Terminarz

Sezon:
16.12 (czw)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
11.12 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia TREFL Sopot
02.12 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt) g.15:30
Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt)
ASSECO ARKA Gdynia King Szczecin
29.10 (pt)
HydroTruck Radom ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob) g.15:30
PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
04.10 (pon) g.19:00
GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu
11.09 (sob) g.15:30
ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.19:30
Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 Anwil Włocławek 4 4 0 320:270 8
3 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
4 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
5 Legia Warszawa 4 2 2 343:291 6
6 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
8 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
9 PGE Spójnia Stargard 4 2 2 318:330 6
10 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
11 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
12 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 1 3 309:324 5
14 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86 (19:22, 18:25, 22:17, 25:22)
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58 (23:14, 11:10, 21:16, 22:18)
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 26.09.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

53%

98 typowań

x

1%

2 typowania

2

46%

84 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arek D 2 5 100%
2. PIOTR Radelski 2 5 100%
3. Wojteks 23 2 5 100%
4. Katarzyna Ziembicka 2 5 100%
5. Bartosz Borkowski 2 5 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »