Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Famila Schio
(TYP 1) 91%[240]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 9%[24]
 
17.10 czw
godz. 20:30
Famila Schio
51
:
47
Famila Schio - Arka Gdynia 51:47. Gdyby zagrała Barbora Balintova, gdyby... Famila Schio - Arka Gdynia 51:47. Gdyby zagrała Barbora Balintova, gdyby... LIVE! 17 października 2019 (14 opinii)

Arka Gdynia nieznacznie przegrała na inaugurację Euroligi z włoską drużyną...

Trener

Gundars Vetra
ocena
2.91 (11 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
5.00 (12 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.17 (12 ocen)
Maryja Papowa
ocena
3.58 (12 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
3.09 (11 ocen)
Marie Gulich
ocena
3.08 (12 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.07 (14 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
3.00 (11 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.00 (11 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Barbora Balintova
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

09.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności CCC Polkowice
12.12 (sob) godz.17:00 Basket 25 Bydgoszcz typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
19.12 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
27.12 (nd) PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp VBW ARKA Gdynia
02.01.2021 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
04.12 (pt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 76:85 bez publiczności ZVVZ USK Praga
03.12 (czw) godz.15:00 Fenerbahce Stambuł 80:70 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Lyon 89:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) godz.18:00 Ślęza Wrocław 60:78 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 99:62 bez publiczności Enea AZS Poznań

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 8 8 0 727:468 16
3 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 9 6 3 718:639 15
4 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 5 2 559:471 12
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 8 4 4 649:605 12
7 Ślęza Wrocław 8 3 5 578:594 11
8 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 8 3 5 587:637 11
9 Enea AZS Poznań 8 2 6 543:595 10
10 GTK GDYNIA 9 0 9 543:804 9
11 Energa Toruń 9 0 9 416:850 9

Wyniki 10 kolejki:

  • CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK GDYNIA 99:62 (25:19, 17:18, 26:15, 31:10)
  • VBW ARKA GDYNIA - CCC Polkowice, środa, godz. 18
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Basket 25 Bydgoszcz, niedziela, godz. 15:30
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 83:63 (20:16, 13:22, 21:15, 29:10)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław
  • pauzuje: Energa Toruń

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki