Terminarz

04.12 (pt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności ZVVZ USK Praga
09.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności CCC Polkowice
12.12 (sob) godz.17:00 Basket 25 Bydgoszcz typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
03.12 (czw) godz.15:00 Fenerbahce Stambuł 80:70 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Lyon 89:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) godz.18:00 Ślęza Wrocław 60:78 bez publiczności VBW ARKA Gdynia

Statystyki

Rozegrane spotkania: 11

ligowe: 8

pucharowe: 3

Sezon: 2020/21

Zwycięstwa: 9

Remisy: 0

Porażki: 2

Aktualna passa porażek: 2

Najwyższe zwycięstwo:

Energa Toruń
VBW ARKA Gdynia
(24.10.2020)

Najwyższa porażka:

LDLC ASVEL Lyon
VBW ARKA Gdynia
(01.12.2020)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 8 8 0 727:468 16
3 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 8 5 3 635:576 13
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 5 2 559:471 12
6 Ślęza Wrocław 8 3 5 578:594 11
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 8 3 5 587:637 11
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 7 3 4 550:543 10
9 Enea AZS Poznań 7 2 5 480:512 9
10 Energa Toruń 9 0 9 416:850 9
11 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8

Wyniki 9 kolejki:

  • Zagłębie Sosnowiec - DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 88:69 (22:17, 22:9, 21:13, 23:30)
  • GTK GDYNIA - VBW ARKA GDYNIA 55:101 (20:27, 12:34, 11:18, 12:22)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Energa Toruń 93:40 (24:8, 27:11, 22:8, 20:13)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 89:51 (18:11, 28:19, 27:11, 16:10)
  • Enea AZS Poznań - Basket Bydgoszcz 55:73 (6:15, 20:23, 6:16, 23:19)
  • Pauzuje: PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 04.12.2020 godz. 18:00

VBW ARKA Gdynia
:
ZVVZ USK Praga
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

77%

159 typowań

x

0%

0 typowań

2

23%

47 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Dębski 11 28 100%
2. Waldemar Gajda 11 28 100%
3. Stanisław Magdaleński 11 28 100%
4. Izabela Dymkowska 11 28 100%
5. Renata Koczyńska 11 28 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »