Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 1) 98%[166]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Energa Toruń
(TYP 2) 2%[3]
 
22.04 czw
godz. 18:00
76
:
48
Energa Toruń
W decydującym meczu Energa rozgromiona W decydującym meczu Energa rozgromiona 22 kwietnia 2010 (39 opinii)

Niewielu fanów koszykarskich mistrzyń Polski zakładało zapewne, że do...

Trener

Zawodnicy

Louice  Halvarsson
ocena
4.90 (29 ocen)
Tanasha Wright
ocena
4.70 (20 ocen)
Ivana Matović
ocena
4.68 (19 ocen)
Roneeka Hodges
ocena
4.63 (16 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
4.53 (15 ocen)
Olivia Tomiałowicz
ocena
4.50 (10 ocen)
Elżbieta Mukosiej
ocena
4.44 (9 ocen)
Marta Urbaniak
ocena
4.42 (12 ocen)
Klaudia Sosnowska
ocena
4.09 (11 ocen)
Marta Jujka
ocena
3.89 (9 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marta Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Ewelina Gala
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Kowalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Miazga
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Beretta Familia Schio
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket
10.10 (nd) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa
06.10 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia
03.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
2 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
3 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 2 2 0 170:130 4
5 BC Polkowice 2 2 0 178:141 4
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
7 Ślęza Wrocław 2 1 1 122:106 3
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 1 0 1 45:79 1

Wyniki 3 kolejki:

  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 66:80 (8:15, 25:30, 16:25, 17:10)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 73:84 (22:20, 16:17, 19:27, 16:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki