Archiwum meczu

21.10 (śr) godz. 19:00

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

61
:
64
ASSECO Gdynia
Rosa Radom

Czytaj o meczu

Koniec passy koszykarzy Asseco Koniec passy koszykarzy Asseco LIVE!

21 października 2015 (18 opinii)

11 punktów w pierwszej kwarcie i skutecznie wykonywane rzuty wolne w końcówce przez Torey'a Thomasa zadecydowały o pierwszej...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

87%

293 typowania

x

0%

2 typowania

2

13%

43 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

18.10 (nd)
ASSECO Gdynia
71
:
62
Polfarmex Kutno
14.10 (śr)
ASSECO Gdynia
77
:
75
PGE Turów Zgorzelec
10.10 (sob)
TREFL Sopot
51
:
73
ASSECO Gdynia
08.05 (pt)
ASSECO Gdynia
49
:
75
Stelmet Zielona Góra
06.05 (śr)
ASSECO Gdynia
73
:
70
Stelmet Zielona Góra
03.05 (nd)
Stelmet Zielona Góra
80
:
59
ASSECO Gdynia
01.05 (pt)
Stelmet Zielona Góra
79
:
72
ASSECO Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ASSECO GDYNIA 5 4 1 365:331 9
2 Polski Cukier Toruń 4 3 1 345:307 7
3 Stelmet BC Zielona Góra 3 3 0 255:215 6
4 Anwil Włocławek 3 3 0 264:234 6
5 Siarka Tarnobrzeg 3 3 0 224:213 6
6 Rosa Radom 4 2 2 305:297 6
7 Śląsk Wrocław 4 2 2 285:290 6
8 Energa Czarni Słupsk 3 2 1 254:246 5
9 Polfarmex Kutno 3 2 1 193:192 5
10 Start Lublin 4 1 3 276:280 5
11 PGE Turów Zgorzelec 4 1 3 305:316 5
12 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 220:227 4
13 AZS Koszalin 3 1 2 201:229 4
14 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 1 2 187:221 4
15 King Wilki Morskie Szczecin 3 0 3 243:266 3
16 TREFL SOPOT 3 0 3 189:213 3
17 Polpharma Starogard Gdański 3 0 3 218:252 3

Wyniki 3 kolejki:

  • Polski Cukier Toruń - ASSECO GDYNIA 79:83 (23:14, 15:27, 16:25, 25:17)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 64:65 (11:17, 20:5, 18:17, 15:26)
  • Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 84:60 (23:13, 18:14, 23:21, 20:12)
  • Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 87:84 (24:18, 18:19, 19:23, 16:17, d. 10:7)
  • Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 74:70 (25:14, 12:12, 14:18, 16:23, d. 7:3)
  • Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 74:59 (14:24, 24:18, 12:17, 24:10)
  • Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 77:65 (19:23, 21:16, 17:17, 20:9)
  • Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 74:75 (23:21, 16:13, 17:16, 18:25)
  • Stelmet BC Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 98:92 (26:26, 27:15, 28:28, 17:23)
  • Awansem z 6. kolejki
  • ASSECO GDYNIA - Rosa Radom 61:64 (12:21, 11:15, 18:17, 20:11)