• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trener

Wojciech Bychawski
ocena z sezonu
2.22 (465 ocen)

Zawodnicy

Seth Leday
ocena z sezonu
4.71 (200 ocen)
Andrzej Pluta
ocena z sezonu
4.16 (495 ocen)
Bryce Alford
ocena z sezonu
4.00 (384 oceny)
Grzegorz Kamiński
ocena z sezonu
4.00 (555 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena z sezonu
3.72 (549 ocen)
Stefan Kenić
ocena z sezonu
3.65 (266 ocen)
Kacper Gordon
ocena z sezonu
3.62 (519 ocen)
Adrian Bogucki
ocena z sezonu
3.58 (575 ocen)
Jakub Szumert
ocena z sezonu
3.42 (478 ocen)
Maksymilian Wilczek
ocena z sezonu
3.40 (489 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena z sezonu
3.31 (232 oceny)
Nikodem Czoska
ocena z sezonu
3.31 (174 oceny)
Kacper Marchewka
ocena z sezonu
3.31 (544 oceny)
Maciej Nagel
ocena z sezonu
2.87 (109 ocen)

Terminarz

02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa
04.02 (nd) godz.15:30 King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
26.01 (pt) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20.01 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław
14.01 (nd) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
10 Polski Cukier Start Lublin 19 12 7 1692:1680 31
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 Śląsk Wrocław 19 9 10 1491:1554 28
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • poniedziałek
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki