Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 69%[164]
Remis
(TYP X) 15%[35]
Wygrywa
ŁKS Łódź
(TYP 2) 16%[38]
 
16.06 śr
godz. 20:30
0
:
1
ŁKS Łódź
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 0:1 w barażu. Awansu do ekstraklasy nie będzie Arka Gdynia - ŁKS Łódź 0:1 w barażu. Awansu do ekstraklasy nie będzie wideo LIVE! 16 czerwca 2021 (300 opinii)

Arka Gdynia przegrała u siebie z ŁKS Łódź 0:1 (0:0). Jedynego gola zdobył...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
2.32 (69 ocen)

Zawodnicy

Adam Deja
ocena
2.74 (70 ocen)
Christian Aleman
ocena
2.58 (71 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena
2.54 (69 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
2.41 (68 ocen)
Adam Danch
ocena
2.41 (66 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
2.39 (69 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
2.32 (66 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
2.30 (69 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena
2.30 (69 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.28 (65 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
2.26 (66 ocen)
Luis Valcarce
ocena
2.09 (65 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jan Hosek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mazek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przybysz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Wolsztyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Wolsztyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Łabojko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Widzew Łódź 1 1 0 0 3:0 3
3 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
4 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
5 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
6 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
6 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
8 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Górnik Polkowice 1 0 1 0 1:1 1
8 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
8 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 1 0 1:1 1
8 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 1 1:2 0
15 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 1 0:3 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki