Archiwum meczu

14.08 (sob) godz. 18:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: piłka nożna (I liga)

0
:
1
Stomil Olsztyn
ARKA Gdynia

Czytaj o meczu

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:1. Gol w doliczonym czasie i obroniony karny Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:1. Gol w doliczonym czasie i obroniony karny LIVE!

14 sierpnia 2021 (108 opinii)

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Stomil Olsztyn 1:0 (0:0) w 3. kolejce Fortuna I Ligi. O zwycięstwie zadecydowała bramka...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

14%

35 typowań

x

26%

66 typowań

2

60%

150 typowań

Ostatnie wyniki: Arka Gdynia

07.08 (sob)
ARKA Gdynia
0
:
2
Chrobry Głogów
31.07 (sob)
ARKA Gdynia
1
:
1
Zagłębie Sosnowiec
16.06 (śr)
ARKA Gdynia
0
:
1
ŁKS Łódź
13.06 (nd)
Chrobry Głogów
0
:
3
ARKA Gdynia
05.06 (sob)
ARKA Gdynia
0
:
2
Radomiak
29.05 (sob)
Korona Kielce
3
:
3
ARKA Gdynia
23.05 (nd)
ARKA Gdynia
0
:
0
Widzew Łódź
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 3 3 0 0 8:1 9
2 Widzew Łódź 3 3 0 0 7:1 9
3 Korona Kielce 3 3 0 0 7:2 9
4 ŁKS Łódź 3 2 1 0 6:3 7
5 Chrobry Głogów 3 2 0 1 4:3 6
6 Sandecja Nowy Sącz 3 2 0 1 4:4 6
7 Zagłębie Sosnowiec 3 1 1 1 6:5 4
8 Resovia 3 1 1 1 3:3 4
9 ARKA GDYNIA 3 1 1 1 2:3 4
10 Odra Opole 3 1 0 2 5:6 3
11 Puszcza Niepołomice 3 1 0 2 3:5 3
11 Skra Częstochowa 3 1 0 2 3:5 3
13 GKS 1962 Jastrzębie 3 1 0 2 2:4 3
14 GKS Katowice 3 0 2 1 4:5 2
15 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 0 2 1 3:6 2
16 Górnik Polkowice 3 0 1 2 3:7 1
17 GKS Tychy 3 0 1 2 1:5 1
18 Stomil Olsztyn 3 0 0 3 1:4 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 3 kolejki:

  • Stomil Olsztyn - ARKA GDYNIA 0:1 (0:0)
  • Resovia - Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
  • Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
  • GKS Tychy - Miedź Legnica 0:3 (0:0)
  • Korona Kielce - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (2:1)
  • GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:2)
  • Widzew Łódź - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
  • Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 2:4 (2:2)
  • Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:0)