• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

15.01 (nd) godz. 17:30

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
Cerrad Enea Czarni Radom
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3. Horror w czwartym secie Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3. Horror w czwartym secie

15 stycznia 2023 (11 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe zespół Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (18:25, 25:23, 25:17, 37:35) w 20. kolejce PlusLigi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

3%

7 typowań

2

97%

198 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

15.01 (nd)
Cerrad Enea Czarni Radom
1
:
3
TREFL Gdańsk
07.01 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
22.12 (czw)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Ślepsk Malow Suwałki
18.12 (nd)
Barkom Każany Lwów
2
:
3
TREFL Gdańsk
11.12 (nd)
Projekt Warszawa
3
:
0
TREFL Gdańsk
08.12 (czw)
TREFL Gdańsk
2
:
3
Asseco Resovia
05.12 (pon)
TREFL Gdańsk
3
:
1
GKS Katowice
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Asseco Resovia Rzeszów 20 17 3 54:17 50
2 Jastrzębski Węgiel 20 14 6 52:21 46
3 Aluron CMC Warta Zawiercie 20 16 4 51:23 45
4 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 20 15 5 50:27 43
5 Trefl Gdańsk 19 12 7 40:29 35
6 Projekt Warszawa 20 12 8 41:28 35
7 Indykpol AZS Olsztyn 20 12 8 42:34 34
8 PSG Stal Nysa 20 11 9 40:33 34
9 LUK Lublin 20 11 9 41:41 31
10 Ślepsk Malow Suwałki 20 9 11 36:41 28
11 PGE Skra Bełchatów 20 8 12 40:43 28
12 Cuprum Lubin 19 7 12 24:45 18
13 Barkom Każany Lwów 20 4 16 29:50 18
14 GKS Katowice 20 7 13 24:49 17
15 Cerrad Enea Czarni Radom 20 2 18 19:56 10
16 BBTS Bielsko-Biała 20 2 18 12:58 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 20 kolejki:

  • Cerrad Enea Czarni Radom - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:18, 23:25, 17:25, 35:37)
  • GKS Katowice - LUK Lublin 0:3 (18:22, 22:25, 21:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:20, 30:28)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)
  • Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:20, 25:21, 25:13)
  • Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
  • Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 17:25, 23:25)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)

Last minute!