• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

25.10 (śro) godz. 16:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
Enea Czarni Radom
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3. Komplet punktów na jednym wyjeździe Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3. Komplet punktów na jednym wyjeździe

25 października 2023 (11 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe zespół Enea Cerrad Czarni Radom 3:1 (39:37, 25:22, 22:25, 25:20) w 2. kolejce PlusLigi. To...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

33%

70 typowań

2

67%

139 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

25.10 (śro)
Enea Czarni Radom
1
:
3
TREFL Gdańsk
22.10 (nd)
GKS Katowice
0
:
3
TREFL Gdańsk
28.04 (pt)
Projekt Warszawa
2
:
3
TREFL Gdańsk
24.04 (pon)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Projekt Warszawa
12.04 (śro)
TREFL GDAŃSK
1
:
3
Jastrzębski Węgiel
09.04 (nd)
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
TREFL GDAŃSK
08.04 (sob)
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
TREFL GDAŃSK
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 2 2 0 6:1 6
2 Projekt Warszawa 2 2 0 6:1 6
3 Trefl Gdańsk 2 2 0 6:1 6
4 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 6:3 5
5 Bogdanka LUK Lublin 2 1 1 5:3 4
6 KGHM Cuprum Lubin 2 1 1 5:3 4
7 Asseco Resovia 2 1 1 4:3 3
8 Indykpol AZS Olsztyn 2 1 1 4:4 3
9 Ślepsk Malow Suwałki 2 1 1 3:4 3
10 PGE GiEK Skra Bełchatów 2 1 1 4:5 2
11 Barkom Każany Lwów 2 1 1 3:5 2
12 PSG Stal Nysa 2 0 2 2:6 1
13 Aluron CMC Warta Zawiercie 1 0 1 1:3 0
14 Exact Systems Hemarpol Częstochowa 1 0 1 1:3 0
15 Enea Czarni Radom 2 0 2 1:6 0
16 GKS Katowice 2 0 2 0:6 0

Wyniki 2 kolejki:

  • Enea Czarni Radom - TREFL GDAŃSK 1:3 (37:39, 22:25, 25:20, 20:25)
  • PGE GiEK Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:2 (23:25, 25:27, 29:27, 25:16, 15:10)
  • Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:27, 25:20, 25:17, 25:12)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa 3:2 (23:25, 21:25, 25:21, 25:22, 24:22)
  • Projekt Warszawa - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:22, 26:24)
  • Bogdanka LUK Lublin - Barkom Każany Lwów 2:3 (21:25, 32:30, 25:15, 22:25, 13:15)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Exact Systems Hemarpol Częstochowa (przełożony na 9 listopada)