Oceny zawodników
Arka zwycięska w Gliwicach
LIVE!
22 września 2017
(127 opinii)
Na otwarcie 10. kolejki ekstraklasy piłkarze Arki Gdynia pokonali na...
Trener
Zawodnicy
Zawodnicy rezerwowi
Terminarz
30.03 (sob) godz.15:00 | Miedź Legnica | typuj | ARKA Gdynia | LIVE! |
05.04 (pt) godz.20:30 | ARKA Gdynia | typuj | Chrobry Głogów | |
13.04 (sob) | Motor Lublin | typuj | ARKA Gdynia | |
20.04 (sob) | ARKA Gdynia | typuj | Wisła Płock | |
24.04 (śro) | Znicz Pruszków | typuj | ARKA Gdynia | |
17.03 (nd) godz.12:40 | ARKA Gdynia | 2:2 | Odra Opole | LIVE! |
08.03 (pt) godz.20:30 | ARKA Gdynia | 1:1 | Wisła Kraków | LIVE! |
01.03 (pt) godz.20:30 | GKS Tychy | 0:1 | ARKA Gdynia | LIVE! |
25.02 (nd) godz.12:40 | ARKA Gdynia | 5:1 | Stal Rzeszów | LIVE! |
17.02 (sob) godz.17:30 | Polonia Warszawa | 0:3 | ARKA Gdynia | LIVE! |
Tabela
Piłka nożna - I liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 24 | 14 | 5 | 5 | 41:19 | 47 |
2 | Arka Gdynia | 24 | 13 | 6 | 5 | 40:24 | 45 |
3 | GKS Tychy | 24 | 13 | 2 | 9 | 31:27 | 41 |
4 | Wisła Kraków | 24 | 11 | 8 | 5 | 45:26 | 41 |
5 | Motor Lublin | 24 | 12 | 4 | 8 | 32:29 | 40 |
6 | GKS Katowice | 24 | 11 | 6 | 7 | 41:25 | 39 |
7 | Wisła Płock | 24 | 10 | 8 | 6 | 36:33 | 38 |
8 | Miedź Legnica | 24 | 9 | 9 | 6 | 35:27 | 36 |
9 | Odra Opole | 24 | 10 | 6 | 8 | 28:25 | 36 |
10 | Górnik Łęczna | 24 | 8 | 12 | 4 | 24:22 | 36 |
11 | Znicz Pruszków | 24 | 9 | 3 | 12 | 20:28 | 30 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 24 | 7 | 8 | 9 | 37:36 | 29 |
13 | Chrobry Głogów | 24 | 8 | 5 | 11 | 25:37 | 29 |
14 | Stal Rzeszów | 24 | 7 | 5 | 12 | 32:42 | 26 |
15 | Resovia | 24 | 7 | 4 | 13 | 26:43 | 25 |
16 | Polonia Warszawa | 24 | 5 | 7 | 12 | 29:37 | 22 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 24 | 3 | 9 | 12 | 18:38 | 18 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 2 | 7 | 15 | 15:37 | 13 |
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 24 kolejki:
- ARKA Gdynia - Odra Opole 2:2 (1:1)
- LECHIA GDAŃSK - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (1:0)
- Polonia Warszawa - Wisła Płock 2:2 (1:1)
- Wisła Kraków - Miedź Legnica 2:0 (0:0)
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Resovia 1:4 (1:0)
- GKS Tychy - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
- Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:1 (0:0)
- Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
- GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:0 (3:0)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Przemysław Stolc
ocena
3.45(74 oceny) -
Michał Marcjanik
ocena
2.90(70 ocen) -
Dawid Gojny
ocena
2.89(72 oceny)
Aktualna kadra Arki
- Wojciech Łobodziński
- ur.
- 1982
Hubert Adamczyk- ur.
- 1998
- wzrost
- 180
- Ołeksandr Azacki
- ur.
- 1994
- wzrost
- 192
Michał Borecki- ur.
- 1997
- wzrost
- 181
- Martin Chudy
- ur.
- 1989
- wzrost
- 187
Karol Czubak- ur.
- 2000
- wzrost
- 193
- Paweł Depka
- ur.
- 2005
- wzrost
- 196
Mateusz Derc- ur.
- 2007
- Martin Dobrotka
- ur.
- 1985
- wzrost
- 183
- Dawid Gojny
- ur.
- 1994
- wzrost
- 179
Janusz Gol- ur.
- 1985
- wzrost
- 182
- Abdallah Hafez
- ur.
- 1998
- wzrost
- 179
Adrian Jurkiewicz- ur.
- 2005
- Olaf Kobacki
- ur.
- 2001
- wzrost
- 178
Paweł Lenarcik- ur.
- 1995
- wzrost
- 189
- Kasjan Lipkowski
- ur.
- 2003
- wzrost
- 188
Michał Marcjanik- ur.
- 1994
- wzrost
- 186
- Sebastian Milewski
- ur.
- 1998
- wzrost
- 175
Marcel Predenkiewicz- ur.
- 2004
- wzrost
- 187
- Wiktor Sawicki
- ur.
- 2006
- wzrost
- 186
Alassane Sidibe- ur.
- 2002
- wzrost
- 180
- Kacper Skóra
- ur.
- 2003
- wzrost
- 177
Jakub Staniszewski- ur.
- 2005
- wzrost
- 178
- Przemysław Stolc
- ur.
- 1994
- wzrost
- 186
Marcel Szymański- ur.
- 2005
- wzrost
- 184
- Hubert Turski
- ur.
- 2003
- wzrost
- 192
Wołodymyr Wereszczak- ur.
- 2006