• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Resovia
(TYP 1) 5%[12]
Remis
(TYP X) 6%[18]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 89%[232]
 
01.05 nd
godz. 15:00
Resovia
4
:
1
Resovia - Arka Gdynia 4:1. Czerwona kartka i koniec 5-miesięcznej passy Resovia - Arka Gdynia 4:1. Czerwona kartka i koniec 5-miesięcznej passy LIVE! 1 maja 2022 (139 opinii)

Arka Gdynia przegrała w Rzeszowie z Resovią aż 1:4 (1:0). Z jednej strony...

Trener

Ryszard Tarasiewicz
ocena
2.32 (69 ocen)

Zawodnicy

Haris Memić
ocena
2.97 (70 ocen)
Martin Dobrotka
ocena
2.92 (63 oceny)
Christian Aleman
ocena
2.91 (69 ocen)
Elhadji Pape Djibril Diaw
ocena
2.82 (67 ocen)
Mateusz Kuzimski
ocena
2.74 (70 ocen)
Olaf Kobacki
ocena
2.62 (66 ocen)
Hubert Adamczyk
ocena
2.59 (63 oceny)
Michał Bednarski
ocena
2.50 (62 oceny)
Gordan Bunoza
ocena
2.47 (66 ocen)
Mateusz Stępień
ocena
2.46 (61 ocen)
Karol Czubak
ocena
2.44 (64 oceny)
Michał Marcjanik
ocena
2.43 (65 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
2.42 (59 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
2.41 (61 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
2.28 (64 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Hiszpański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kajzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kasjan Lipkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Milewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Leonid Otczenaszenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Szczerbal
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jerzy Tomal
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Zmorzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.07 (nd) godz.12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała typuj ARKA Gdynia
23.07 (sob) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj Zagłębie Sosnowiec
26.05 (czw) godz.20:45 ARKA Gdynia 0:2 Chrobry Głogów LIVE!
22.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 2:1 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
13.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 ARKA Gdynia LIVE!
08.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Miedź Legnica LIVE!
01.05 (nd) godz.15:00 Resovia 4:1 ARKA Gdynia LIVE!
27.04 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 2:0 ŁKS Łódź LIVE!
23.04 (sob) godz.12:40 Korona Kielce 1:2 ARKA Gdynia LIVE!
14.04 (czw) godz.18:00 ARKA Gdynia 3:2 GKS Jastrzębie LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 34 23 8 3 56:22 77
2 Widzew Łódź 34 18 8 8 53:38 62
3 ARKA GDYNIA 34 19 4 11 62:39 61
4 Korona Kielce 34 15 11 8 46:37 56
5 Odra Opole 34 14 9 11 51:46 51
6 Chrobry Głogów 34 13 11 10 43:34 50
7 Sandecja Nowy Sącz 34 12 11 11 39:36 47
8 GKS Katowice 34 11 13 10 44:47 46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 11 12 11 48:41 45
10 ŁKS Łódź 34 12 9 13 33:37 45
11 Resovia 34 11 11 12 42:39 44
12 GKS Tychy 34 11 11 12 37:41 44
13 Skra Częstochowa 34 8 14 12 28:41 38
14 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 41:50 37
15 Zagłębie Sosnowiec 34 8 12 14 41:48 36
16 Stomil Olsztyn 34 10 5 19 32:52 35
17 Górnik Polkowice 34 5 14 15 32:54 29
18 GKS Jastrzębie 34 5 10 19 32:58 25

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.
Na koniec sezonu przy równej liczbie punktów decyduje bilans bezpośrednich meczów. W trakcie rozgrywek ten przepis jest uwzględniany, jeśli drużyny rozegrały ze sobą oba spotkania. Jeśli jeszcze nie rozegrały, decyduje bilans bramek z całych rozgrywek.

  • Bezpośredni awans do ekstraklasy - dwa pierwsze zespoły:
  • Miedź Legnica, Widzew Łódź
  • Awans do ekstraklasy po barażach
  • Korona Kielce
  • Wyniki baraży:
  • Finał: Korona - Chrobry Głogów 3:2 po dogrywce
  • Półfinały: ARKA GDYNIA - Chrobry 0:2, Korona - Odra Opole 3:0
  • Degradacja do II ligi - trzy ostatnie zespoły
  • Stomil Olsztyn, Górnik Polkowice, GKS Jastrzębie
  • Awans do Fortuna 1. Liga
  • Stal Rzeszów, Chojniczanka, Ruch Chorzów (po barażach)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki