Terminarz
27.04 (sob)
|
Icon Sea Czarni Słupsk | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
20.04 (sob)
g.15:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
11.04 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | typuj | Dziki Warszawa | ||||
07.04 (nd)
g.17:30
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
01.04 (pon)
g.15:30
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
23.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
13.03 (śro)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 90:82 | Polski Cukier Start Lublin | ||||
07.03 (czw)
g.19:30
|
Arriva Polski Cukier Toruń | 101:86 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
02.03 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 85:89 | Anwil Włocławek | ||||
11.02 (nd)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 104:102 | Legia Warszawa | ||||
04.02 (nd)
g.15:30
|
King Szczecin | 91:73 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
26.01 (pt)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 102:95 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||
20.01 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 78:117 | Śląsk Wrocław | ||||
14.01 (nd)
g.17:30
|
PGE Spójnia Stargard | 91:54 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
07.01 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 100:87 | Tauron GTK Gliwice | ||||
28.12 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 67:84 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||
23.12 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 82:104 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
20.12 (śro)
g.19:00
|
Anwil Włocławek | 97:66 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
17.12 (nd)
g.19:30
|
Dziki Warszawa | 83:81 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
06.12 (śro)
g.19:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 115:118 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | ||||
30.11 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 86:81 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||
23.11 (czw)
g.20:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 72:92 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
16.11 (czw)
g.17:30
|
Polski Cukier Start Lublin | 98:88 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
12.11 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 83:79 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | ||||
28.10 (sob)
g.15:30
|
Legia Warszawa | 87:67 | Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia | ||||
20.10 (pt)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 84:103 | King Szczecin | ||||
13.10 (pt)
g.17:30
|
Arged BM Stal Ostrów | 89:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
08.10 (nd)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 88:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
28.09 (czw)
g.20:10
|
SUZUKI ARKA Gdynia | 86:96 | PGE Spójnia Stargard | ||||
21.09 (czw)
g.17:30
|
GTK Gliwice | 73:84 | SUZUKI ARKA Gdynia |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 23 | 18 | 5 | 1984:1784 | 41 |
2 | Trefl Sopot | 24 | 17 | 7 | 2046:1877 | 41 |
3 | King Szczecin | 24 | 16 | 8 | 2157:2002 | 40 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 24 | 15 | 9 | 2055:1898 | 39 |
5 | PGE Spójnia Stargard | 24 | 13 | 11 | 1924:1843 | 37 |
6 | Legia Warszawa | 24 | 13 | 11 | 1999:1956 | 37 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 24 | 13 | 11 | 2134:2130 | 37 |
8 | Dziki Warszawa | 24 | 13 | 11 | 1905:1907 | 37 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 24 | 12 | 12 | 2294:2228 | 36 |
10 | Arriva Polski Cukier Toruń | 24 | 12 | 12 | 1955:1989 | 36 |
11 | Śląsk Wrocław | 23 | 13 | 10 | 1815:1861 | 36 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 24 | 12 | 12 | 1880:1928 | 36 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 24 | 7 | 17 | 2056:2193 | 31 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 24 | 7 | 17 | 1991:2227 | 31 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 24 | 6 | 18 | 2009:2195 | 30 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 24 | 4 | 20 | 1927:2113 | 28 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 24 kolejki:
- TREFL SOPOT - Arriva Polski Cukier Toruń 78:80 (27:17, 24:22, 18:16, 9:25)
- KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Polski Cukier Start Lublin 90:82 (23:15, 26:17, 24:24, 17:26)
- Śląsk Wrocław - Icon Sea Czarni Słupsk 67:65 (14:15, 13:14, 19:14, 21:22)
- King Szczecin - Dziki Warszawa 90:72 (24:17, 19:16, 25:19, 22:20)
- PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice 86:76 (27:19, 25:16, 16:23, 18:18)
- MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 85:89 (22:25, 27:29, 20:13, 16:22)
- Anwil Włocławek - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 75:93 (17:24, 21:12, 18:31, 19:26)
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Legia Warszawa 71:82 (20:27, 19:23, 16:17, 16:15)
- Mecz zaległy z 17. kolejki:
- Polski Cukier Start - TREFL SOPOT 84:85 (26:16, 19:27, 23:25, 16:17)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Seth Leday
ocena
5.21(29 ocen) -
Adam Hrycaniuk
ocena
5.20(30 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
5.18(28 ocen)
Najbliższe spotkanie
sobota, g. 17:30
początek meczu: 23.03.2024 godz. 17:30
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 24 | 47 | 87.5% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 24 | 47 | 79.2% |
3. Radosław Dymkowski | 23 | 46 | 73.9% |
4. Jacek Urbanek | 24 | 45 | 79.2% |
5. Beata Xxxv | 23 | 44 | 78.3% |
Relacje LIVE
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30
-
5 listopada 2022, godz. 20:00