stat
Impreza już się odbyła

CSI Sopot 2007

Piątek, 15 czerwca 2007

09:00 Konkurs Otwarcia - "dwufazowy"
o nagrodę Grupy PZU i puchar Prezydenta Sopotu

11:30 Konkurs nr 2 "zwykły"
o nagrodę SIECI 34 i puchar Polskiego Związku Jeździeckiego

13:30-14:00 Pokazy westernowe i ujeżdżeniowe w wykonaniu zawodników SKJ

14:00 Konkurs nr 3 "zwykły"
o nagrodę KONSALNETU i puchar miesięcznika "Koń Polski"

Sobota, 16 czerwca 2007

10:00 Konkurs nr 4 "dwufazowy"
o nagrodę POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ i puchar TVP3 Gdańsk

12:00-12:30 Pokazy psiej tresury - psy policyjne i posłuszeństwo (na torze przed trybunami)
12:30-13:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Niewielki" ( na scenie, teren festynu)

12:30 Konkurs nr 5 "szybkości"
o nagrodę ENERGI i puchar Radia Gdańsk

14:00-14:30 Pokazy psiej tresury - pasienie kaczek (na torze przed trybunami)
14:30-15:00 Konkurs klubowy "sztafeta pony-duży koń" z udziałem zawodników SKJ
15:00-15:30 Pokazy psiej tresury - agility (na torze przed trybunami)
15:30-16:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Klapa" (na scenie, teren festynu)

15:30 Konkurs nr 6 "dwufazowy"
o szablę Króla Jana III Sobieskiego i puchar Trójki - Polskie Radio

Niedziela, 17 czerwca 2007

09:00 Konkurs nr 7 "zwykły "
o nagrodę GRUPY ŻYWIEC i puchar Marszałka Województwa Pomorskiego

11:00-11:30 Pokazy psiej tresury - pasienie kaczek (na torze przed trybunami)
11:30-12:30 Przedstawienie dla dzieci - "Teatr Niewielki" ( na scenie, teren festynu)

11:30 Konkurs nr 8 "wzrastający stopień trudności z Jokerem"
o nagrodę PKO Banku Polskiego i puchar Wojewody Pomorskiego

12:45-13:30 Pokazy psiej tresury - agility, pasienie kaczek/barana (na torze przed trybunami)

13:30 Konkurs SPONSOR W SIODLE I ZA KÓŁKIEM " sztafeta koń / samochód "
o puchar BMG Goworowski i derkę DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO oraz Łączpolu

14:00-14:30 Pokazy psiej tresury - psy policyjne (na torze przed trybunami)
14:30-15:00 Pokaz bryczek "para" i "czwórka" - Stado Ogierów Kwidzyn (na torze przed trybunami)
16:30-17:30 Przedstawienie na zakończenie - "Teatr Klapa" (na scenie, teren festynu)

15:00 Grand Prix - PUCHAR BAŁTYKU
Konkurs nr 9 "jednonawrotowy z jedną rozgrywką"
o nagrodę firm NDI i BESIX i puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Czas trwania konkursów zależy od liczby startujących zawodników, w związku z tym godziny rozpoczęcia konkursów mogą ulec zmianie

W programie ponadto:
Na terenie festynu
Festyn Rodzinny "Bajkowe zabawy z Koperkiem i Kminkiem" (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Lunapark (od czwartku do niedzieli w godz. 10:00-17:00)
Konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Ścianka wspinaczkowa (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
Przejażdżki na kucykach (w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00)
AUTORIADA - bajeczne miasteczko ruchu drogowego dla dzieci (w sobotę i niedzielę w godz.10:00-17:00)
MICROSOFT - namioty Xbox z konsolami do gier (w sobotę i niedzielę w godz.10:00-17:00)
Fundacja "Pegasus" - namiot z konkursami dla dzieci
Fundacja "Trzeba Marzyć"
Fundacja "Dogtor" - pokazy i zabawy z psami-przewodnikami osób niepełnosprawnych
W budynku trybuny głównej (przy biurze zawodów)
Wystawa obrazów Andrzeja Umiastowskiego (spotkanie z autorem w niedzielę o godz.14:30)

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
14.02 g.20.30
Piast Gliwice
14.02 g.20.30
Polski Cukier Toruń