• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Super Pol Tęcza Leszno
(TYP 1) 1%[2]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 2) 99%[185]
 
24.03 śr
godz. 18:00
Super Pol Tęcza Leszno
50
:
64
Popis Ivany Matović w Lesznie Popis Ivany Matović w Lesznie 24 marca 2010 (18 opinii)

Koszykarki Lotosu już w drugim meczu ćwierćfinałowym zapewniły sobie awans do...

Trener

Zawodnicy

Ivana Matović
ocena
4.70 (27 ocen)
Roneeka Hodges
ocena
4.70 (20 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
4.70 (23 oceny)
Marta Jujka
ocena
4.68 (19 ocen)
Elżbieta Mukosiej
ocena
4.68 (19 ocen)
Tanasha Wright
ocena
4.62 (21 ocen)
Klaudia Sosnowska
ocena
4.61 (18 ocen)
Olivia Tomiałowicz
ocena
4.61 (18 ocen)
Louice  Halvarsson
ocena
4.53 (17 ocen)
Marta Urbaniak
ocena
4.53 (17 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marta Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Ewelina Gala
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Kowalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Miazga
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

12.04 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 63:69 VBW ARKA Gdynia
09.04 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 83:55 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
02.04 (sob) godz.16:00 VBW ARKA Gdynia 96:102 po dwóch dogrywkach Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
27.03 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 65:56 VBW ARKA Gdynia
26.03 (sob) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 68:54 VBW ARKA Gdynia
19.03 (sob) godz.17:00 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 60:84 VBW ARKA Gdynia
13.03 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 72:63 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
12.03 (sob) godz.17:30 VBW ARKA Gdynia 73:58 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
05.03 (sob) godz.19:00 VBW ARKA Gdynia 78:81 po dogrywce BC Polkowice
02.03 (śr) godz.18:30 Ślęza Wrocław 57:78 VBW ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki