Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 34%[86]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
BLMA Montpellier
(TYP 2) 66%[167]
 
23.10 śr
godz. 18:00
73
:
77
BLMA Montpellier
Arka Gdynia - BLMA Montpellier 73:77. Nieudany powrót Euroligi do Gdyni Arka Gdynia - BLMA Montpellier 73:77. Nieudany powrót Euroligi do Gdyni LIVE! 23 października 2019 (18 opinii)

Arka Gdynia przegrała z BLMA Montpellier 73:77 (18:22, 24:16, 17:22, 14:17)....

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.14 (21 ocen)

Zawodnicy

Marissa Kastanek
ocena
5.26 (23 oceny)
Marie Gulich
ocena
4.78 (23 oceny)
Rebecca Allen
ocena
4.55 (22 oceny)
Angelika Slamova
ocena
4.27 (22 oceny)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.04 (23 oceny)
Sonja Greinacher
ocena
4.00 (23 oceny)
Kamila Podgórna
ocena
3.84 (19 ocen)
Maryja Papowa
ocena
3.57 (21 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Barbora Balintova
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Feminin typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
03.12 (czw) godz.18:00 Fenerbahce Stambuł typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
04.12 (pt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności ZVVZ USK Praga
09.12 (śr) VBW ARKA Gdynia CCC Polkowice
12.12 (sob) Basket 25 Bydgoszcz VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) godz.18:00 Ślęza Wrocław 60:78 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 99:62 bez publiczności Enea AZS Poznań
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
24.10 (sob) godz.18:00 Energa Toruń 52:106 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
18.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 92:71 bez publiczności CTL Zagłębie Sosnowiec

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 6 4 2 497:415 10
5 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 6 2 4 422:495 8
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 8 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (sobota, godz. 16)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń (niedziela, godz. 16)
  • sobota
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki