Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 1) 99%[97]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
CCC Polkowice
(TYP 2) 1%[1]
 
06.03 sob
godz. 13:30
76
:
64
CCC Polkowice
W finale zwycięstwo nad CCC Polkowice W finale zwycięstwo nad CCC Polkowice 6 marca 2010 (23 opinie)

Po kilkunastu godzinach od zaciętej ale wyczerpującej rywalizacji gdyńskich...

Trener

Zawodnicy

Olivia Tomiałowicz
ocena
4.67 (15 ocen)
Tanasha Wright
ocena
4.57 (14 ocen)
Louice  Halvarsson
ocena
4.53 (15 ocen)
Roneeka Hodges
ocena
4.46 (13 ocen)
Ivana Matović
ocena
4.43 (21 ocen)
Marta Jujka
ocena
4.43 (14 ocen)
Klaudia Sosnowska
ocena
4.36 (14 ocen)
Elżbieta Mukosiej
ocena
4.31 (13 ocen)
Marta Urbaniak
ocena
4.29 (7 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
4.20 (10 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marta Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Ewelina Gala
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Kowalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Miazga
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Beretta Familia Schio
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket
10.10 (nd) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa
06.10 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia
03.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 2 2 0 170:130 4
4 BC Polkowice 2 2 0 178:141 4
5 Ślęza Wrocław 2 1 1 122:106 3
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 2 1 1 118:127 3
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 1 0 58:52 2
8 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
9 Polonia Warszawa 2 0 2 141:162 2
10 GTK GDYNIA 2 0 2 105:148 2
11 Energa Toruń 1 0 1 45:79 1

Wyniki 3 kolejki:

  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (niedziela, godz. 17)
  • niedziela
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki