Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Spartak Moskwa Region
(TYP 1) 93%[207]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 2) 7%[15]
 
20.01 śr
godz. 15:00
Spartak Moskwa Region
85
:
60
Po przegranej  ze Spartakiem pomogły rywalki Po przegranej ze Spartakiem pomogły rywalki 20 stycznia 2010 (23 opinie)

Nie było niespodzianki w Widnoje pod Moskwą. Spartak Moskiewski Region zagrał...

Trener

Zawodnicy

Olivia Tomiałowicz
ocena
4.38 (8 ocen)
Marta Jujka
ocena
4.33 (12 ocen)
Ivana Matović
ocena
4.31 (13 ocen)
Louice  Halvarsson
ocena
4.25 (8 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
4.00 (5 ocen)
Klaudia Sosnowska
ocena
3.89 (9 ocen)
Tanasha Wright
ocena
3.86 (7 ocen)
Marta Urbaniak
ocena
3.40 (5 ocen)
Elżbieta Mukosiej
ocena
3.29 (7 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marta Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Kowalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Miazga
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
20.11 (sob) GTK Gdynia VBW ARKA Gdynia
24.11 (śr) VBW ARKA Gdynia Fenerbahce Stambuł
27.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:67 Beretta Famila Schio LIVE!
24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 89:70 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł 71:60 VBW ARKA Gdynia
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 4 3 1 312:260 7
2 Ślęza Wrocław 4 3 1 292:254 7
3 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3 3 0 210:187 6
5 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 4 2 2 302:296 6
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 4 2 2 271:272 6
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 4 2 2 322:344 6
8 Polonia Warszawa 4 1 3 306:334 5
9 Energa Toruń 3 1 2 208:245 4
10 GTK GDYNIA 4 0 4 245:314 4
11 Enea AZS Politechnika Poznań 3 0 3 239:253 3

Wyniki 4 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 89:70 (23:18, 26:18, 17:15, 23:19)
  • Energa Toruń - GTK GDYNIA 86:74 (18:23, 29:23, 16:14, 23:14)
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec 92:88 (24:31, 28:14, 16:16, 24:27)
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław 71:78 (16:18, 24:16, 14:22, 17:22)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 69:72 (18:20, 26:13, 14:23, 11:16)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki