Archiwum meczu

25.01 (sob) godz. 18:00

Miejsce: Gdynia, Hala sportowa GCS

Wartość: 1 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

93
:
83
ARKA Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański

Czytaj o meczu

Arka Gdynia - AZS UG Gdańsk 93:83 w trójmiejskich derbach koszykarek Arka Gdynia - AZS UG Gdańsk 93:83 w trójmiejskich derbach koszykarek

25 stycznia 2020 (39 opinii)

Arka Gdynia wygrała w trójmiejskich derbach koszykarek z AZS Uniwersytetem Gdańskim 93:83 (23:22, 23:24, 32:23, 15:14) w 15....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

99%

277 typowań

x

1%

1 typowanie

2

0%

1 typowanie

Ostatnie wyniki: Arka Gdynia - kosz. k.

23.01 (czw)
Spar Citylift Girona
70
:
68
ARKA Gdynia
19.01 (nd)
CCC Polkowice
73
:
83
ARKA Gdynia
18.01 (sob)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
65
:
70
ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Ostatnie wyniki: AZS Uniwersytet Gdański

11.01 (sob)
CosinusMED Widzew Łódź
78
:
67
AZS Uniwersytet Gdański
04.01 (sob)
AZS Uniwersytet Gdański
57
:
88
CCC Polkowice
22.12 (nd)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
87
:
59
AZS Uniwersytet Gdański
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najwyżej ocenieni zawodnicy AZS UG

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 14 14 0 1082:822 28
2 Artego Bydgoszcz 15 12 3 1152:953 27
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 14 11 3 1195:983 25
4 CCC Polkowice 15 9 6 1127:950 24
5 Ślęza Wrocław 15 9 6 1025:888 24
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14 9 5 1003:932 23
7 Wisła Kraków 15 8 7 989:969 23
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 15 6 9 984:1150 21
9 CosinusMED Widzew Łódź 15 4 11 1026:1139 19
10 Enea AZS Poznań 15 3 12 933:1145 18
11 Energa Toruń 14 3 11 853:1112 17
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 15 0 15 876:1202 15

Wyniki 15 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 93:83 (23:22, 23:24, 32:23, 15:14)
  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 66:86 (16:34, 16:20, 21:15, 13:17)
  • Wisła Kraków - Energa Toruń 74:52 (20:17, 20:15, 11:12, 23:8)
  • Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź 69:78 (28:23, 14:19, 20:15, 7:21)
  • Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz 68:75 (19:23, 10:20, 23:12, 16:20)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 71:66 (19:14, 11:20, 19:20, 22:12)