Archiwum meczu

02.11 (nd) godz. 18:00

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

72
:
68
ASSECO Gdynia
Stelmet Zielona Góra

Czytaj o meczu

Asseco pokonało wicemistrza Polski Asseco pokonało wicemistrza Polski LIVE!

2 listopada 2014 (61 opinii)

Asseco pokazało, że w tym sezonie nie boi się nikogo. Pomimo iż zmarnowało w trzeciej kwarcie szansę na szybsze dobicie...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

31%

120 typowań

x

0%

3 typowania

2

69%

269 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

24.10 (pt)
TREFL Sopot
65
:
77
ASSECO Gdynia
18.10 (sob)
ASSECO Gdynia
88
:
79
King Wilki Morskie Szczecin
12.10 (nd)
Anwil Włocławek
58
:
67
ASSECO Gdynia
05.10 (nd)
AZS Koszalin
86
:
70
ASSECO Gdynia
09.05 (pt)
ASSECO Gdynia
69
:
82
Stelmet Zielona Góra
07.05 (śr)
ASSECO Gdynia
51
:
64
Stelmet Zielona Góra
04.05 (nd)
Stelmet Zielona Góra
58
:
71
ASSECO Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PGE Turów Zgorzelec 5 5 0 455:381 10
2 Śląsk Wrocław 5 5 0 410:370 10
3 AZS Koszalin 5 4 1 404:358 9
4 ASSECO GDYNIA 5 4 1 374:356 9
5 Rosa Radom 5 3 2 385:342 8
6 Stelmet Zielona Góra 5 3 2 404:370 8
7 Polfarmex Kutno 5 3 2 415:399 8
8 Wikana Start Lublin 5 2 3 367:372 7
9 Polski Cukier Toruń 5 2 3 364:374 7
10 Energa Czarni Słupsk 5 2 3 361:372 7
11 King Wilki Morskie Szczecin 5 2 3 391:409 7
12 Polpharma Starogard Gdański 5 2 3 360:422 7
13 Anwil Włocławek 5 1 4 362:368 6
14 TREFL SOPOT 5 1 4 394:423 6
15 MKS Dąbrowa Górnicza 5 1 4 415:453 6
16 Jezioro Tarnobrzeg 5 0 5 401:493 5

Wyniki 5 kolejki:

  • ASSECO Gdynia - Stelmet Zielona Góra 72:68 (22:17, 14:15, 22:20, 14:16)
  • King Wilki Morskie Szczecin - TREFL Sopot 96:93 (26:21, 15:18, 23:25, 32:29_
  • Wikana Start Lublin - Polski Cukier Toruń 75:62 (23:18, 15:17, 19:15, 18:12)
  • Śląsk Wrocław - Jezioro Tarnobrzeg 97:73 (31:16, 22:16, 30:18, 14:23)
  • Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 65:88 (22:19, 21:20, 7:29, 15:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 88:99 (24:27, 20:28, 23:20, 21:24)
  • AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 76:68 (22:21, 11:22, 22:11, 21:14)
  • PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 78:59 (13:18, 26:20, 16:15, 23:6)