Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Energa Toruń
(TYP 1) 2%[6]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 97%[271]
 
21.12 sob
godz. 18:00
Energa Toruń
44
:
66
Energa Toruń - Arka Gdynia 44:66. Znakomita trzecia kwarta koszykarek Energa Toruń - Arka Gdynia 44:66. Znakomita trzecia kwarta koszykarek 21 grudnia 2019 (21 opinii)

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Energę Toruń 66:44 (17:12, 15:18, 22:10,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
4.50 (16 ocen)

Zawodnicy

Marie Gulich
ocena
5.10 (21 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
5.00 (20 ocen)
Barbora Balintova
ocena
4.85 (20 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.74 (19 ocen)
Maryja Papowa
ocena
4.65 (20 ocen)
Paulina Misiek
ocena
4.55 (20 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
4.47 (17 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.42 (19 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.72 (18 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Rebecca Allen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

09.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności CCC Polkowice
12.12 (sob) godz.17:00 Basket 25 Bydgoszcz typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
19.12 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
27.12 (nd) PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp VBW ARKA Gdynia
02.01.2021 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
04.12 (pt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 76:85 bez publiczności ZVVZ USK Praga
03.12 (czw) godz.15:00 Fenerbahce Stambuł 80:70 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Lyon 89:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) godz.18:00 Ślęza Wrocław 60:78 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 99:62 bez publiczności Enea AZS Poznań

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 8 8 0 727:468 16
3 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 8 5 3 635:576 13
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 5 2 559:471 12
6 Ślęza Wrocław 8 3 5 578:594 11
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 8 3 5 587:637 11
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 7 3 4 550:543 10
9 Enea AZS Poznań 7 2 5 480:512 9
10 Energa Toruń 9 0 9 416:850 9
11 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8

Wyniki 9 kolejki:

  • Zagłębie Sosnowiec - DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 88:69 (22:17, 22:9, 21:13, 23:30)
  • GTK GDYNIA - VBW ARKA GDYNIA 55:101 (20:27, 12:34, 11:18, 12:22)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Energa Toruń 93:40 (24:8, 27:11, 22:8, 20:13)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 89:51 (18:11, 28:19, 27:11, 16:10)
  • Enea AZS Poznań - Basket Bydgoszcz 55:73 (6:15, 20:23, 6:16, 23:19)
  • Pauzuje: PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki