• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ceny

Ceny biletów Trefla Gdańsk w sezonie 2021/22.

bilet Trefl Gdańsk

Kupna biletów na meczeTrefla Gdańsk w sezonie 2021/22 można dokonywać za pośrednictwem serwisu WWW.TREFL.TICKETSOFT.PL.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w internecie. Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na klubowej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.

W sprawie biletów wszelkich informacji proszę kontaktować się pod numerem telefonu 606 672 482 w godzinach 10:00-17:00.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).

Statystyki

Rozegrane spotkania: 35

ligowe: 31

pucharowe: 4

Sezon: 2021/22

Zwycięstwa: 18

Remisy: 0

Porażki: 17

Aktualna passa zwycięstw: 2

Najwyższe zwycięstwo:

TREFL Gdańsk
GKS Katowice
(27.04.2022)

Najwyższa porażka:

Jastrzębski Węgiel
TREFL Gdańsk
(20.04.2022)

Terminarz

02.10 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk typuj Volley Club Barkom Lwów
27.04 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 GKS Katowice
23.04 (sob) godz.20:30 GKS Katowice 2:3 TREFL Gdańsk
20.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk LIVE!
16.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
13.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (pon) godz.17:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
09.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 2:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
03.04 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn
25.03 (pt) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 2:3 TREFL Gdańsk

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa kolejność
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Jastrzębski Węgiel
3 Aluron CMC Warta Zawiercie
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia Rzeszów
6 Indykpol AZS Olsztyn
7 TREFL GDAŃSK
8 GKS Katowice
9 Projekt Warszawa
10 Cuprum Lubin
11 LUK Lublin
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 Cerrad Enea Czarni Radom
14 PG Stal Nysa
  • FINAŁ (do trzech zwycięstw):
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 27:25, 25:23)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 16:18)
  • Grupa Azoty ZAKSA - Jastrzębski 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
  • Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:21, 21:19, 23:25, 15:17)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 2:3 (22:25, 25:16, 23:25, 27:25, 13:15)
  • PGE Skra - Aluron CMC Warta 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 15:11)
  • Dwumecz o 5. miejsce:
  • Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 16:25, 23:25)
  • Asseco Resovia - Indykpol AZS 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 19:25; złoty set: 15:10)
  • Dwumecz o 7. miejsce:
  • GKS Katowice - TREFL GDAŃSK 2:3 (23:25, 18:25, 25:13, 25:22, 10:15)
  • TREFL - GKS 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
  • Dwumecz o 9. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
  • Projekt - Cuprum 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:15, 16:14)
  • Dwumecz o 11. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 13:15)
  • LUK - Ślepsk Malow 3:2 (25:21, 25:24, 26:28, 15:25, 15:11)
  • Kolejność na miejsca 13-14 ustalona została na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Ostatnia drużyna - PGStal Nysa rozegra baraż (do 3 wygranych) z 2. zespołem Tauron 1. Ligi.
  • Awans z Tauron 1. Ligi
  • BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla