Archiwum meczu

23.02 (nd) godz. 20:30

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
Visła Bydgoszcz
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 1:3. Siatkarze zwycięsko rozpoczęli maraton Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 1:3. Siatkarze zwycięsko rozpoczęli maraton

23 lutego 2020 (6 opinii)

Trefl Gdańsk wygrał na wyjeździe z ostatnią drużyną tabeli, Visłą Bydgoszcz (21:25, 25:19, 25:15, 25:15). MVP został...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

2%

5 typowań

2

98%

285 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

14.02 (pt)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Cuprum Lubin
08.02 (sob)
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
TREFL Gdańsk
04.02 (wt)
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
TREFL Gdańsk
31.01 (pt)
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
TREFL Gdańsk
22.01 (śr)
TREFL Gdańsk
2
:
3
GKS Katowice
19.01 (nd)
Cerrad Enea Czarni Radom
3
:
2
TREFL Gdańsk
15.01 (śr)
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Verva Warszawa Orlen Paliwa 21 19 2 59:18 54
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 21 17 4 58:20 53
3 PGE Skra Bełchatów 21 16 5 54:24 48
4 Jastrzębski Węgiel 21 15 6 47:31 42
5 TREFL GDAŃSK 20 10 10 41:37 31
6 GKS Katowice 21 10 11 45:47 31
7 Ślepsk Malow Suwałki 21 10 11 37:46 28
8 Cerrad Enea Czarni Radom 20 9 11 38:41 28
9 MKS Będzin 21 9 12 35:47 24
10 Indykpol AZS Olsztyn 20 8 12 36:45 23
11 Aluron Virtu CMC Zawiercie 21 8 13 31:47 23
12 Cuprum Lubin 22 7 15 30:51 21
13 Asseco Resovia 21 6 15 31:51 21
14 Visła Bydgoszcz 21 2 19 24:61 11

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn w play-off zagra o miejsca 1-8. Pozostałe drużyny kończą sezon, a najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Wyniki 21 kolejki:

  • Visła Bydgoszcz - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:21, 19:25, 15:25, 15:25)
  • MKS Będzin - GKS Katowice 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
  • Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25), 23:25, 23:25)
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 31:29, 18:25, 25:14)
  • Grupa Azoty Zqksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
  • Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (23:25, 26:28, 19:25)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (17:25, 25:22, 25:19, 25:22)