Data powstania:
1995

Największe osiągnięcia:
Największe osiągnięcia:Puchar Polski w 2000, 2001 i 2006r., 1/4 Pucharu Koraća w 2001r., finał Pucharu Mistrzów FIBA w 2003r., Mistrzostwo Polski w 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011 i 2012

Kontakt
ul. Podolska 21
81-321 Gdynia
Tel.: +48 58 628 89 00
Fax: +48 58 628 89 01>

Statystyki

Rozegrane spotkania: 2

ligowe: 2

pucharowe: 0

Sezon: 2020/21

Zwycięstwa: 1

Remisy: 0

Porażki: 1

Najwyższe zwycięstwo:

ASSECO ARKA Gdynia
Arged BMSlam Stal Ostrów
(03.09.2020)

Najwyższa porażka:

ASSECO ARKA Gdynia
Pszczółka Start Lublin
(14.09.2020)

Terminarz

20.09 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
24.09 (czw) Śląsk Wrocław ASSECO ARKA Gdynia
30.09 (śr) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) ASSECO ARKA Gdynia King Szczecin
08.10 (czw) Legia Warszawa ASSECO ARKA Gdynia
14.09 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 68:79 Pszczółka Start Lublin LIVE!
03.09 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 74:64 Arged BMSlam Stal Ostrów LIVE!
19.04 (nd) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia
11.04 (sob) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Anwil Włocławek
08.04 (śr) godz.18:00 King Szczecin 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 5 4 1 386:363 9
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 4 0 344:285 8
3 Legia Warszawa 4 3 1 353:306 7
4 King Szczecin 3 3 0 230:211 6
5 Anwil Włocławek 4 2 2 336:320 6
6 GTK Gliwice 4 2 2 334:347 6
7 TREFL SOPOT 3 2 1 251:231 5
8 Śląsk Wrocław 3 2 1 222:217 5
9 Polpharma Starogard Gdański 3 1 2 230:231 4
10 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 224:230 4
11 HydroTruck Radom 3 1 2 215:238 4
12 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 1 2 207:231 4
13 Enea Astoria Bydgoszcz 4 0 4 303:362 4
14 ASSECO ARKA GDYNIA 2 1 1 142:143 3
15 Polski Cukier Toruń 3 0 3 218:244 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 3 211:247 3

Wyniki 4 kolejki:

  • TREFL SOPOT - ASSECO ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 17:40)
  • Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 98:81 (26:22, 22:23, 22:15, 28:21)
  • Pszczółka Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 82:78 (23:16, 26:18, 18:23, 15:21)
  • sobota
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom
  • niedziela
  • GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
  • poniedziałek
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń (przełożony na 15.10)
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (przełożony na 3.12)
  • Mecz zaległy z 2. kolejki
  • HydroTruck - Polpharma 77:85 (22:22, 16:18, 16:19, 23:26)
  • Mecz rozegrany awansem z 5. kolejki
  • Anwil - GTK Gliwice 98:82 (31:21, 26:15, 19:17, 22:29)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki