• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Arka Gdynia: Kwota kar może być dramatycznie wysoka. Grzegorz Piesio zawieszony

jag.
4 maja 2018 (artykuł sprzed 5 lat) 
aktualizacja: godz. 16:21 (4 maja 2018)

Arka Gdynia


Arka Gdynia odcina się od wielu zachowań własnych kibiców w trakcie finału Pucharu Polski, ale także dziękuje tym, którzy nie przysporzyli kłopotów. Ponadto deklaruje współpracę z PZPN, choć spodziewa się sankcji z jego strony. "Potępiamy użycie środków pirotechnicznych, których użycie zagrażało zdrowiu osobom będącym na stadionie. Strzelanie w kierunku kibiców to już nie jest oprawa meczu, to bandytyzm. W czarnym scenariuszu kwota kar może być dramatycznie wysoka" - m.in. czytamy w specjalnym oświadczeniu klubu. Natomiast sankcje już spadły na Grzegorza Piesio. Po czerwonej kartce skrzydłowy żółto-niebieskich zawieszony został aż na pięć pucharowych spotkań.PRZECZYTAJ CO MÓWILI PIŁKARZE I TRENER ARKI PO FINALE PUCHARU POLSKI. ZOBACZ VIDEO Z TRYBUN

Aż w pięciu meczach Pucharu Polski nie będzie mógł wystąpić Grzegorz Piesio. To kara za czerwoną kartkę, którą otrzymał skrzydłowy Arki Gdynia w meczu finałowym z Legią Warszawa po faulu na Sebastianie Szymańskim.

Natomiast nie będzie to jedyna reperkusja po spotkaniu, które w środę odbyło się w stolicy. Trwa szacowanie strat PGE Narodowym. Jednocześnie PZPN, który był organizatorem meczu, zapowiedział gromadzenie materiału, który ma złożyć do prokuratury. W tym celu analizowany będzie m.in. zapis monitoringu.

- Pewne granice zostały przekroczone. Mieliśmy do czynienia z zagrożeniem życia, nie można nad tym przejść do porządku dziennego. Nie wiem jeszcze, jaka kara czeka na Arkę, ale my tego nie podarujemy - tak m.in. mówił Zbigniew Boniek przed kamerami Polsat Sport.


ARKA W TYM SEZONIE ZAPŁACIŁA JUŻ PONAD 300 TYS. ZŁ KAR. SPRAWDŹ, PO JAKICH MECZACH I ZA CO NAJWIĘCEJ?

Dlaczego na cenzurowanym znaleźli się wyłącznie żółto-niebiescy, choć pirotechnika była odpalana również na sektorach zajmowanych przez Legię? Chodzi o zdarzenia, które miały miejsce około 75 minuty gry. Wówczas z trybun przypisanych Arce strzelano racami. Jedna z nich spadła na boisko, powodując przerwanie na kilka minut meczu. Inne poszybowały pod kopułę dachu, gdzie znajdują się m.in. telebimy. Jedna z nich przez kilkadziesiąt sekund paliła się tam.

Dla działań PZPN pełne wsparcie w specjalnym oświadczeniu wyraziła Arka.

ARKA - LEGIA 1:2: RELACJA, VIDEO, FOTO. WYSTAW OCENY PIŁKARZOM

OŚWIADCZENIE ARKI GDYNIA
treść oryginalna, wyróżnienia pochodzą od redakcji

Finał Pucharu Polski to święto dwóch finalistów, ale także święto polskiej piłki. Miejsce rozgrywania spotkania, Stadion PGE Narodowy wyzwala dodatkowe przeżycia, emocje i jest także wyjątkowym miejscem dla wszystkich kibiców.

Arka mogła liczyć po raz drugi z rzędu na wsparcie swoich fanów, którzy ponownie licznie stawili się w sektorach żółto-niebieskich. Z Gdyni przyjechały m.in. rodziny z dziećmi. Tego typu meczom towarzyszy zawsze wyjątkowa otoczka, a także oprawa kibicowska.

Nie akceptujemy jednak zachowań, które doprowadziły do przerwania meczu. W sposób szczególny potępiamy użycie środków pirotechnicznych, których użycie zagrażało zdrowiu osobom będącym na stadionie. Strzelanie w kierunku kibiców to już nie jest oprawa meczu, to bandytyzm.

Trwa szacowanie szkód. W czarnym scenariuszu kwota kar dla klubu może być dramatycznie wysoka. Wielokrotnie apelowaliśmy o powstrzymanie tego typu zachowań szkodzących klubowi i pozostałej rzeszy kibiców, zachowujących się tak jak podczas finału w godny sposób, wspierających naszą drużynę wspaniałym dopingiem. Zachowanie wąskiej grupy zniweczyło trud, jaki włożyło wiele osób w przygotowanie adekwatnej oprawy meczowej i ugodziło w wizerunek klubu i kibiców naszej Arki.

Popieramy działania służb w celu ustalenia sprawców i deklarujemy swoją pełną współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, jako organizatorem tego meczu.

Nigdy działania zagrażające czyjemuś życiu i zdrowiu nie będą przez nasz klub akceptowane.

Dziękujemy jednocześnie tysiącom kibiców z Gdyni, którzy zachowywali się godnie i przyjechali, aby wspólnie celebrować święto polskiej piłki i kolejny historyczny mecz Arki Gdynia.


PRZYPOMNIJ SOBIE, JAKIE BYŁY KARY PO UBIEGŁOROCZNYM FINALE

Przypomnijmy, że kary orzeczono również przed rokiem, gdy Arka w finale Pucharu Polski pokonała Lech Poznań 2:1 po dogrywce. Wówczas gdynianie musieli zapłacić 40, a rywale 10 tysięcy złotych oraz pokryć straty wynikające z uszkodzeń w sektorach przez nich zajmowanych na Stadionie Narodowym.

Teraz sekwencja zdarzeń będzie następująca: zarządca PGE Narodowego oszacuje straty, które spowodowały zachowania kibiców, a do tego PZPN dołoży swoją karę finansową, niezależnie od działań, które zamierza prowadzić we współpracy z prokuraturą.

Wystrzeliwanie rac podczas finału Pucharu Polski. Wystrzeliwanie rac podczas finału Pucharu Polski.
Ze wstępnych oględzin stadionu wynika, że nie zostały uszkodzone ani konstrukcja dachu, ani automatyczne systemu pozwalające na jego składanie i rozkładanie. Natomiast są uszkodzone telebimy. Ponadto już tradycyjnie po takich meczach są spalone krzesła, ale w tym roku ich liczba ma być mniejsza niż przed rokiem.

Po podliczeniu tych wszystkich strat zarządca stadionu wystawi fakturę, obciążając nią PZPN, który był organizatorem meczu. Następnie związek tych kwot domagać się będzie od klubów, z winy których kibiców powstały te straty.

Tłumaczą się również służby ochraniające stadion. Według ich informacji kibice zamierzali wnieść na obiekt około 2,5 tysiąca rac, z których większość została zatrzymana na bramach, a na trybunach odpalono około 400 środków pirotechnicznych różnego typu.

ZOBACZ POZOSTAŁE VIDEO POKAZUJĄCE PIROTECHNIKĘ NA TRYBUNACH PGE NARODOWEGO, KTÓRA BYŁA ODPALANA PRZEZ KIBICÓW OBU KLUBÓW
jag.

Kluby sportowe

Opinie (426) ponad 20 zablokowanych

 • Ach... (34)

  Ta arka to nawet od własnych kibiców się odcina... Klub bez stadionu i kibiców...

  • 303 141

  • (2)

   hahah to koleś pojechałeś, hahahah ponad 10 tys na meczu ... bez kibiców .... odstaw klej i popatrz co masz na swoim tkkf'ie dla kelnerów spod znaku białej mewy

   • 47 43

   • Czy debila w kominiarce

    Wpuszczono przez bramki nie wiec nie ma problemu aby bandytów zapuszkować

    • 9 1

   • Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

    Wiem, że kibice wyklęci macie z tym problem więc wytłumaczę. UWAGA! Klub odcina się od kibiców. Koniec uwagi.

    • 7 4

  • A co z firmą "Ochraniającą" imprezę???? (12)

   PZPN jako organizator imprezy próbuje zwalić winę na kluby finalistów, by odwrócić uwagę od własnych zaniedbań. Mam nadzieję że prokuratura zajmie się tą sprawą całościowo.
   Mam pytanie za co pan Boniek z kasy PZPN-u zapłacił milion złotych firmie ochraniającej imprezę skoro ta pozwoliła wnieść na stadion arsenał środków pirotechnicznych choć one według regulaminu PZPN-u, ale też zgodnie z Polskim prawem, są całkowicie na stadionach zabronione. Jak wyglądały kontrole wnoszonych przedmiotów i kto z imienia i nazwiska odpowiada za to co zostało wniesione? Nie liczyłem dokładnie ( może ktoś to jeszcze zrobi ) ale na moje oko obie grupy kibiców odpaliły od 400- 500 rac. Złożone w jednym miejscu zajmą kilkanaście metrów sześciennych przestrzeni. A panowie "ochroniarze" to gdzie mieli oczy jak ten "towar" na stadion wjeżdżał na stadion ?? w d... ie???. A pistolet z którego strzelano racami na środek boiska to jak znalazł się na trybunach czy osoba wnosząca go weszła na stadion nie sprawdzana??? A może na następnej imprezie organizowanej przez PZPN ktoś wejdzie z pistoletem na ostrą amunicję i jak mu się wynik nie spodoba zacznie strzelać do piłkarzy, sędziów albo kibiców przeciwników? Jak tak ma wyglądać "ochrona" która kosztuje milion złotych to dziękuje za takie zabawy.
   Nie bronię kibiców którzy postanowili zagazować innych kibiców w tym dzieci, nie bronię tych co strzelali na stadionie mam nadzieję że zostaną zidentyfikowani i normalnie trafią do więzienia bo nie chciałbym ich spotkać ani na stadionie ani na ulicy.
   Chciałbym zwrócić uwagę że głupie pomysły młodzi ludzie mieli, mają i mieć będą ale za to płaci się za ochronę imprez nie małe pieniądze by ta ochrona była prawdziwa a nie na niby,
   nie że ochrona jest ale każdy na imprezę wniesie co chce.

   • 57 11

   • Ale to wygodne - zwalić winę na ochronę. (8)

    Musi być jakaś samo dyscyplina kibiców, bo ta kto będzie czyste bydło.

    I kibice Arki zachowali się na tym meczu jak bydło.

    No nikt mi nie powie , że do była indywidualna decyzja, żeby wystrzelić race na boisko.

    • 30 10

    • a od kiedy jako kibic jest się zobowiązanym do dokonywania osądów i zatrzymań?

     • 5 3

    • Nie zrozumiałeś wyjaśnię. (6)

     Na nikogo nie zwalam winy. Pisze tylko że "Ochrona" imprezy kosztowała organizatora ponad milion złotych za 8-10 godzin pracy w dniu imprezy.
     W zamian ochrona pozwoliła bandziorom wejść na stadion z tym z czym chcieli.
     Mam pytanie czy było to związane z nieudolnością "ochrony" czy może z zaleceniem organizatora ( udawajcie kontrolę ale tak by każdy mógł wnieść co chce) Nie bronie kibiców bandzirów, Pytam tylko co to za ochrona za milion złotych która każdemu pozwala wnieść to co chce? Może jak kiedyś na jakiejś imprezie ktoś strzeli w ciebie oprzytomniejesz.
     Kibice i kibice bandziory zawsze próbowali i próbować będą wnosić różne rzeczy na mecze od Ochrony zależy czy im się to uda czy nie. Nie oczekuj od prostych kibiców namysłu i rozsądku. Ale od drogiej "profesjonalnej" firmy ochroniarskiej można już oczekiwać że pewne rzeczy przewidzą i zapobiegną jak nie to po co ochrona na imprezach?? będą tańsze bilety. Bo koszt ochrony masz w cenie każdego biletu.

     • 31 3

     • (3)

      My ochroniarze widzieliśmy co wnoszą ,ale za te 15zł za godzinę naszej ciężkiej pracy nie będziemy narażać swoich zębów kibolom,dlatego przymykaliśmy oko na to co wnoszą.Za tak ciężką pracę powinni płacić minimum 50 dych za godzinę wtedy może postaralibyśmy się bardziej

      • 3 11

      • 15 zł to za dużo.

       Za tak wykonaną pracę. Pracownicy ochrony nie tylko że nie powinni nic dostać ale raczej powinni dostać przynajmniej 50 % kosztów zniszczeń do zapłaty. By na przyszłość lepiej przykładali się do pracy.
       Za tak wykonaną pracę 15 zł to dużo za dużo.
       Wzięli po 15 zł a potem ludzie na stadionie mieli wdychać dym z rac których "ochrona" nie powinna wpuścić to jakiś żart.

       • 11 5

      • arka

       pora zmiany pracy

       • 1 0

      • odpowiedzialność

       Karę dostanie Wasz pracodawca, nie Wy. Zapewne Was zwolni dyscyplinarnie, za rażące niedopełnienie obowiązków wynikających z umowy o pracę. "50 dych" to można dać młodemu lekarzowi, a nie zwykłemu stójkowemu.

       • 1 0

     • Czego można wymagac

      Od ochrony która składa się z emerytów rencistów i i ludzi zmęczonych życiem za najniższa krajowa

      • 5 4

     • A ja chce zginac na pol walki jak rycerz nie w zapierdzialym fotelu przed telewizorem mialem przy sobie bron palna mam jeszcze zakaz stadionowy i wielki wacek w tylek tym co nie rozumieja naszego stylu zycia ps.moje dzieci byly na meczu i byly szczesliwe

      • 0 1

   • najwazniejsze to bylo zabieranie przez ochrone wchodzacym napojow i zywnosci

    zeby tylko zrobic kase na sprzedazy napojow po PLN 9

    • 9 0

   • Ja byłem w zeszłym roku

    i nigdy już tam nie pojadę, póki będą jakiekolwiek race. Smród nie do wytrzymania, meczu nie widać, co chwila chamskie przyśpiewki na Legię czy Lechię i skandowanie a to Zagłębie Lubin, a to Chrobry Głogów czy Cracovia, jeszcze Izolatora Boguchwała brakowało. Organizacja wejścia masakra, 30 minut w tłumie, a kontrola... właściwie żadna, tam można było wnieść chyba nie tylko racę. Wolę już chyba Hajto w TV i skład Kaiserslautern w meczu z Freiburgiem w 18 kolejce sezonu 1997/98.

    • 12 2

   • A co ma zrobić ochrona jak oni w odbytach race przemycają?

    • 0 0

  • M.

   Kibiców? Mowa o tej patologicznej bandzie która pojechała zrobić dym i rozrubę? Karać karać i jeszcze raz karać, wyłapać i Dac zakazy stadionowe :]

   • 28 3

  • (2)

   Nie od kibicow sie nie odcna , tylko od bandytow.

   • 14 5

   • (1)

    Wykluczyć ten badziew ze struktur PZPN Klub j.m. korupcja to klub bez szacunku to (po)tologia.

    • 10 12

    • Mówisz o Oceani Gdynia?

     • 4 0

  • (4)

   Hehe a ty moze betonie masz stadion? Gdyby nie euro to bys dalej w lesie w dole na traugutta siedzial.

   • 21 15

   • T29 zawsze bedzie naszym stadionem (3)

    Jesli sytuacja nakaze to wrocimy na T29 rybi lbie. ty nie masz gdzie wracac bezmozgi cwoku z grabowka czy innej chyloni.

    • 18 12

    • Dobrze powiedziane - nie nają gdzie wracać

     Tylko BKS

     • 9 8

    • Jedno ale (1)

     To nigdy nie był wasz stadion zawsze należał do miasta.
     Więc też jesteście bezdomnymi hehe

     • 7 8

     • Ale ty gł

      upia jesteś latek siaro

      • 1 2

  • To nie są kibice

   • 12 0

  • nie zrozumiałeś komunikatu (1)

   nie odcinają się od kiboli tylko od ich zachowań
   znają się z nimi dobrze i wiedzą kto i co, ale boją się to powiedzieć

   • 11 3

   • Serio ?

    To chyba jedyni ktorzy sie bojawaszej hooliganki he he he

    • 5 2

  • (2)

   kibiców???? kiboli... bezmózgich yeti :)

   • 7 2

   • żaden kibic kuli ze skóry nie ma mózgu

    • 4 0

   • Z wąsem

    • 0 0

  • Arka Gdynia

   Ty nie masz kibiców lepszych od tej betonowej dziewczyny

   • 0 0

  • Miasto

   A stuknij ty się w czoło! Bez kibiców? Prawie 12 tys luda to jest bez kibiców? Chyba ci się z lechia pomyliło. Daltonista ?

