Wiadomości

Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50. Pierwsza wygrana żużlowców

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk na Łotwie cieszyło się z pierwszej wygranej w tym sezonie. Na zdjęciu Peter Kildemand i Karol Żupiński.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk na Łotwie cieszyło się z pierwszej wygranej w tym sezonie. Na zdjęciu Peter Kildemand i Karol Żupiński. fot. M.Słodkowski/Trojmiasto.pl

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 50:40 w meczu 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do triumfu podopiecznych Mirosława Berlińskiego poprowadzili Peter Kildemand (11 pkt i bonus) i Jacob Thorssell (12 pkt i bonus). Oprócz tego drugiego, po słabym występie na inaugurację sezonu, zrehabilitował się także Kacper Gomólski, zdobywca 7 pkt w czterech wyścigach.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Lokomotiv Daugavpils

9. Kjastas Puodżuks 4 (2,1,1,-)
10. Linus Sundstroem 0 (0,w,0,0)
11. Pontus Aspgren 7+1 (0,3,2*,2,0)
12. Jewgienij Kostygow 2 (0,1,-,1)
13. Andriej Kudriaszow 13 (3,w,3,2,3,2)
14. Francis Gusts 4+1 (2*,2,0)
15. Oleg Michaiłow 10+1 (3,2,3,d,1*,1)
16. Daniił Kołodinski
40:50
Sędziowie:
Krzysztof Meyze (Wtelno)

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

1. Kacper Gomólski 7+1 (1,1,2*,3)
2. Peter Kildemand 11+1 (1*,3,3,3,1)
3. Rasmus Jensen 9+1 (3,0,1*,3,2)
4. Jacob Thorssell 12+1 (3,2,2,2*,3)
5. Krystian Pieszczek 5+1 (2,2*,w,1)
6. Karol Żupiński 3 (1,1,1)
7. Alan Szczotka 3 (0,3,0)
8. Robert Chmiel 0 (0)

kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »


Relacja LIVE

Trener Berliński nie zmienił składu personalnego w stosunku do meczu z Unią. Wybrzeże ponownie jedzie bez Becha, który w ubiegłym sezonie w Daugavpils zdobył 12 pkt i bonus. Szkoleniowiec zamieszał jedynie w układzie par.
- Jestem jednym z głównych winowajców porażki z Unią Tarnów. Trzeba starać się to naprawić w kolejnych meczach - mówił nam tuż przed wyjazdem na Łotwę Gomólski.

Kacper Gomólski chce odkupić winy

Dotychczas na Łotwie odbyło się 11 spotkań pomiędzy Lokomotivem a gdańszczanami. Gospodarze wygrali 7 meczów, 4 zakończyły się zwycięstwami gości. Ostatnie starcie w kwietniu 2019 roku wygrał Lokomotiv 51:38. Wybrzeże zrewanżowało się na swoim torze, ale tylko 47:43.
Sędzia dzisiejszego meczu to Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Przewodniczący Jury: Leszek Demski
W sobotę poinformowano, że ani u Adriana Miedzińskiego z Apatora Toruń ani u jego mechaników, nie wykryto zakażenia koronawirusem. Gdyby było inaczej, na pewno odwołany zostałby mecz torunian, a być może i pozostałe spotkania eWinner 1. Ligi Żużlowej, gdyż jego koledzy z zespołu mieli kontakt z zawodnikami innych drużyn. Na szczęście wszystko odbędzie się zgodnie z planem.
Na próbę toru wyjechali Krystian Pieszczek (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk) i Rasmus Jensen (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk), a ze strony gospodarzy Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils).
[ICO]
I
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Kjastas Puodżuks,
  Rasmus Jensen,
  Pontus Aspgren.
[ICO]
I
Wyścig przerwany, w pierwszym łuku upadł Jensen.
1'
Trwa analiza powtórek. Wydaje się, że to Gomólski trącił kołem Jensena.
1'
Powtórka w pełnym składzie.
[ICO]
I
[2:4] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Kjastas Puodżuks (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Pontus Aspgren (0 pkt).

3:3 ze startu. Puodżuks prowadził cały wyścig, ale Jensen konsekwentnie zmniejszał przewagę i wreszcie udanie zaatakował przy krawężniku na wyjściu z ostatniego łuku! Świetny wyścig Duńczyka.
[ICO]
II
W biegu wystartują:
  Francis Gusts,
  Alan Szczotka,
  Oleg Michaiłow,
  Karol Żupiński.
[ICO]
II
Wyścig przerwany. Na czwartej pozycji bez kontaktu upadł Gusts. Gdańszczanie jechali na 3:3. Arbiter zarządził jednak powtórkę w pełnym składzie. Ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Żupiński.
[ICO]
II
[7:5] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Francis Gusts (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Katastrofa w wykonaniu gdańskich juniorów. Szczotka w ogóle nie liczył się w stawce, a Żupiński po dwóch okrążeniach na pierwszej pozycji najpierw stracił prowadzenie, a następnie także drugą pozycję.
Na tor wyjechała polewaczka. Nawierzchnia mocno się kurzy.
[ICO]
III
W biegu wystartują:
  Andriej Kudriaszow,
  Krystian Pieszczek,
  Jewgienij Kostygow,
  Peter Kildemand.
[ICO]
III
[10:8] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Andriej Kudriaszow (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Jewgienij Kostygow (0 pkt).

Pieszczek wygrał twardą walkę na łokcie z Kostygowem, ale stracił przez ten pojedynek na wejściu w pierwszym łuku. Od startu do mety niezagrożony prowadził Kudriaszow.
[ICO]
IV
W biegu wystartują:
  Jacob Thorssell,
  Francis Gusts,
  Karol Żupiński,
  Linus Sundstroem.
[ICO]
IV
[12:12] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Jacob Thorssell (3 pkt), Francis Gusts (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Linus Sundstroem (0 pkt).

Dobry start gdańszczan i prowadzenie 5:1. Żupiński wyjściu z ostatniego łuku dał się jednak ograć Gustsowi. Bura należy się Thorssellowi, który przez cały wyścig nie zrobił nic by zaasekurować młodszego kolegę.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
V
W biegu wystartują:
  Jewgienij Kostygow,
  Rasmus Jensen,
  Pontus Aspgren,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
V
[16:14] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Pontus Aspgren (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Rasmus Jensen (0 pkt).

Niezły start gdańszczan, ale w pierwszym łuku poradził sobie z nimi Aspgren. Pasywnie Thorssell, a Jensen po prostym błędzie na drugim okrążeniu dał się minąć Kostygowowi. Słaba jazda gdańszczan.
[ICO]
VI
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Andriej Kudriaszow,
  Peter Kildemand,
  Oleg Michaiłow.
[ICO]
VI
Wyścig przerwany. Na prostej przeciwległej do startu upadł Michaiłow po kontakcie z Kildemandem. Było bardzo ciasno, wszyscy byli w kontakcie. Gdańszczanie jechali na 4:2, ale właśnie pierwszą pozycję tracił Gomólski. Pomiędzy gości skutecznie wbijał się Kudriaszow.
6'
Sędzia cały czas analizuje powtórki. To trudna sytuacja do oceny.
[ICO]
VI
Wykluczony zostaje... Kudriaszow. To jego ofensywne wejście pomiędzy gdańszczan spowodowało dalszą kolej zdarzeń w ocenie arbitra. Ta decyzja oczywiście nie podoba się miejscowym kibicom.
[ICO]
VI
[18:18] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Oleg Michaiłow (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Andriej Kudriaszow (w/0 pkt).

Ze startu gdańszczanie na 5:1, ale na drugim okrążeniu Gomólski zostawił miejsce przy krawężniku Michaiłowowi i poobijany junior poradził sobie z "Gingerem"/
[ICO]
VII
W biegu wystartują:
  Kjastas Puodżuks,
  Krystian Pieszczek,
  Linus Sundstroem,
  Alan Szczotka.
[ICO]
VII
Wyścig przerwany. Dobry start Pieszczka, ale w walce o pierwsze miejsce do bandy przycisnął do Sundstroem. Pieszczek jechał dalej, ale po chwili upadł na tor. Wydaje się, że rywal mógł uszkodzić mu motocykl.
7'
Nie ma dzisiaj łatwej pracy sędzia Meyze. Trwa analiza powtórek.
[ICO]
VII
Sundstroem zostaje wykluczony z powtórki. Szwed bardzo brutalnie potraktował Pieszczka i wydaje się, że uszkodził mu łańcuch.
[ICO]
VII
[19:23] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Alan Szczotka (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Kjastas Puodżuks (1 pkt), Linus Sundstroem (w/0 pkt).

Świetny start gdańszczan. Czapki z głów dla Pieszczka, który puścił Szczotkę przodem i do końca wyścigu mądrze odpierał ataki Puodżuksa. Łatwo nie było, bo na mecie zawodnik gospodarzy przyjechał za nim dosłownie o centymery! Sędzia potrzebował powtórek, aby ogłosić końcową kolejność.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
VIII
W biegu wystartują:
  Andriej Kudriaszow,
  Rasmus Jensen,
  Francis Gusts,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
VIII
[22:26] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Andriej Kudriaszow (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Rasmus Jensen (1 pkt), Francis Gusts (0 pkt).

Obiecujący start gdańszczan, ale jadący na prowadzeniu Thorssell nie zdołał zamknąć linii jazdy Kudriaszowowi, który już na początku drugiego okrążenia minął go bez większego trudu. Zabrakło trochę przysłowiowego pazura.
[ICO]
IX
W biegu wystartują:
  Peter Kildemand,
  Linus Sundstroem,
  Kacper Gomólski,
  Kjastas Puodżuks.
[ICO]
IX
[23:31] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Kacper Gomólski (2 pkt), Kjastas Puodżuks (1 pkt), Linus Sundstroem (0 pkt).

Znakomity start gdańszczan i ważne, podwójne zwycięstwo! Kildemand wygrał z dużą przewagą, a i Gomólski bez większych problemów dojechał na drugiej pozycji.
[ICO]
X
W biegu wystartują:
  Karol Żupiński,
  Pontus Aspgren,
  Krystian Pieszczek,
  Jewgienij Kostygow.
[ICO]
X
Michaiłow jako rezerwa taktyczna za Kostygowa
[ICO]
X
Wyścig przerwany. Pieszczka postawiło w poprzek toru na wyjściu z pierwszego łuku i wjechał w niego Żupiński. Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że Pieszczek zostanie wykluczony z powtórki.
10'
Poobijani gdańszczanie zjeżdżają na przyczepce do parku maszyn.
[ICO]
X
[28:32] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Pontus Aspgren (2 pkt), Karol Żupiński (1 pkt), Krystian Pieszczek (w/0 pkt).

Żupiński wygrał start, ale na wyjściu z łuku z łatwością minął go Michaiłow. Na kolejnym okrążeniu gdański junior nie upilnował krawężnika i dał się minąć Aspgrenowi. Kompletnie nie "czytał" toru wychowanek Wybrzeża. Szkoda, bo nawet 2 punkty byłby tu bardzo cennie.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
XI
W biegu wystartują:
  Jewgienij Kostygow,
  Jacob Thorssell,
  Oleg Michaiłow,
  Kacper Gomólski.
Michaiłow jako rezerwa zwykła za Puodżuksa.
[ICO]
XI
Wyścig przerwany. Nierówny start. Ostrzeżenie otrzymał Thorssell. Kolejne będzie oznaczało wykluczenie. Przypomnijmy, że jedno na swoim koncie ma również Żupiński.
[ICO]
XI
[29:37] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Jacob Thorssell (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Oleg Michaiłow (d4/0 pkt).

Znakomity start Gomólskiego. W pierwszym łuku nareszcie dobrze popracował Thorssell i zostawił rywali z tyłu. Michaiłow na czwartym okrążeniu zjechał z toru.
[ICO]
XII
W biegu wystartują:
  Alan Szczotka,
  Oleg Michaiłow,
  Peter Kildemand,
  Pontus Aspgren.
[ICO]
XII
[32:40] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Peter Kildemand (3 pkt), Pontus Aspgren (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Alan Szczotka (0 pkt).

Kapitalny start Kildemanda. "Pająk" ewidentnie rozgryzł tor i mimo starań Aspgrena spokojnie wygrał z dużą przewagą.
[ICO]
XIII
W biegu wystartują:
  Linus Sundstroem,
  Rasmus Jensen,
  Andriej Kudriaszow,
  Krystian Pieszczek.
[ICO]
XIII
[34:44] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Rasmus Jensen (3 pkt), Andriej Kudriaszow (2 pkt), Krystian Pieszczek (1 pkt), Linus (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gdańszczan, ale w pewnym momencie zabrakło miejsca dla Pieszczka i spadł na trzecią pozycję. Krystian odbił drugą lokatę, ale na trzecim okrążeniu po wyjściu z pierwszego łuku znów minął go waleczny Kudriaszow. Pewnie na pierwszej pozycji dojechał do mety Jensen, w stawce nie liczył się Sundstroem.
[ICO]
XIII
Przed wyścigami nominowanymi 44:34 dla Wybrzeża. Wystarczy, że gdańszczanie ukończą oba wyścigi i wygrają mecz, nawet jeśli oba przegrają 1:5.
Przerwa na kosmetykę toru.
[ICO]
XIV
W biegu wystartują:
  Rasmus Jensen,
  Andriej Kudriaszow,
  Robert Chmiel,
  Oleg Michaiłow.
[ICO]
XIV
[38:46] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Andriej Kudriaszow (3 pkt), Rasmus Jensen (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Robert Chmiel (0 pkt).

Jensen do końca ambitnie naciskał Kudriaszowa. Nie powalczył Chmiel, którego trener Berliński wystawił w wyścigu nominowanym dając mu szansę debiutu. Chyba jednak trochę "na pożarcie". Tak czy inaczej, Wybrzeże wygrało już mecz.
[ICO]
XV
W biegu wystartują:
  Andriej Kudriaszow,
  Peter Kildemand,
  Pontus Aspgren,
  Jacob Thorssell.
[ICO]
XV
[40:50] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Jacob Thorssell (3 pkt), Andriej Kudriaszow (2 pkt), Peter Kildemand (1 pkt), Pontus Aspgren (0 pkt).

Thorssell "wyjaśnił" Kudriaszowa na wyjściu z pierwszego łuku. Na prostej Szwed zaczął uciekać na dobre i wygrał z dużą przewagą. Kidlemand do końca ambitnie walczyło drugą pozycję.
15'
Zdunek Wybrzeże pokonało na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 50:40

opinie kibiców w trakcie relacji (176)


Typowanie wyników

mecz ligowy
18.07.2020 godz.14:00
wartość: 3 punkty
Lokomotiv Daugavpils
40:50
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Jak typowano

1

56%

105 typowań

x

0%

0 typowań

2

44%

82 typowania


Tabela po 2 kolejkach

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 2 2 0 0 112:64 4
2 Orzeł Łódź 2 1 0 1 100:80 2
3 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 2 1 0 1 94:86 2
4 Start Gniezno 2 1 0 1 89:91 2
4 Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 1 0 1 89:91 2
6 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 1 0 1 84:96 2
7 Unia Tarnów 2 1 0 1 79:101 2
8 Lokomotiv Daugavpils 2 0 0 2 73:107 0

Tabela wprowadzona: 2020-07-19

aktualna tabela »

Wyniki 2 kolejki:

 • Lokomotiv Daugavpils - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 40:50
 • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 47:43
 • Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia 54:36
 • Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń 33:57

Opinie (64) 3 zablokowane

 • Cienko (2)

  Slabo widze te play-offy

  • 14 27

  • (1)

   jak słabo widzisz, to idź na wizytę u okulisty

   • 3 2

   • Zobaczymy w sobote

    Jak wygra GKS to przeprosze.

    • 1 0

 • Bo jeździć

  To trzeba umić

  • 18 1

 • (2)

  Gratulacje dla leszczy co Szweda chcieli odstawiać

  • 24 12

  • Nabił punkty na słabeuszach

   zobaczymy za tydzień

   • 15 7

  • Thorsell = 12 pkt = Bech

   • 9 1

 • Krótka analiza (6)

  Thorsell jak wyjdzie tak jedzie - według mnie Bech powinien wrócić do składu.
  Jazda Karola woła o pomstę do nieba,traci pozycje jak nowicjusz.
  Za tydzień prawdziwy sprawdzian.
  Zapraszam do dyskusji.

  • 25 4

  • Bech za Jensena (4)

   o ile nie podoba mi sie styl jazdy Kuby Thorsella, wyniki go bronią

   • 6 6

   • Wyniki Bronią Jensen (2)

    + styl

    • 7 2

    • To nie jazda figurowa na lodzie (1)

     • 1 2

     • Za tydzień Thorsell znów będzie woził ogony

      • 2 4

   • To niby co przeciwko jensenowi

    Tym bardziej że u nas był bardzo szybki tylko nie do końca wiedział gdzie jechać

    • 9 0

  • Podyskutujmy

   Z pierwszym zdaniem zgadzam się w 100%,ludzie przeciez Thorssell to obok Sundstroema najmniej waleczny zawodnik w naszych barwach od kilku już ładnych lat. Kto sie nie zgadza z tą tezą niech oglądnie 2 biegi naszego "Gwiazdora" z meczu w Dyneburgu z dnia dzisiejszego - nogą hamował juz w połowie prostej co dokladnie widac. Co do Karola to nie bym był tak surowy,chłopak ma potencjał,nie odbiła mu sodówka,jest to materiał na na prawdę dobrego zawodnika,niech spokojnie jezdzi i sie rozwija. Cieszy poprawa u Kacpra,Krystian troszkę słabiej dziś,ale miał też pecha. Kildemand bardzo dobrze,ale nie oszukujmy się,przeciwnik nie był zbyt wymagający,podoba mi się to jak jezdzi Jensen - bedzie z niego dużo pociechy. Bezapelacyjnie Thorssell out i za niego Bech. Zuzel to dla mnie emocje,a emocje zapewnia Bech. Niestety obawiam się ze Pan Berlinski odsunie Jensena i za Niego wstawi Becha.

   Pozdrawiam

   • 17 3

 • Nie ma czym się podniecać (1)

  Rywal to najgorsza drużyna ligi z dwoma zawodnikami do jazdy , Sundstroem zawalił im mecz, gdyby nie on to i tam nasze asy by poległy.
  Ten sezon jest na straty.

  • 20 13

  • Tak

   ale zeby byl gorszy musi byc lepszy ja nie zaluje

   • 3 0

 • Było nieźle

  Kildemand jak na 1 ligę to kozak, Thorsell jeździ trochę w kratkę - jak rok temu, ale dzisiaj miał dobry mecz, Gomólski widać było, że z biegu na bieg coraz lepiej (bo początek zawodów kiepski). Pieszczek trochę pecha.Młodzież bez szału, Żupiński spokojnie mógł 3 punkty więcej przywieźć. Jensen jak na tak zwaną drugą linię bardzo dobrze.
  Ten sezon jest do zrobienia, ale wszystko niestety zależy od dyspozycji dnia zawodników jeżdżących raz lepiej raz gorzej (Thorsell, Gomólski, Bech(?))

  • 25 2

 • Brawo GKS!!!

  • 21 0

 • (2)

  Brawo. Za tydzień wracam do Polski i już się nie mogę doczekac zeby pójść z rodzinka na mecz. Pozdrowienia dla fanów żużla :)

  • 26 3

  • (1)

   skąd wracasz?

   • 1 2

   • Z Hongkongu

    • 2 2

 • Pieszczek (2)

  Krystianku gwiazdo ze spalonego teatru mistrzu swojego toru. Widzimy się w sądzie pozdrawiam Szogunek

  • 0 46

  • Jechał super, zwłaszcza ze Szczotką. Pecha miał dziś, stąd taki wynik.

   • 16 0

  • Kogo

   Interesują Twoje prywatne sprawy w internecie?
   Idź i zamknij się w toalecie...

   • 22 0

 • Z takimi juniorami to my możemy sobie...

  • 10 16

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów

Playoff

Półfinały
Cellfast Wilki Krosno
1 miejsce po rundzie zasadniczej
100
Arged Malesa Ostrów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
104
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
80
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Finał
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca półfinału 1
30
Arged Malesa Ostrów
zwycięzca półfinału 2
60

Najwyżej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane