Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 15%[36]
Remis
(TYP X) 27%[65]
Wygrywa
West Ham United
(TYP 2) 58%[140]
 
27.10 wt
godz. 19:00
2
:
2
West Ham United
Sportowa gala na 80-lecie Sportowa gala na 80-lecie 27 października 2009 (504 opinie)

W Gdyni odbyła się część sportowa obchodów zakończyła 80-lecia Arki....

Trener

Dariusz Pasieka
ocena
4.45 (33 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Siebert
ocena
4.52 (29 ocen)
Przemysław Trytko
ocena
4.40 (30 ocen)
Maciej Szmatiuk
ocena
4.04 (25 ocen)
Adrian Mrowiec
ocena
4.00 (24 oceny)
Filip Burkhardt
ocena
3.88 (17 ocen)
Bartosz Ława
ocena
3.78 (18 ocen)
Tadas Labukas
ocena
3.65 (17 ocen)
Michał Płotka
ocena
3.57 (14 ocen)
Norbert Witkowski
ocena
3.56 (25 ocen)
Dariusz Ulanowski
ocena
3.53 (19 ocen)
Tomasz Sokołowski
ocena
3.44 (16 ocen)
Wojciech Wilczyński
ocena
3.08 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Robert Bednarek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrzej Bledzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Budziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wachowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hieronim Zoch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.08 (nd) godz.12:30 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
29.08 (sob) GKS 1962 Jastrzębie ARKA Gdynia
05.09 (sob) ARKA Gdynia Puszcza Niepołomice
12.09 (sob) Górnik Łęczna ARKA Gdynia
19.09 (sob) ARKA Gdynia Miedź Legnica
18.07 (sob) godz.17:30 Wisła Kraków 0:1 ARKA Gdynia LIVE!
14.07 (wt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:2 Górnik Zabrze LIVE!
11.07 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 3:2 ŁKS Łódź LIVE!
03.07 (pt) godz.20:30 Korona Kielce 1:1 ARKA Gdynia LIVE!
26.06 (pt) godz.18:00 Raków Częstochowa 3:2 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 0 0 0 0 0:0 0
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0 0 0 0:0 0
3 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0:0 0
4 GKS 1962 Jastrzębie 0 0 0 0 0:0 0
5 GKS Bełchatów 0 0 0 0 0:0 0
6 GKS Tychy 0 0 0 0 0:0 0
7 Górnik Łęczna 0 0 0 0 0:0 0
8 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
9 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0:0 0
10 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
11 Odra Opole 0 0 0 0 0:0 0
12 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0:0 0
13 Resovia 0 0 0 0 0:0 0
14 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0
15 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0:0 0
16 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Arki