Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 83%[207]
Remis
(TYP X) 7%[17]
Wygrywa
Puszcza Niepołomice
(TYP 2) 10%[26]
 
25.09 sob
godz. 18:00
2
:
0
Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 2:0. Karol Czubak strzelił dwa gole Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 2:0. Karol Czubak strzelił dwa gole wideo LIVE! 25 września 2021 (81 opinii)

Arka Gdynia wygrała z Puszczą Niepołomice 2:0 (1:0) w meczu 10. kolejki...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
2.18 (66 ocen)

Zawodnicy

Karol Czubak
ocena
4.30 (66 ocen)
Hubert Adamczyk
ocena
3.79 (62 oceny)
Mateusz Stępień
ocena
3.75 (65 ocen)
Adam Deja
ocena
3.56 (66 ocen)
Sebastian Milewski
ocena
3.54 (63 oceny)
Daniel Kajzer
ocena
3.29 (66 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena
3.28 (60 ocen)
Christian Aleman
ocena
3.28 (57 ocen)
Adam Danch
ocena
3.24 (62 oceny)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
3.23 (60 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
3.21 (58 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
3.12 (59 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
3.08 (63 oceny)
Artur Siemaszko
ocena
2.98 (57 ocen)
Martin Dobrotka
ocena
2.95 (60 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Bednarski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nestor Gordillo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Kobacki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luis Valcarce
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
20.11 (sob) Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
27.11 (sob) Chrobry Głogów ARKA Gdynia
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 14 10 3 1 29:11 33
2 Miedź Legnica 14 8 4 2 24:11 28
3 Korona Kielce 14 7 5 2 17:10 26
4 Sandecja Nowy Sącz 13 8 1 4 16:12 25
5 ARKA GDYNIA 14 7 2 5 23:13 23
6 GKS Tychy 14 6 5 3 14:13 23
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 6 4 4 23:19 22
8 ŁKS Łódź 13 6 3 4 18:14 21
9 Odra Opole 14 6 3 5 18:19 21
10 Chrobry Głogów 13 4 4 5 14:13 16
11 Resovia 14 4 3 7 14:17 15
12 GKS Katowice 14 3 6 5 18:26 15
13 Skra Częstochowa 13 3 5 5 7:13 14
14 Puszcza Niepołomice 14 4 2 8 13:20 14
15 Zagłębie Sosnowiec 14 2 5 7 14:21 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 2 5 7 14:26 11
17 Stomil Olsztyn 14 3 1 10 16:25 10
18 Górnik Polkowice 14 1 7 6 14:23 10

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki