Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%[239]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Katarzynki Toruń
(TYP 2) 2%[5]
 
05.10 sob
godz. 17:30
77
:
50
Katarzynki Toruń
Arka Gdynia - Katarzynki Toruń 77:50. Kapitalna pierwsza kwarta koszykarek Arka Gdynia - Katarzynki Toruń 77:50. Kapitalna pierwsza kwarta koszykarek 5 października 2019 (19 opinii)

Arka Gdynia pokonała na własnym parkiecie Katarzynki Toruń 77:50 (40:17,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
5.33 (12 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
5.88 (16 ocen)
Barbora Balintova
ocena
5.65 (17 ocen)
Maryja Papowa
ocena
5.44 (16 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.94 (17 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.56 (16 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
4.29 (17 ocen)
Julia Niemojewska
ocena
4.07 (15 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
3.94 (17 ocen)
Anna Wińkowska
ocena
3.59 (17 ocen)
Joanna Grymek
ocena
3.24 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marie Gulich
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marissa Kastanek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (wt) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Sopron Basket LIVE!
01.02 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
03.02 (pon) godz.20:10 ARKA Gdynia typuj PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
15.02 (sob) Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin ARKA Gdynia
20.02 (czw) godz.18:00 Lyon Asvel typuj ARKA Gdynia
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański
23.01 (czw) godz.20:15 Spar Citylift Girona 70:68 ARKA Gdynia
19.01 (nd) godz.16:00 CCC Polkowice 73:83 po dogrywce ARKA Gdynia
18.01 (sob) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 65:70 ARKA Gdynia
15.01 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia 52:80 Fenerbahce Stambuł LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 14 14 0 1082:822 28
2 Artego Bydgoszcz 15 12 3 1152:953 27
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 14 11 3 1195:983 25
4 CCC Polkowice 15 9 6 1127:950 24
5 Ślęza Wrocław 15 9 6 1025:888 24
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14 9 5 1003:932 23
7 Wisła Kraków 15 8 7 989:969 23
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 15 6 9 984:1150 21
9 CosinusMED Widzew Łódź 15 4 11 1026:1139 19
10 Enea AZS Poznań 15 3 12 933:1145 18
11 Energa Toruń 14 3 11 853:1112 17
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 15 0 15 876:1202 15

Wyniki 15 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 93:83 (23:22, 23:24, 32:23, 15:14)
  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 66:86 (16:34, 16:20, 21:15, 13:17)
  • Wisła Kraków - Energa Toruń 74:52 (20:17, 20:15, 11:12, 23:8)
  • Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź 69:78 (28:23, 14:19, 20:15, 7:21)
  • Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz 68:75 (19:23, 10:20, 23:12, 16:20)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 71:66 (19:14, 11:20, 19:20, 22:12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki