Terminarz
19.06 (sob)
g.16:30
|
Master Pharm Łódź | 83:7 | ARKA Gdynia | ||||
13.06 (nd)
g.14:00
|
Sparta Jarocin | 18:13 | ARKA Gdynia | ||||
29.05 (sob)
g.18:30
|
ARKA Gdynia | 20:38 | Edach Budowlani Lublin | ||||
23.05 (nd)
g.12:50
|
Orkan Sochaczew | 66:0 | ARKA Gdynia | ||||
16.05 (nd)
g.13:00
|
ARKA Gdynia | 25:21 | LECHIA Gdańsk | ||||
01.05 (sob)
g.14:00
|
Skra Warszawa |
67:7
bez publiczności |
ARKA Gdynia | ||||
10.04 (sob)
g.14:00
|
ARKA Gdynia |
26:47
bez publiczności |
Juvenia Kraków | ||||
27.03 (sob)
g.11:00
|
Awenta Pogoń Siedlce |
42:8
bez publiczności |
ARKA Gdynia | ||||
20.03 (sob)
g.16:00
|
ARKA Gdynia |
24:50
bez publiczności |
OGNIWO Sopot | ||||
06.03 (sob)
g.13:30
|
ARKA Gdynia |
55:16
bez publiczności |
Sparta Jarocin | ||||
27.02 (sob)
g.16:30
|
ARKA Gdynia |
22:35
bez publiczności |
Master Pharm Łódź | ||||
03.10 (sob)
g.14:00
|
Edach Budowlani Lublin | 47:34 | ARKA Gdynia | ||||
27.09 (nd)
g.13:00
|
ARKA Gdynia | 12:32 | Orkan Sochaczew | ||||
19.09 (sob)
g.16:00
|
LECHIA Gdańsk | 16:15 | ARKA Gdynia | ||||
13.09 (nd)
g.15:00
|
ARKA Gdynia | 38:17 | Skra Warszawa | ||||
30.08 (nd)
g.13:00
|
Juvenia Kraków | 17:23 | ARKA Gdynia | ||||
22.08 (sob)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 27:26 | Awenta Pogoń Siedlce | ||||
15.08 (sob)
g.16:00
|
OGNIWO Sopot | 40:10 | ARKA Gdynia |
Tabela końcowa
Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ogniwo Sopot | ||||||
2 | Master Pharm Łódź | ||||||
3 | Orkan Sochaczew | ||||||
4 | Skra Warszawa | ||||||
5 | Awenta Pogoń Siedlce | ||||||
6 | Lechia Gdańsk | ||||||
7 | Edach Budowlani Lublin | ||||||
8 | Juvenia Kraków | ||||||
9 | Arka Gdynia | ||||||
10 | Sparta Jarocin |
- FINAŁ
- OGNIWO SOPOT - Master Pharm Łódź 19:15 (13:6)
- Mecz o 3. miejsce
- Skra Warszawa - Orkan Sochaczew 0:17 (0:10)
- Kolejność na miejscach 5-10 ustalona po rozegraniu sezonu zasadniczego systemem każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
- Baraż o prawo gry w ekstralidze w sezonie 2021/22
- Sparta Jarocin - Posnania Poznań 3:17 (3:10)
- Posnania awansowała, Sparta została zdegradowana
Najbliższe spotkanie
sobota, g. 16:00
Gdynia,
Narodowy Stadion Rugby
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Beata Xxxv | 13 | 35 | 84.6% |
2. Zygmunt Bębenek | 13 | 35 | 76.9% |
3. Radosław Dymkowski | 13 | 34 | 92.3% |
4. Fc Zdunkowo | 13 | 34 | 84.6% |
5. BOGUSŁAW BOHL | 13 | 34 | 84.6% |
Relacje LIVE
-
7 listopada 2015, godz. 12:00
-
13 września 2014, godz. 18:30
-
13 kwietnia 2014, godz. 15:00