Ciężka dola akademiczek

25 października 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Piłkarki ręczne Dableksu AZS AWFiS przegrały już po raz czwarty w tym sezonie. W ósmej kolejce ekstraklasy gdańszczanki uległy na wyjeździe Carlosowi-Astol Jelenia Góra 29:34 (15:17). Nie pomogła dobra dyspozycja rzutowa Doroty Kowalewskiej, która zdobyła 9 bramek. Kiepskie wyniki idą w parze z coraz trudniejszą sytuacją zdrowotną drużyny oraz pogarszającymi się warunkami socjalno-bytowymi szczypiornistek.

DABLEX: Mikszto, Brzezińska - Kowalewska 9, Knoroz 7, Szwed 6, Mielczewska 5, Sawicka 1, Koniuszaniec 1, Taczyńska, Kordunowska.

Pozostałe wyniki 8. kolejki: SPR Safo Lublin - Piotrcovia 31:22 (17:9), AZS AWF Warszawa - KU AZS Politechnika Koszalińska 26:33 (11:16), Zagłębie Lubin - Słupia Słupsk 33:24 (13:10); Łączpol Gdynia - Ruch Chorzów 22:22 (13:13), Start Elbląg - Zgoda Ruda Śląska 30:22 (15:10).

• brawo wladze klubu!!!! tak dalej a bedziemy walczyc o utrzymanie!!!! ZENADA
    !!! a dziewczyna zycze sily i walki!!!!!

• 0 0

• jak można było rozwalić taki dobry zespół?! jak to mówią -polak potrafi;)

• 0 0

• smutne to wszystko

• 0 0

• ryba psoje sie od glowy

• 0 0

• Tak...

Ciepliński zajeżdża zawodniczki i stąd kontuzje. Nic dziwnego, że został pogoniony z Lublina.

• 0 0

• i świetnie

• 0 0

• (4)

reakcja kibicow na was byla tylko i wylacznie pochodna waszego meczu ze szczecinem w zeszlym sezonie. Brawo Klub Kibica

• 0 0

• weż tabletki bądż skonsultuj się z lekarzem bądż farmaceutą ;)

• 0 0

• Cytat z klubowej strony JG sprzed kilku miesięcy: (1)

"W klubie przydałaby się doświadczona bramkarka (...) Uważam, że bardzo dobrym posunięciem byłoby sprowadzanie Patrycji Mikszto (...) z gdańskiego AZSu. 25 letnia piłkarka nie raz udowadniała, że potrafi grać w piłkę."

Po tym, jak potraktowaliście Patrycję na wczorajszym meczu (a przynajmniej ta część kibiców, która siedziała za bramką AZS-u w I połowie), możecie zapomnieć o tym, że do was trafi.

• 0 0

• po tym co pokazala w tym meczu my jej nie chcemy

• 0 0

• klub kibica buahahahahaha kibola chyba

• 0 0

• a jelenia góra już zapomniała o swoich przekrętach-sami święci:)

• 0 0

• Do oglądaczy meczowych z Jeleniej Góry (2)

Jeśli wam sie cos nie podoba w drużynie z Gdańska to macie pełne prawo o tym głośno mówić.
    Sposób w jaki to zrobiliście wczoraj podczas meczu świadczy o was jak najgorzej i nie ma co do tego dorabiać żadnych historii.
    Dziwię się tylko organizatorom meczu że dopuszczają do takiego zachowania na swojej hali ale widocznie nie odbiegają poziomem od swoich oglądaczy.
    Ciekaw jestem czy obserwator opisał sytuacje w protokole z meczu i dlaczego sędziowie nie przerwali meczu i nie nakazali usunięcia z trybun tej grupy która lżyła zawodniczki z Gdańska.
    Dziś pozwalamy na chamskie zachowania ludzi w hali a za jakiś czas będziemy sie dziwić gdy będzie na meczach piłki ręcznej dochodziło do rękoczynów.

• 0 0

• jelenia dziura - AZS 33:29 (17:15)
      MIKSZTO (k 0/5), Brzezińska (k 0/1) - KOWALEWSKA 9 (2 min.), KNOROZ 7 (k 1/1, 2 min., Ż), SZWED 6, Mielczewska 5, KONIUSZANIEC 1 (Ż), SAWICKA 1 (2 min.), Kordunowska 0, KULWIŃSKA 0 (2 min.), TACZYŃSKA 0

Zdjęli, zdjęli ... w zasadzie ochrona zdjęła. Nawet prezesunio pieprzył coś w stylu "niestety musicie to zdjąć" no nic jaki prezes tacy kibice :/

• 0 0

• Podpisując się pod wypowiedziami poprzedników, dodam jeszcze, że niechęć do innej drużyny w niczym nie usprawiedliwia przenoszenia chamstwa rodem ze stadionów na halę (wyzywanie zawodniczek od k**** itp.), które nie służy niczemu poza nakręcaniem agresji.

Większość obraźliwych haseł ochrona zdarła tuż przed meczem, a potem jeszcze w trakcie II połowy mecz został na moment przerwany, bo pojawił się jeszcze jeden tego typu transparent.