stat
Impreza już się odbyła

CSI Sopot 2007

Piątek, 15 czerwca 2007

09:00 Konkurs Otwarcia - "dwufazowy"
o nagrodę Grupy PZU i puchar Prezydenta Sopotu

11:30 Konkurs nr 2 "zwykły"
o nagrodę SIECI 34 i puchar Polskiego Związku Jeździeckiego

13:30-14:00 Pokazy westernowe i ujeżdżeniowe w wykonaniu zawodników SKJ

14:00 Konkurs nr 3 "zwykły"
o nagrodę KONSALNETU i puchar miesięcznika "Koń Polski"

Sobota, 16 czerwca 2007

10:00 Konkurs nr 4 "dwufazowy"
o nagrodę POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ i puchar TVP3 Gdańsk

12:00-12:30 Pokazy psiej tresury - psy policyjne i posłuszeństwo (na torze przed trybunami)
12:30-13:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Niewielki" ( na scenie, teren festynu)

12:30 Konkurs nr 5 "szybkości"
o nagrodę ENERGI i puchar Radia Gdańsk

14:00-14:30 Pokazy psiej tresury - pasienie kaczek (na torze przed trybunami)
14:30-15:00 Konkurs klubowy "sztafeta pony-duży koń" z udziałem zawodników SKJ
15:00-15:30 Pokazy psiej tresury - agility (na torze przed trybunami)
15:30-16:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Klapa" (na scenie, teren festynu)

15:30 Konkurs nr 6 "dwufazowy"
o szablę Króla Jana III Sobieskiego i puchar Trójki - Polskie Radio

Niedziela, 17 czerwca 2007

09:00 Konkurs nr 7 "zwykły "
o nagrodę GRUPY ŻYWIEC i puchar Marszałka Województwa Pomorskiego

11:00-11:30 Pokazy psiej tresury - pasienie kaczek (na torze przed trybunami)
11:30-12:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Niewielki" ( na scenie, teren festynu)

11:30 Konkurs nr 8 "wzrastający stopień trudności z Jokerem"
o nagrodę PKO Banku Polskiego i puchar Wojewody Pomorskiego

12:45-13:30 Pokazy psiej tresury - agility, pasienie kaczek/barana (na torze przed trybunami)

13:30 Konkurs SPONSOR W SIODLE I ZA KÓŁKIEM " sztafeta koń / samochód "
o puchar BMG Goworowski i derkę DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO oraz Łączpolu

14:00-14:30 Pokazy psiej tresury - psy policyjne (na torze przed trybunami)
14:30-15:00 Pokaz bryczek "para" i "czwórka" - Stado Ogierów Kwidzyn (na torze przed trybunami)
16:30-17:30 Przedstawienie na zakończenie - "Teatr Klapa" (na scenie, teren festynu)

15:00 Grand Prix - PUCHAR BAŁTYKU
Konkurs nr 9 "jednonawrotowy z jedną rozgrywką"
o nagrodę firm NDI i BESIX i puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Czas trwania konkursów zależy od liczby startujących zawodników, w związku z tym godziny rozpoczęcia konkursów mogą ulec zmianie

W programie ponadto:
Na terenie festynu
Festyn Rodzinny "Bajkowe zabawy z Koperkiem i Kminkiem" (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Lunapark (od czwartku do niedzieli w godz. 10:00-17:00)
Konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Ścianka wspinaczkowa (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Przejażdżki na kucykach (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
AUTORIADA - bajeczne miasteczko ruchu drogowego dla dzieci (w sobotę i niedzielę w godz.10:00-17:00)
MICROSOFT - namioty Xbox z konsolami do gier (w sobotę i niedzielę w godz.10:00-17:00)
Fundacja "Pegasus" - namiot z konkursami dla dzieci
Fundacja "Trzeba Marzyć"
Fundacja "Dogtor" - pokazy i zabawy z psami-przewodnikami osób niepełnosprawnych
W budynku trybuny głównej (przy biurze zawodów)
Wystawa obrazów Andrzeja Umiastowskiego (spotkanie z autorem w niedzielę o godz.14:30)

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok