ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1:3. Zaczęli fatalnie i kapitalnie skończyli LIVE!
17 marca 2024
(15 opinii)Sukcesy: dwukrotny awans do PlusLigi Kontakt: Plac Dwóch Miast 1 80-344 Gdańsk tel. (0-58) 551 09 45, fax (0-58) 550 30 84 e-mail: siatkowka@sport.trefl.com Dane rejestrowe spółki ul. Kołobrzeska 63, 80-397 Gdańsk Hala: Ergo Arena Pojemność: 11100 Sopot, pl. Dwóch Miast 1 | Barwy klubowe: żółto-czarne Prezes Zarządu Dariusz Gadomski Prokurent Joanna Szczupaczyńska-Zalewska |
Statystyki
Rozegrane spotkania: 27
ligowe: 26
pucharowe: 1
Sezon: 2023/24
Zwycięstwa: 15
Remisy: 0
Porażki: 12
Aktualna passa zwycięstw: 2
Najwyższe zwycięstwo:
Najwyższa porażka:
Ankiety
-
Czy uważasz, że maskotki obecnie są potrzebne?
13 września 2023 (133 głosy)
-
Ceny karnetów na mecze siatkarzy są:
12 lipca 2023 (70 głosów)
-
Czy zamierzasz chodzić na mecze trójmiejskich drużyn w kolejnym sezonie?
22 czerwca 2023 (153 głosy)
-
Kto byłby lepszym trenerem siatkarzy Trefla Gdańsk w następnym sezonie?
17 lutego 2022 (425 głosów)
-
Jak ocenisz skład Trefla Gdańsk na sezon 2021/22 w skali szkolnej?
14 czerwca 2021 (138 głosów)
Terminarz
22.03 (pt) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | typuj | PSG Stal Nysa | |
30.03 (sob) godz.17:30 | Indykpol AZS Olsztyn | typuj | TREFL Gdańsk | |
04.04 (czw) godz.18:20 | TREFL Gdańsk | typuj | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | |
06.04 (sob) | Asseco Resovia | typuj | TREFL Gdańsk | |
17.03 (nd) godz.18:00 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | TREFL GDAŃSK | LIVE! |
09.03 (sob) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:2 | Jastrzębski Węgiel | LIVE! |
06.03 (śro) godz.18:20 | TREFL Gdańsk | 2:3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | LIVE! |
25.02 (nd) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:1 | Ślepsk Malow Suwałki | |
18.02 (nd) godz.14:45 | Projekt Warszawa | 3:0 | TREFL Gdańsk | |
14.02 (śro) godz.17:30 | Jastrzębski Węgiel | 3:0 | TREFL Gdańsk | LIVE! |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Sety | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 26 | 22 | 4 | 70:21 | 67 |
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 26 | 21 | 5 | 69:29 | 61 |
3 | Projekt Warszawa | 25 | 20 | 5 | 63:24 | 59 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 26 | 19 | 7 | 64:37 | 52 |
5 | Trefl Gdańsk | 26 | 15 | 11 | 57:42 | 48 |
6 | Bogdanka LUK Lublin | 26 | 16 | 10 | 58:45 | 47 |
7 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 26 | 13 | 13 | 47:46 | 38 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 25 | 11 | 14 | 48:48 | 38 |
9 | PSG Stal Nysa | 26 | 12 | 14 | 50:53 | 37 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 25 | 13 | 12 | 47:50 | 36 |
11 | Barkom Każany Lwów | 25 | 11 | 14 | 41:54 | 30 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 26 | 8 | 18 | 33:61 | 23 |
13 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 25 | 7 | 18 | 32:62 | 23 |
14 | GKS Katowice | 26 | 7 | 19 | 36:64 | 22 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 25 | 5 | 20 | 31:63 | 19 |
16 | Enea Czarni Radom | 26 | 5 | 21 | 21:68 | 15 |
W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.
Wyniki 26 kolejki:
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:16, 20:25, 21:25, 17:25)
- PSG Stal Nysa - Bogdanka LUK Lublin 1:3 (21:25, 25:21, 25:27, 23:25)
- PGE GiEK Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:19, 25:27, 25:18)
- Asseco Resovia - Enea Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
- Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:20, 15:10)
- poniedziałek
- Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin
- wtorek
- Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Barkom Każany Lwów
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Patryk Niemiec
ocena
5.33(27 ocen) -
Lukas Kampa
ocena
5.15(27 ocen) -
Jordan Zaleszczyk
ocena
5.09(33 oceny)
Aktualna kadra Trefla
- Igor Juricić
- ur.
- 1974
Jakub Czerwiński- ur.
- 2001
- wzrost
- 195
- Kamil Droszyński
- ur.
- 1997
- wzrost
- 190
Janusz Gałązka- ur.
- 1987
- wzrost
- 199
- Michał Grzyb
- ur.
- 2005
- wzrost
- 188
Lukas Kampa- ur.
- 1986
- wzrost
- 193
- Voitto Koykka
- ur.
- 1999
- wzrost
- 179
Jan Franchi Martinez- ur.
- 1998
- wzrost
- 190
- Aliaksei Nasevich
- ur.
- 2003
- wzrost
- 197
Patryk Niemiec- ur.
- 1997
- wzrost
- 202
- Piotr Orczyk
- ur.
- 1993
- wzrost
- 198
Dawid Pawlun- ur.
- 2001
- Dawid Pruszkowski
- ur.
- 2001
- wzrost
- 174
Kewin Sasak- ur.
- 1997
- wzrost
- 208
- Mikołaj Sawicki
- ur.
- 1999
- wzrost
- 198
Karol Urbanowicz- ur.
- 2001
- wzrost
- 200
- Jordan Zaleszczyk
- ur.
- 2002
- wzrost
- 203