   • 0 0

  • A wy lehija macie stadion pytam macie ale gdzie

   • 2 0

 • szczurek zapłaci. był na stadionie i widać, że mu się podobały wybryki kiboli. (4)

  • 172 55

  • ile kosztowało wynajęcie autobusu i przejazd kilkudziesięciu osób do Warszawy na mecz? (2)

   bilety, jedzenie itd dla świty szczura opłacone z miejskich pieniędzy

   • 32 10

   • ile miasto dokłada do piłki nożnej ?

    Żeby jeden cymbał z drugim poryczał, pobluzgał, pozapalał sobie race i pohuliganił ?
    Ochłoń.

    • 5 1

   • powiedz z jakiej partii jesteś, to przynajmniej będę wiedział na kogo nie głosować

    • 2 0

  • Patola

   • 3 2

 • szczurek bawi sie w piłkę za pieniądze gdynian które mogły być przeznaczone na rozwój sportu wśród dzieci. (9)

  dzieci nie mają gdzie trenować, infrastruktura pamiętająca czasy komuny a on daje miliony na prywatny klub sportowy. dno!!!

  • 175 58

  • Dno (4)

   Dno intelektualne to wypisywanie bredni na temat o którym nie ma się pojęcia.
   Miasto Gdynia jest akcjonariuszem sportowej spółki akcyjnej Arka i gdyby nie przekazywała żadnych środków na klub można by to zakwalifikować jako celowe działanie na szkodę spółki której samorząd jest udziałowcem a w związku z tym na szkodę samorządu.
   Jedyną rzecz którą należy szybko zmienić do wysokość dotacji nie żadne 8 milionów bo z tyle to można kopać się w drugiej lidze tylko 80 milionów na znacznie lepszych piłkarzy by grać co roku w europejskich pucharach i walczyć o mistrzostwo.
   Na rozwój sportu wśród dzieci są zupełnie inne fundusze.

   • 10 34

   • debil. (1)

    • 17 8

    • Miło mi As jestem

     Ja się podpisałem As ty jak widzę zgodnie z prawdą. Mimo wszystko miłego dnia.

     • 8 13

   • (1)

    Co ty za brednie wypisujesz? Niedopłacanie do spółki jest działaniem na szkodę spółki? Od kiedy to akcjonariusz ma obowiązek dopłacać do spółki która ma osobowość prawną, własny majątek i własne zobowiązania? Jak kupisz akcje na GPW to nagle spoczywają na tobie obowiązki dopłacania do kasy firmy?

    • 16 4

    • Nie.

     Nie mówimy tu o małym ciułaczu który za zaoszczędzone grosiki kupił sobie trochę akcji na GPW i stał się właścicielem 0,0000000000001% jakiejś spółki.
     Tylko do niedawna kluczowym współwłaścicielu, bez którego pieniędzy w ogóle nie było by tej spółki. Od niedawna spółka ma większościowego prywatnego właściciela. Samorząd wcześniej nie tylko był jednym z głównych właścicieli ale zdecydowanie największym inwestorem tej spółki to za jego pieniądze spółka działała i odnosiła sukcesy. Gdyby Samorząd wszedł do spółki i nie inwestował w nią środków spółka normalnie przestała by działać z braku środków i upadek spółki byłby w wyniku działania na szkodę spółki poprzez bierność inwestycyjną.
     Szkoda tylko że samorząd tak niewielkie środki przeznacza na tę spółkę. Przy zainwestowaniu 50-80 milionów zespół grałby o mistrzostwo co roku można było by co roku promować się w rozgrywkach między narodowych zdobywać też więcej inwestorów zarabiać więcej na kontraktach reklamowych lub z praw do transmisji.

     • 0 1

  • szczurek celebryta w szaliku arki podziwia jak kibole niszczą stadion. (1)

   • 22 8

   • on tez odpalal race , co sie dziwic jak to kibol

    • 11 3

  • Twoj Brajan jest za cienki na sport no chyba ze playstation

   • 1 3

  • Sam jesteś dno zamulone!!!

   • 0 0

 • Gdyby wszystkie pieniądze na kary z klubu poszły na szkolenie piłkarskiej młodzieży (2)

  to byśmy mieli najlepszą akademię w Polsce!

  • 166 20

  • można byłoby wtedy transferowac piłkarzy i zarabiać na utrzymanie klubu tak jak robi to Lech Poznań.

   • 10 1

  • Taa faktycznie za 300 tys można taką akademie mieć ze ho ho

   Coś Ty brał za te kary to Ty nawet jednego balona nie postawisz

   • 3 6

 • nie godzimy się aby z naszych podatków były opłacane wybryki tego bydła!!! (1)

  są prywatni właściciele i niech będzie jak na zachodzie, prywatne kluby utrzymywane są z prywatnych pieniędzy a nie z jałmużny miasta. jak Midaka i innych nie stać to niech oddadzą akcję kluby miastu.

  • 278 21

  • i co jak oddadzą?

   Nie będzie wtedy Tobie żal wydawanych pieniędzy jak Ty to nazwałeś na bydło którego właścicielem będzie miasto?? Dlaczego obrażasz klub i piłkarzy a nie kiboli. To piłkarze zachowali się jak bydło,czy kibole ??

   • 1 15

 • (2)

  Tak nie zachowują sie kibice tylko bezmózgie łobuzy

  • 196 10

  • M.

   Dokładnie !

   • 9 0

  • EEE EE tamm szczurek zaplaci kary

   SPOKO

   • 7 4

 • B. łatwo zlokalizować i ustalić tożsamość (10)

  tych półgłówków. Ciekawe kiedy komunikat o zatrzymaniu

  • 168 12

  • no to zaczynaj masz ich na zdjęciu są w kominiarkach (8)

   • 7 8

   • (3)

    Ten bandyta ,ktory strzela race ma tatuaz na reku.

    • 19 0

    • no to go szukaj (2)

     • 1 11

     • Ten kto ma go odszukac znajdzie go na pewwno. (1)

      Spokojna twoja rozczochrana.

      • 14 0

      • Matoły mają napisy na ubraniach żeby potem łatwiej trafić do domu

       Ci z fajerwerkami to z Oksywia, jak widać na zdjęciu. Niedługo ich dorwiemy.

       • 5 1

   • (3)

    Ale z boku stoją ich bliscy funfle bez kominiarek,którzy szybko sprzedadzą swoich współplemieńców,wystarczy że się ich trochę przyciśnie... tak że od nici do kłębka niedługo ich wyłapiemy

    • 17 1

    • yyy nie pamiętam (1)

     yyy nie mam wiedzy na ten temat

     • 4 3

     • Caryca Katarzyna .

      Jaka caryca ? Proszę podać nazwisko....

      • 8 2

    • No tu akurat sie mylisz

     Bo ultrasi biegał po całym sektorze i stawali przy różnych ludziach. A na środku też stało ludzi całkowicie nie związanych z oprawa. Wydaje mi się że był jakiś bałagan z biletami bo u góry było więcej ludzi niż miejsc za to na dole sporo wolnych krzesełek.

     • 2 1

  • Zacząć od rybaka tego grubego idio..ty

   A grubas resztę wyspiewa kto i z kim

   • 13 4

 • Mogą potraktować jako recydywę... (1)

  To byłby kolejny cios dla klubu, tylko w którym klubie mają dość odwagi by zdecydowanie postawić się kibolom? Chyba w żadnym,a przecież na miejsce każdego usuniętego trwale ze stadionów kibola mogą spokojnie przyjść trzy osoby (w tym dzieci). Kibolstwo się obraża i sypie starymi tekstami,a ja uważam że lepsze pikniki na trybunach niż tacy bandyci szkodzący własnemu klubowi!

  • 159 12

  • rECYDYWA

   Jcek wie I NIEPOWIE !!!

   • 1 1

 • Dno... (6)

  Za takie akty bandytyzmu klub z automatu powinien być ukarany kilkoma milionami złotych. To klub sprzedał bilety tym bandytom. Nie chce klub płacić to wypad z ligi. Nie piszę tutaj bo to Arka. Dotyczyć to powinno każdego klubu. No tak ale w tych czasach to przecież kibole są prawdziwymi patriotami a co za tym idzie mają przyzwolenie na takie działania. Nasz kraj spada na psy.

  • 140 18

  • (1)

   To juz bylo Polska w ruinie zmien płytkę

   • 6 11

   • To było panstwo teoretyczne.

    • 0 2

  • Dużo racji

   Ale to nie klub sprzedał bilety tylko PZPN

   • 11 4

  • Za co Klub ma zapłacić... (1)

   Akurat bilety sprzedawał PZPN... Nie wiesz to nie pisz.

   • 7 1

   • i ten sam PZPN troche toleruje pirotechnike (patrz brak kary dla Legii)

    zakaz to zakaz. chyba ze nie ma zakazu..

    • 2 1

  • kilka milionów to nawet za granicą nie jest...

   Ale spokojnie, kosztami wymiany telebimów na narodowym będą obciążone kluby, a jeden taki telebim jaki jest na narodowym to koszt 150-200 tys. złotych.

   • 0 1

 • Arka to ameby umysłowe. Swój stadion to se niszczcie jak wam na to pozwalają ale innych? (10)

  • 130 38

  • arka nie ma swojego stadionu (9)

   • 41 7

   • Bez stadionu, bez kibiców, bez honoru, bez pieniędzy!!! (8)

    • 32 8

    • cała Lechia (1)

     • 16 15

     • do tego długi :)

      • 8 6

    • Hehee (5)

     Teraz to się popisaleś stadion miejski tak jak w Gdańsku ,bez kibiców tylko na wyjazd do Warszawy jedzie 14 tysięcy i klub bez długów nie tak jak w Gdańsku.

     • 5 7

     • 14 tys. ? Łacznie z tymi co zostali w domu ? (4)

      To jo, tedy jo...

      • 8 4

      • Z Arki (3)

       Było 14tysiecy do tego jeszcze zgody .
       Boli co? Ma boleć.
       Powiedz lepiej ile razy drużyna z Gdańska grała na narodowym w Warszawie.

       • 5 8

       • otrzezwiej 14 tys i zgodyy a za bramk wchodzi 10tys wiec gdzie reszta? (2)

        typowy bezdomny sledz wszystko zaklamane.
        Co ma nas bolec mamy leprzy stadion niz narodowy i co 2 tyg na nim gramy nie tak jak wy na El Slupo Baltyku

        • 10 1

       • Teraz będziecie mieli (1)

        Najlepszy stadion 1 ligowy :-)

        • 2 4

       • zejdź z kolegi

        zamień się - aręczny

        • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Arki

GKS Katowice
2 grudnia 2023, godz. 15:00
25% GKS Katowice
17% REMIS
58% ARKA Gdynia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Sławek Surkont 18 36 66.7%
2 Janrohde1950.02.06@gmail.com Rohde 15 35 73.3%
3 Artur Wielkopolski 16 33 68.8%
4 Mirosław Radka 17 33 64.7%
5 Michał Sędzielewski 18 33 61.1%

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arka Gdynia 16 10 2 4 26:17 32
2 Odra Opole 16 9 3 4 21:14 30
3 GKS Tychy 16 9 1 6 22:20 28
4 Miedź Legnica 16 7 6 3 26:15 27
5 Lechia Gdańsk 16 7 5 4 23:16 26
6 Górnik Łęczna 16 6 8 2 18:14 26
7 Motor Lublin 16 8 2 6 21:22 26
8 Wisła Kraków 16 6 7 3 31:19 25
9 Wisła Płock 16 6 5 5 21:21 23
10 Stal Rzeszów 16 6 3 7 23:24 21
11 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 5 5 6 27:22 20
12 GKS Katowice 16 5 5 6 21:20 20
13 Polonia Warszawa 16 5 3 8 21:23 18
14 Chrobry Głogów 16 5 3 8 16:26 18
15 Znicz Pruszków 16 5 2 9 12:20 17
16 Resovia 16 4 2 10 15:30 14
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 2 7 7 11:23 13
18 Zagłębie Sosnowiec 16 2 5 9 13:22 11
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 17 kolejki

 • GKS Katowice - ARKA GDYNIA (sobota, godz. 15)
 • LECHIA GDAŃSK - Miedź Legnica (niedziela, godz. 12:40)
 • piątek
 • Polonia Warszawa - Stal Rzeszów
 • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków
 • sobota
 • Górnik Łęczna - GKS Tychy
 • Resovia - Wisła Płock
 • niedziela
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin
 • Znicz Pruszków - Odra Opole
 • Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów (przełożony na 19.12)

Ostatnie wyniki Arki

Zagłębie Sosnowiec
12 listopada 2023, godz. 18:00
12% Zagłębie Sosnowiec
16% REMIS
72% ARKA Gdynia

Relacje LIVE

Najczęściej czytane