Terminarz

Sezon:
27.04 (sob)
Spójnia Stargard ARKA Gdynia
22.04 (pon) g.16:00
ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Toruń
17.04 (śr) g.20:00
ARKA Gdynia typuj TREFL Sopot
14.04 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia typuj King Szczecin
07.04 (nd) g.19:00
AZS Koszalin typuj ARKA Gdynia
30.03 (sob) g.18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski typuj ARKA Gdynia
24.03 (nd) g.17:00
TBV Start Lublin typuj ARKA Gdynia
21.03 (czw) g.19:00
ARKA Gdynia typuj Polpharma Starogard Gdański
16.03 (sob) g.15:00
GTK Gliwice typuj ARKA Gdynia
09.03 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia typuj Stelmet Enea BC Zielona Góra
03.03 (nd) g.15:00
MKS Dąbrowa Górnicza typuj ARKA Gdynia
17.02 (nd) g.18:00
mecz pucharowy Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski typuj ARKA Gdynia LIVE!
16.02 (sob) g.18:00
mecz pucharowy MKS Dąbrowa Górnicza 78:81 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (pt) g.20:30
mecz pucharowy Anwil Włocławek 80:84 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.17:00
Miasto Szkła Krosno 72:96 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.15:00
Legia Warszawa 78:85 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 100:73 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.12:40
Anwil Włocławek 66:83 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (pon) g.19:00
ARKA Gdynia 89:88 Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.12:40
Polski Cukier Toruń 96:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.01 (wt) g.18:00
TREFL Sopot 84:89 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.12 (pt) g.18:00
King Szczecin 94:105 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 77:72 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (śr) g.20:30
mecz pucharowy Limoges CSP 103:87 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (nd) g.12:35
ARKA Gdynia 86:73 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.12 (wt) g.20:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 64:76 Alba Berlin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.12 (pt) g.19:30
ARKA Gdynia 83:78 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (wt) g.19:00
Polpharma Starogard Gdański 100:104 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Cedevita Zagrzeb 94:87 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 86:70 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (wt) g.20:15
mecz pucharowy ARKA Gdynia 77:87 Tofas Bursa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.11 (sob) g.12:40
Stelmet Enea BC Zielona Góra 113:93 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Lokomotiw Kubań Krasnodar 96:72 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.12:35
ARKA Gdynia 76:86 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 87:78 Limoges CSP przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.10 (pt) g.19:00
ARKA Gdynia 91:78 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy Alba Berlin 82:68 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.10 (sob) g.19:00
ARKA Gdynia 79:69 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 61:78 Cedevita Zagrzeb przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (sob) g.17:00
Rosa Radom 77:94 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Tofas Bursa 96:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 98:89 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 73:80 Lokomotiw Kubań Krasnodar przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.09 (sob) g.18:00
mecz towarzyski ARKA Gdynia 67:94 FC Barcelona przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 20 17 3 1803:1546 37
2 ARKA GDYNIA 19 16 3 1687:1556 35
3 Polski Cukier Toruń 19 15 4 1683:1494 34
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 19 13 6 1626:1476 32
5 Anwil Włocławek 18 14 4 1615:1488 32
6 MKS Dąbrowa Górnicza 20 11 9 1710:1688 31
7 Polpharma Starogard Gdański 19 10 9 1796:1769 29
8 TBV Start Lublin 19 9 10 1543:1548 28
9 Legia Warszawa 19 9 10 1450:1511 28
10 King Szczecin 18 9 9 1553:1489 27
11 GTK Gliwice 19 7 12 1577:1683 26
12 HydroTruck Radom 19 5 14 1460:1645 24
13 Spójnia Stargard 19 5 14 1441:1631 24
14 TREFL SOPOT 19 4 15 1590:1689 23
15 AZS Koszalin 19 4 15 1497:1641 23
16 Miasto Szkła Krosno 19 4 15 1510:1687 23

Wyniki 19 kolejki:

  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom 97:93 (24:27, 23:22, 24:17, 26:27)
  • Miasto Szkła Krosno - ARKA GDYNIA 72:96 (18:31, 14:20, 24:22, 16:23)
  • Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 80:89 (17:23, 15:24, 16:21, 32:21)
  • TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 69:77 (14:16, 22:18, 6:20, 27:23)
  • Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 96:80 (16:20, 27:26, 32:21, 21:13)
  • Spójnia Stargard - AZS Koszalin 76:73 (26:15, 15:21, 21:27, 14:10)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 76:82 (27:13, 12:27, 25:24, 12:18)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 80:72 (18:19, 22:15, 19:20, 21:18)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 17.02.2019 godz. 18:00 LIVE!

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
:
ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

16%

14 typowań

x

1%

1 typowanie

2

83%

71 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Lamczyk 32 71 90.6%
2. Grzegorz Preiss 32 68 87.5%
3. Robert Kwasigroch 31 65 87.1%
4. Piotr Hirsz 31 65 87.1%
5. Katarzyna Ziembicka 32 65 84.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »