Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 46%[160]
Remis
(TYP X) 20%[72]
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 2) 34%[118]
 
13.05 pon
godz. 18:00
3
:
1
Wisła Kraków
Arka Gdynia - Wisła Kraków 3:1. Utrzymanie w ekstraklasie zapewnione Arka Gdynia - Wisła Kraków 3:1. Utrzymanie w ekstraklasie zapewnione wideo LIVE! 13 maja 2019 (373 opinie)

Arka Gdynia pokonała Wisłę Kraków 3:1 (1:1). Dwukrotnie zaskoczyła rywali...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
5.26 (106 ocen)

Zawodnicy

Marko Vejinović
ocena
5.16 (108 ocen)
Luka Zarandia
ocena
4.79 (111 ocen)
Adam Deja
ocena
4.67 (96 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
4.54 (96 ocen)
Adam Marciniak
ocena
4.53 (96 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
4.39 (85 ocen)
Adam Danch
ocena
4.29 (82 oceny)
Damian Zbozień
ocena
4.28 (85 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
4.21 (87 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
4.14 (85 ocen)
Goran Cvijanović
ocena
3.89 (76 ocen)
Michał Nalepa
ocena
3.89 (95 ocen)
Nabil Aankour
ocena
3.34 (83 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Maksymilian Banaszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rogelio Chavez
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Hołtyn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Janota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Zagłębie Sosnowiec LIVE!
07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
3 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
3 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
5 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0:0 0
5 ARKA GDYNIA 0 0 0 0 0:0 0
5 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Górnik Polkowice 0 0 0 0 0:0 0
5 GKS Katowice 0 0 0 0 0:0 0
5 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0:0 0
5 GKS 1962 Jastrzębie 0 0 0 0 0:0 0
5 Resovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0:0 0
5 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0
5 Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0:0 0
5 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0:0 0
17 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
18 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (sobota, godz. 20:30)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • sobota
  • GKS Katowice - Resovia
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
  • niedziela
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

Aktualna kadra Arki