Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Elfic Fryburg
(TYP 1) 31%[127]
Remis
(TYP X) 1%[5]
Wygrywa
BASKET Gdynia
(TYP 2) 68%[275]
 
12.10 śr
godz. 19:30
Elfic Fryburg
85
:
52
Basket Gdynia wyeliminowany z Eurocup Basket Gdynia wyeliminowany z Eurocup LIVE! 12 października 2016 (28 opinii)

Koszykarki Basketu 90 nie sprostały fazie eliminacyjnej Eurocup. W Szwajcarii...

Trener

Katarzyna Dydek
ocena
2.56 (27 ocen)

Zawodnicy

Amalia Rembiszewska
ocena
3.77 (30 ocen)
Anna Jakubiuk
ocena
3.66 (35 ocen)
Monika Grigalauskyte
ocena
3.14 (29 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.11 (27 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
2.59 (32 oceny)
Dominika Miłoszewska
ocena
2.42 (31 ocen)
Karolina Puss
ocena
2.29 (28 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Aneta Kotnis
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Renee Montgomery
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Karolina Stawińska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Carolyn Swords
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.02 (sob) godz.18:30 Enea AZS Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
17.02 (śr) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów typuj VBW ARKA Gdynia
20.02 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
23.02 (wt) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
27.02 (sob) godz.19:00 CCC Polkowice typuj VBW ARKA Gdynia
22.01 (pt) godz.19:00 ZVVZ USK PRAGA 80:67 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
21.01 (czw) godz.16:00 Fenerbahce Stambuł 88:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
19.01 (wt) godz.16:00 LDLC ASVEL Lyon 79:76 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
13.01 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 94:57 bez publiczności Energa Toruń
09.01 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 78:85 bez publiczności VBW ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 14 14 0 1290:899 28
2 CCC Polkowice 13 12 1 1146:787 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 9 4 1063:942 22
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 9 4 1030:944 22
5 Basket Bydgoszcz 12 9 3 940:847 21
6 Enea AZS Poznań 13 6 7 945:932 19
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 5 9 1054:1098 19
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 14 4 10 1120:1148 18
9 Energa Toruń 15 2 13 757:1305 17
10 Ślęza Wrocław 12 4 8 885:871 16
11 GTK GDYNIA 15 0 15 858:1315 15

Wyniki 16 kolejki:

  • CCC Polkowice - GTK GDYNIA 72:23 (23:6, 14:4, 18:5, 17:8)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:77 (21:18, 15:23, 19:20, 15:16)
  • VBW ARKA GDYNIA - Energa Toruń 94:57 (24:20, 20:16, 26:9, 24:12)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 100:89 (23:24, 22:16, 23:27, 32:22)
  • niedziela
  • Enea AZS Poznań - Ślęza Wrocław
  • pauza: Basket Bydgoszcz
  • Mecze zaległe z 12. kolejki:
  • Pszczółka - CCC (środa)
  • Ślęza - Zagłębie (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki