• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 1) 11%[27]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Spartak Moskwa Region
(TYP 2) 89%[216]
 
05.02 pt
godz. 19:30
69
:
91
Spartak Moskwa Region
Ze Spartakiem powalczyły przez kwadrans Ze Spartakiem powalczyły przez kwadrans 5 lutego 2010 (28 opinii)

W Gdyni zakończyła się tegoroczna przygoda koszykarek Lotosu z Euroligą....

Trener

Zawodnicy

Ivana Matović
ocena
4.85 (13 ocen)
Marta Jujka
ocena
4.54 (13 ocen)
Louice  Halvarsson
ocena
4.22 (9 ocen)
Elżbieta Mukosiej
ocena
4.11 (9 ocen)
Klaudia Sosnowska
ocena
4.09 (11 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
4.00 (9 ocen)
Olivia Tomiałowicz
ocena
4.00 (10 ocen)
Marta Urbaniak
ocena
4.00 (11 ocen)
Tanasha Wright
ocena
3.88 (8 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marta Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Ewelina Gala
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Roneeka Hodges
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Kowalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Miazga
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

05.03 (wt) PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów typuj VBW ARKA Gdynia
07.03 (czw) VBW ARKA Gdynia typuj PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
29.02 (czw) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:75 VBW ARKA Gdynia
27.02 (wt) godz.20:00 VBW ARKA Gdynia 75:64 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 101:69 MKS Pruszków
17.02 (sob) godz.18:00 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 66:93 VBW ARKA Gdynia
14.02 (śro) godz.19:00 KGHM BC Polkowice 89:91 po dogrywce VBW ARKA Gdynia
02.02 (pt) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 73:68 VBW ARKA Gdynia
27.01 (sob) godz.18:00 Ślęza Wrocław 42:83 VBW ARKA Gdynia
20.01 (sob) godz.19:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 80:81 VBW ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice 20 17 3 1621:1242 37
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. 20 16 4 1655:1381 36
3 VBW Arka Gdynia 20 16 4 1634:1337 36
4 Ślęza Wrocław 20 14 6 1518:1366 34
5 MB Zagłębie Sosnowiec 20 12 8 1562:1519 32
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 20 11 9 1512:1355 31
7 Enea AZS Politechnika Poznań 20 9 11 1466:1513 29
8 Energa Polski Cukier Toruń 20 7 13 1459:1603 27
9 Polonia Warszawa 20 5 15 1332:1571 25
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 20 3 17 1384:1695 23
11 MKS Pruszków 20 0 20 1157:1718 20

Każdy gra z każdy mecz i rewanż. Zespoły z miejsc 1-8 awansują do play-off. Drużyny z miejsc 9-10 kończą sezon z pozycjami po 22 kolejkach. Najsłabsza ekipa jest degradowana.

Wyniki 22 kolejki:

  • MB Zagłębie Sosnowiec - KGHM BC Polkowice 73:65 (16:20, 14:15, 22:16, 21:14)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław 96:86 (20:20, 26:23, 25:23, 25:20)
  • Polonia Warszawa - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 63:79 (12:19, 11:20, 14:20, 26:20)
  • Basket 25 Ekstraklasa Sp. z oo Bydgoszcz - Energa Polski Cukier Toruń 71:92 (18:23, 18:21, 24:26, 11:22)
  • Enea AZS Politechnika Poznań - MKS Pruszków 84:59 (28:20, 31:19, 16:8, 9:12)
  • pauza: VBW ARKA GDYNIA

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki