Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 87%[245]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Spar Citylift Girona
(TYP 2) 13%[35]
 
07.11 czw
godz. 18:00
71
:
69
Spar Citylift Girona
Arka Gdynia - Spar Citylift Girona 71:69. Pierwsze zwycięstwo koszykarek w Eurolidze Arka Gdynia - Spar Citylift Girona 71:69. Pierwsze zwycięstwo koszykarek w Eurolidze LIVE! 7 listopada 2019 (30 opinii)

Arka Gdynia pokonała hiszpański Spar Citylift Girona 71:69 (19:16, 17:17,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.88 (16 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
5.78 (23 oceny)
Barbora Balintova
ocena
5.74 (23 oceny)
Marissa Kastanek
ocena
5.39 (23 oceny)
Sonja Greinacher
ocena
4.70 (23 oceny)
Marie Gulich
ocena
4.39 (23 oceny)
Maryja Papowa
ocena
4.26 (23 oceny)
Angelika Slamova
ocena
4.09 (23 oceny)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.04 (23 oceny)

Zawodniczki rezerwowe

Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Podgórna
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.11 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
01.12 (śr) godz.20:15 Spar Girona typuj VBW ARKA Gdynia
05.12 (nd) godz.19:00 Katarzynki Toruń typuj VBW ARKA Gdynia
08.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Dynamo Kursk
11.12 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Enea AZS Politechnika Poznań
24.11 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 70:87 Fenerbahce Stambuł
20.11 (sob) godz.17:00 GTK Gdynia 60:91 VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 71:73 Ślęza Wrocław
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes 79:70 VBW ARKA Gdynia
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:67 Beretta Famila Schio LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 KS Ślęza Wrocław 8 6 2 608:565 14
2 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 6 0 435:364 12
3 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 7 4 3 539:521 11
4 SKK Polonia Warszawa 7 4 3 552:556 11
5 VBW ARKA GDYNIA 6 4 2 474:393 10
6 BC Polkowice 6 4 2 487:419 10
7 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 3 4 514:507 10
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 7 2 5 532:589 9
9 GTK GDYNIA 8 0 8 489:638 8
10 Energa Toruń 5 2 3 348:416 7
11 Enea AZS Politechnika Poznań 5 1 4 371:381 6

Wyniki 8 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (niedziela, godz. 17)
  • Polonia Warszawa - GTK GDYNIA 77:65 (23:15, 20:16, 13:15, 21:19)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław 73:77 (19:13, 19:24, 19:26 16:14)
  • niedziela
  • BC Polkowice - Energa Toruń
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Politechnika Pozna
  • pauza: Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki