• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Edach Budowlani Lublin
(TYP 1) 87%[182]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 13%[27]
 
03.10 sob
godz. 14:00
Edach Budowlani Lublin
47
:
34
Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie 3 października 2020 (29 opinii)

W 7. kolejce ekstraligi rugby Ogniwo Sopot wygrało z Lechią Gdańsk 31:24...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.68 (28 ocen)

Zawodnicy

Łukasz Szablewski
ocena
3.29 (34 oceny)
Sam Hampson
ocena
3.27 (30 ocen)
Anton Szaszero
ocena
3.21 (29 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.97 (30 ocen)
Dainius Tamoliunas
ocena
2.96 (25 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
2.52 (25 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.42 (26 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.42 (24 oceny)
Dominik Mohyła
ocena
2.40 (25 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.32 (25 ocen)
Patrick Steindl
ocena
2.29 (24 oceny)
Oskar Derwis
ocena
2.29 (24 oceny)
Adam Litwińczuk
ocena
2.29 (24 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
2.29 (24 oceny)
Oskar Kalina
ocena
2.25 (24 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
2.22 (23 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.21 (24 oceny)
Kacper Krużycki
ocena
2.12 (26 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.04 (25 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
1.84 (25 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
1.79 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew
2 Ogniwo Sopot
3 Awenta Pogoń Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Edach Budowlani Lublin
6 Life Style Catering Arka Gdynia
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
8 Budowlani WizjaMed Łódź
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
  • Finał
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 22:18 (12:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 10:30 (3:6)
  • Degradacja
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - wycofał się po rundzie jesiennej
  • Mecz o awans i 1. miejsce w I lidze
  • Rugby Białystok - Posnania 24:0 (14:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki