stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zawody Drużyn Ratowniczych o Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk. Najlepsi ratownicy w akcji

Najlepsi ratownicy w akcji

Już w najbliższą niedzielę na Kąpielisku Molo Gdańsk w Brzeźnie najlepsi ratownicy Trójmiasta zaprezentują doskonałe wyszkolenie i umiejętności, które procentują w ich codziennej pracy. Zawody Drużyn Ratowniczych o Puchar Dyrektora MOSiR w Gdańsku mają już długą tradycję. W tym roku rozegrane zostaną po raz czternasty.

Do udziału zaproszone są reprezentacje kąpielisk z Gdyni, Sopotu oraz Gdańska, który wystawi drużyny z Jelitkowa, Brzeźna, Stogów i Sobieszewa. Tytułu z ubiegłego roku bronić będzie ekipa z Gdyni.

Widowiskowe zawody odbędą się 15 sierpnia 2010 r. o godzinie 13:00, po prawej stronie molo w Brzeźnie.Przed ratownikami sześć wymagających konkurencji, w których ważna jest siła, szybkość, a także spryt:
- bieg połączony z pływaniem
- rzut rzutką do celu
- akcja ratownicza z bojką
- wyścig łodzi wiosłowych
- akcja ratownicza z kołowrotkiem
- zdobywcy molo /wyścig pływacki/

Dla drużyn, które staną na podium gdańskich zawodów przewidziane zostały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, sponsora głównego zawodów.

Impreza jest też doskonałą okazją dla mieszkańców Trójmiasta oraz turystów do podziękowania dzielnym ratownikom za ich ofiarną, codzienną służbę na kąpieliskach. Wszystkie ekipy liczą na gorący i liczny doping publiczności, dla której molo będzie najwygodniejszym miejscem do śledzenia zmagań.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

29.10 g.17.00
Unia Janikowo
29.10 g.19.30
HydroTruck Radom
30.10 g.15.00
Warta Poznań
30.10 g.17.00
Enea AZS Politechnika Poznań
27.10 g.19.00
Hapoel Eilat
27.10 g.18.00
Beretta Famila Schio
26.10 g.15.45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26.10 g.13.30
Lechia Zielona Góra
24.10 g.17.30
81:86 po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz