Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LDLC ASVEL Lyon
(TYP 1) 93%[205]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 2) 7%[15]
 
19.01 wt
godz. 16:00
LDLC ASVEL Lyon
79
:
76
VBW Arka Gdynia - LDLC ASVEL Lyon 76:79. Bez szans na ćwierćfinał Euroligi VBW Arka Gdynia - LDLC ASVEL Lyon 76:79. Bez szans na ćwierćfinał Euroligi 19 stycznia 2021 (19 opinii)

VBW Arka Gdynia przegrała w Pradze z LDL ASVEL Lyon 76:79 (24:18, 18:28,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.81 (16 ocen)

Zawodnicy

Barbora Balintova
ocena
5.21 (19 ocen)
Alice Kunek
ocena
5.00 (18 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.44 (18 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.41 (17 ocen)
Laura Miskiniene
ocena
4.32 (19 ocen)
Artemis Spanou
ocena
4.24 (17 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
3.24 (17 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.00 (17 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Kamila Borkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Podgórna
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Beretta Familia Schio
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
20.11 (sob) GTK Gdynia VBW ARKA Gdynia
20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł 71:60 VBW ARKA Gdynia
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket
10.10 (nd) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa
06.10 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 4 kolejki:

  • Energa Toruń - GTK GDYNIA (sobota, godz. 18)
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz (niedziela, godz. 17)
  • sobota
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • niedziela
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki