Archiwum meczu

18.10 (sob) godz. 18:00

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

88
:
79
ASSECO Gdynia
King Wilki Morskie Szczecin

Czytaj o meczu

Asseco poskromiło Wilki Koziorowicza Asseco poskromiło Wilki Koziorowicza

18 października 2014 (15 opinii)

Inaczej niż w poprzednich latach Gdynia nie była gościnna dla trenera Krzysztofa Koziorowicza. Szkoleniowiec, który w tym...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

97%

387 typowań

x

1%

2 typowania

2

2%

9 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

12.10 (nd)
Anwil Włocławek
58
:
67
ASSECO Gdynia
05.10 (nd)
AZS Koszalin
86
:
70
ASSECO Gdynia
09.05 (pt)
ASSECO Gdynia
69
:
82
Stelmet Zielona Góra
07.05 (śr)
ASSECO Gdynia
51
:
64
Stelmet Zielona Góra
04.05 (nd)
Stelmet Zielona Góra
58
:
71
ASSECO Gdynia
02.05 (pt)
Stelmet Zielona Góra
84
:
66
ASSECO Gdynia
25.04 (pt)
Stabill Jezioro Tarnobrzeg
75
:
84
ASSECO Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 AZS Koszalin 3 3 0 249:199 6
2 PGE Turów Zgorzelec 3 3 0 297:252 6
3 Śląsk Wrocław 3 3 0 246:234 6
4 Stelmet Zielona Góra 3 2 1 245:219 5
5 Rosa Radom 3 2 1 224:204 5
6 Polski Cukier Toruń 3 2 1 232:219 5
7 Polpharma Starogard Gdański 3 2 1 235:232 5
8 ASSECO GDYNIA 3 2 1 225:223 5
9 Energa Czarni Słupsk 3 2 1 230:229 5
10 Wikana Start Lublin 3 1 2 220:222 4
11 Polfarmex Kutno 3 1 2 228:239 4
12 TREFL SOPOT 3 1 2 236:250 4
13 King Wilki Morskie Szczecin 3 0 3 221:245 3
14 Anwil Włocławek 3 0 3 203:229 3
15 MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 3 218:253 3
16 Jezioro Tarnobrzeg 3 0 3 227:287 3

Wyniki 3 kolejki:

  • ASSECO Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 88:79 (22:20, 19:15, 24:21, 23:23)
  • AZS Koszalin - TREFL Sopot 88:60 (20:10, 16:19, 30:18, 22:13)
  • Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 84:73 (21:19, 12:23, 27:17, 24:14)
  • Rosa Radom - Anwil Włocławek 77:71 (16:17, 23:17, 20:12, 18:25)
  • Wikana Start Lublin - Jezioro Tarnobrzeg 79:65 (20:16, 22:14, 24:19, 13:16)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 74:79 (18:23, 23:14, 13:16, 20:26)
  • Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra 69:68 (21:19, 11:20, 20:21, 17:8)
  • PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 91:89 (27:29, 14:20, 26:20, 24:20)