Terminarz

Sezon:
30.03 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
22.03 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia Stelmet Enea BC Zielona Góra
18.03 (śr)
ASSECO ARKA Gdynia Enea Astoria Bydgoszcz
14.03 (sob)
Legia Warszawa ASSECO ARKA Gdynia
07.03 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
29.02 (sob)
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
14.02 (pt) g.20:30
mecz pucharowy Polski Cukier Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
09.02 (nd) g.14:30
ASSECO ARKA Gdynia typuj Start Lublin
02.02 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
26.01 (nd) g.19:30
GTK Gliwice 74:82 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 79:86 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.01 (pt) g.17:45
ASSECO ARKA Gdynia 82:97 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pon) g.17:00
ASSECO ARKA Gdynia 100:69 Polpharma Starogard Gd. przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.12 (czw) g.17:30
Anwil Włocławek 83:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.12 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 83:82 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Galatasaray Stambuł 92:73 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (nd) g.15:00
ASSECO ARKA Gdynia 95:68 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 78:85 Dolomiti Energia Trento przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (nd) g.17:30
HydroTruck Radom 68:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (czw) g.17:30
Stelmet Enea BC Zielona Góra 87:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:30
Enea Astoria Bydgoszcz 72:81 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:78 Buducnost Podgorica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 81:66 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (śr) g.20:45
mecz pucharowy Unicaja Malaga 91:69 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (pt) g.19:50
Polski Cukier Toruń 80:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (wt) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:73 EWE Baskets Oldenburg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 69:71 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (nd) g.12:30
Start Lublin 66:95 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Dolomiti Energia Trento 80:91 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.12:30
Śląsk Wrocław 83:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (śr) g.19:45
mecz pucharowy Buducnost Voli Podgorica 59:62 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (nd) g.17:00
ASSECO ARKA Gdynia 78:87 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 59:66 Unicaja Malaga przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (pt) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 87:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy EWE Baskets Oldenburg 74:78 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (sob) g.12:35
PGE Spójnia Stargard 65:76 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 17 15 2 1615:1377 32
2 Anwil Włocławek 18 14 4 1758:1526 32
3 Start Lublin 18 13 5 1533:1425 31
4 ASSECO ARKA GDYNIA 18 12 6 1460:1363 30
5 Polski Cukier Toruń 16 12 4 1409:1272 28
6 TREFL SOPOT 18 10 8 1468:1490 28
7 Śląsk Wrocław 18 9 9 1586:1541 27
8 King Szczecin 18 9 9 1510:1495 27
9 PGE Spójnia Stargard 18 8 10 1424:1456 26
10 HydroTruck Radom 18 8 10 1421:1476 26
11 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 18 7 11 1443:1466 25
12 Enea Astoria Bydgoszcz 17 7 10 1490:1526 24
13 GTK Gliwice 18 6 12 1514:1601 24
14 Legia Warszawa 18 4 14 1429:1606 22
15 Polpharma Starogard Gdański 18 4 14 1448:1626 22
16 MKS Dąbrowa Górnicza 18 4 14 1417:1679 22

Wyniki 18 kolejki:

  • Polpharma Starogard Gd. - TREFL SOPOT 92:82 (22:20, 21:14, 21:29, 28:19)
  • GTK Gliwice - ASSECO ARKA GDYNIA 74:82 (15:25, 13:18, 28:18, 18:21)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 96:87 (24:15, 19:23, 28:20, 25:29)
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 110:84 (28:24, 26:15, 20:29, 36:16)
  • King Szczecin - Śląsk Wrocław 77:92 (21:23, 20:16, 19:17 17:36)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 66:74 (16:17, 16:15, 18:22, 16:20)
  • BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 59:51 (20:9, 14:12, 9:24, 16:6)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń, przełożony na 16 marca 2020

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.02.2020 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

98%

128 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

3 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Micewicz 28 59 78.6%
2. Radosław Dymkowski 28 58 78.6%
3. Czesław Belka 26 57 84.6%
4. Waldemar Gajda 28 56 75%
5. Izabela Dymkowska 27 55 77.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »