pech gdańszczan sprawia, że mamy kolejny zwrot akcji w tym meczu i remis na dwa wyścigi przed końcem spotkania.
13'
Przerwa na równanie toru przed wyścigami nominowanymi.
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Mateusz Cierniak,
  Rasmus Jensen,
  Artur Mroczka,
  Karol Żupiński.
Cierniak jako rezerwa zwykła za Kaczmarka.
Żupiński jako rezerwa zwykła za Gomólskiego.
bieg 5:1
XIV
[40:44] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Mateusz Cierniak (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Rasmus Jensen (1 pkt), Karol Żupiński (0 pkt).

Goście wygrali walkę w pierwszym łuku i uciekli gdańszczanom. Trzeci wyścig z rzędu Unia wygrywa 5:1. Aby zremisować mecz, Wybrzeże musi wygrać ostatni wyścig w takim samym rozmiarze. Wygraną w meczu dałby tylko triumf 5:0.
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Kim Nilsson,
  Peter Kildemand,
  Peter Ljung.
bieg 4:2
XV
[44:46] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Kim Nilsson (0 pkt).

Start wygrał Pieszczek i uciekł rywalom. Kildemand dwoił się i troił na dystansie. Najpierw minął Nilsson, a do samej mety naciskał Ljunga. Niestety nieskutecznie i Wybrzeże kończy mecz minimalną porażką.
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże przegrało z Unią Tarnów 44:46

Typowanie wyników

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Unia Tarnów

Jak typowano

91% 195 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
0% 0 typowań REMIS
9% 19 typowań Unia Tarnów

Twoje dane


Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orzeł Łódź 1 1 0 0 57:33 2
2 eWinner Apator Toruń 1 0 0 0 55:35 2
3 Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 1 0 0 53:37 2
4 Unia Tarnów 1 1 0 0 46:44 2
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 0 0 1 44:46 0
6 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 0 0 1 37:53 0
7 Start Gniezno 1 0 0 1 35:55 0
8 Lokomotiv Daugavpils 1 0 0 1 33:57 0
Tabela wprowadzona: 2020-07-12

Wyniki 1 kolejki

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Unia Tarnów 44:46
 • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 57:33
 • eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 55:35
 • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Polonia Bydgoszcz 53:37

Wydarzenia

Opinie (220) ponad 20 zablokowanych

 • (2)

  Jak to się stało że przegraliśmy

  • 45 2

  • Czerwiński

   • 0 5

  • Mirek nie dał szans Chmielowi

   • 8 2

 • Ofermy na motorkach . (2)

  Brak mi slow na tych dziadow .

  • 45 23

  • Smutne to ! (1)

   Ale prawdziwe !

   • 32 3

   • Wygrali przypadkowo przez defekt Pieszczka

    powinien być remis lub wynik odwrotny

    • 1 0

 • Pokazali swoją moc jak co roku to samo.

  • 67 9

 • (3)

  Szumne zapowiedzi Zdunka i jak co roku wielkie rozczarowanie.

  • 66 10

  • W

   Skopiuj link z wypowiedzią Zdunka proszę

   • 4 0

  • możesz mu skoczyć. (1)

   Możesz jeździć do Bydgoszczy. Tylko dzięki niemu jest żużel w Gdańsku. Mecz dobry. Pieszczek i Żupa o dziwo nie zawiedli.

   • 8 3

   • A ty możesz przed nim klękać.

    • 1 4

 • Troche kasy wpadlo na konto u buka

  Wybrzeze to zawsze trzyma poziom.

  Brawo Ja.

  O Play off znowu mozemy pomarzyć.

  • 35 9

 • Zdunek odejdź! (9)

  Stanowisko prezesa cię przerasta.

  • 35 42

  • (1)

   Tylko innego nie ma chętnego. Dzięki zdunkowi dalej jest żużel w Gdańsku
   . A prezes nie jeździ na motocyklu

   • 13 6

   • Nazywasz to żużlem? To kpina z kibiców nie żużel.

    Prezes owszem nie jeździ. Prezes kontraktuje zawodników. Takich jak co roku. Same tanie odpadki, które nie potrafią zawalczyć o czołowe pozycje w tabeli.

    • 11 16

  • Możesz mu skoczyć. (4)

   Wiem, że dla ciebie polny terlecki majewski to byli dopiero prezesi. Prezydenci nawet ! :):):)

   • 8 4

   • (2)

    Wara od Polnego

    • 3 12

    • Wara (1)

     Rolny to grabarz gdańskiego żużla

     • 10 2

     • Za Polnego nie było takich długów

      Jak za Terleckiego przyprowadzonego do klubu przez dełektoła Kędzielskiego

      • 0 0

   • Terlecki to ziomuś Kędzielskiego przyklepany przez Zdunka

    Majewski to szef jedynego słusznego GKS

    • 0 0

  • nie piszcie glupot (1)

   Zdunek odejdż - a ile ty dziecko masz kasy,żeby takie pierdoły pisać ?

   • 0 1

   • Nie jestem pewien czy umiesz do tylu liczyć.

    • 0 0

 • Hmm

  Liga ruszyła a Wybrzeże jak zawsze d.. moczą po całości.Zupinski zawodnik ekstraliga i Cierniak.Dali by rade w elicie.Szkoda takich talentów.

  • 53 3

 • Rudy i Berlinski aout.....szkoda ale Tylko Berlinski potrafi to spitolic

  • 41 8

 • Thorsell katastrofa, on podobno golił wszstkich na treningach (1)

  Krystian w 13 mógł wjechać w taśmę, jak to możliwe, że nasi zawodnicy nie znają regulaminu. Mecz pechowo przegrany, mnóstwo błędów i nerwów. Mroczka znów nam dowalił. Skoro nie ma play off to w zasadzie Toruń jest pewnym kandydatem do awansu.

  • 73 0

  • Na dzień dzisiejszy

   Play-Off ma ponoć nie być, ale zobaczysz, że jednak będą

   • 0 0

 • Zdunek jestes wielki nie potrafisz nawet utrzymac II ligi w Gdansku

  • 17 24

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
95% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
4% H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

Ostatnie wyniki

18 maja 2024, godz. 16:30
86% Texom Stal Rzeszów
1% REMIS
13% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
76% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Arkadiusz Miłuch 4 16 100%
2 Karol Madajczyk 4 15 100%
3 Wojtas Fc zdunkowo 5 15 80%
4 Wojtas Fc zdunkowo 5 15 80%
5 Piotr Fritza 5 15 80%

Relacje LIVE

Najczęściej czytane