Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 78%[437]
Remis
(TYP X) 14%[76]
Wygrywa
Chojniczanka
(TYP 2) 8%[45]
 
02.11 sob
godz. 17:30
3
:
2
Chojniczanka
Arka wygrała derbowy dreszczowiec Arka wygrała derbowy dreszczowiec LIVE! 2 listopada 2013 (220 opinii)

Po 15. kolejce I ligi piłkarze Arki awansowali na 4. miejsce w tabeli. W...

Trener

Paweł Sikora
ocena
3.88 (56 ocen)

Zawodnicy

Arkadiusz Aleksander
ocena
4.76 (86 ocen)
Tomasz Jarzębowski
ocena
4.72 (81 ocen)
Kamil Juraszek
ocena
4.58 (85 ocen)
Paweł Wojowski
ocena
4.00 (69 ocen)
Adrian Budka
ocena
3.89 (72 oceny)
Michał Rzuchowski
ocena
3.86 (65 ocen)
Piotr Tomasik
ocena
3.78 (69 ocen)
Radosław Pruchnik
ocena
3.65 (62 oceny)
Michał Szromnik
ocena
3.31 (65 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.02 (62 oceny)
Łukasz Jamróz
ocena
2.77 (61 ocen)
Krzysztof Sobieraj
ocena
2.21 (76 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marco Aurelio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomoki Fujikawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Gałecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Souza Couto Glauber
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Kamola
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kubowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kędra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Radzewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szubert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szulc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
06.11 (sob) ARKA Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.11 (sob) Sandecja Nowy Sącz ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
3 Miedź Legnica 12 7 3 2 22:11 24
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 12 6 4 2 13:11 22
6 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
7 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 5 3 4 17:15 18
9 Odra Opole 12 5 2 5 15:17 17
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
10 Resovia 12 4 3 5 14:13 15
12 Skra Częstochowa 11 3 4 4 7:12 13
13 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
14 Puszcza Niepołomice 12 3 2 7 12:19 11
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
16 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
17 Górnik Polkowice 12 1 6 5 12:20 9
18 Stomil Olsztyn 11 2 1 8 11:18 7

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 13 kolejki:

  • ŁKS Łódź - ARKA GDYNIA 1:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Resovia - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 2:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa - GKS Katowice (mecz w Katowicach) 0:0
  • poniedziałek
  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • Resovia - Miedź (wtorek)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki
  • Górnik - Puszcza (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki