Archiwum meczu

18.10 (śr) godz. 18:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

2
:
3
Jastrzębski Węgiel
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Siatkarze Trefla pokonali Jastrzębski Węgiel po tie-breaku Siatkarze Trefla pokonali Jastrzębski Węgiel po tie-breaku

18 października 2017 (15 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk mogli wrócić z Jastrzębia-Zdroju z trzema punktami, ale i dwa są dobrym wynikiem. W 5. kolejce PlusLigi...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

90%

279 typowań

2

10%

31 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

14.10 (sob)
TREFL Gdańsk
0
:
3
GKS Katowice
08.10 (nd)
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
04.10 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Onico Warszawa
13.04 (czw)
LOTOS TREFL Gdańsk
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
08.04 (sob)
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
01.04 (sob)
BBTS Bielsko-Biała
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
24.03 (pt)
AZS Częstochowa
0
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 4 0 12:3 12
2 Indykpol AZS Olsztyn 4 4 0 12:4 11
3 Cuprum Lubin 5 4 1 13:6 11
4 GKS Katowice 5 3 2 11:7 9
5 Espadon Szczecin 5 3 2 12:9 9
6 Onico Warszawa 5 2 3 10:10 8
7 TREFL GDAŃSK 4 3 1 9:7 7
8 Jastrzębski Węgiel 4 2 2 8:7 7
9 Cerrad Czarni Radom 5 2 3 10:10 7
10 Łuczniczka Bydgoszcz 5 2 3 8:10 7
11 Asseco Resovia 4 2 2 7:7 6
12 MKS Będzin 5 2 3 7:11 5
13 PGE Skra Bełchatów 3 1 2 6:6 4
14 Dafi Społem Kielce 5 1 4 3:14 2
15 BBTS Bielsko-Biała 4 0 4 3:12 0
16 Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 0 3 1:9 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 najlepszych zespołów.

Wyniki 5 kolejki:

  • Jastrzębski Węgiel - TREFL GDAŃSK 2:3 (20:25, 25:23, 22:25, 29:27, 10:15)
  • Onico Warszawa - Espadon Szczecin 0:3 (24:26, 17:25, 23:25)
  • GKS Katowice - MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:23, 26:24)
  • Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:23, 25:17)
  • Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Społem Kielce 3:0 (26:24, 25:21, 25:19)
  • Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 28:30, 15:12)
  • Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (24:26, 25:18, 24:26, 20:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie (przełożony na 11.11)

Last minute!