IV liga - przebłyski Bałtyku

21 maja 2006 (artykuł sprzed 18 lat)
Piłkarze Bałtyku odzyskali pozycję wiceliderów IV ligi. Po trzech porażkach z rzędu gdynianie pokonali na własnym boisku Wierzycę Starogard Gdański, która do gry przystępowała jako druga siła tabeli. Z tego rozstrzygnięcia najbardziej ucieszono się w... Kwidzynie. Coraz bliżej awansu jest tamtejsze Rodło.

Bałtyk wygrał przy ul. Olimpijskiej z Wierzycą 3:2 (1:1). Prowadzenie zdobyli goście. Już w 7. minucie piłkę do siatki skierował obrońca Adrian Szopiński. Co ciekawe także drugiego gola dla starogardzian, trzy minuty po zmianie stron zdobył defensor. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Drews. Ale wówczas także miejscowi mieli na koncie już dwa trafienia. Bramki zdobyli Paweł Budziwojski w 17. i Robert Kugiel w 46. minucie. Końcowy rezultat ustalił Artur Rosiński w 64. minucie.

BAŁTYK: Żemojtel - Tomaszewski, Podgórniak, Grzesiuk, Senwicki - Wiszniewski (90 Styn), Martyniuk, Budziwojski (65 Dobrzyński), Knioch - Kugiel (63 Melaniuk), Rosiński (80 Jeschke).

Rezerwy Arki zadowoliły się remisem z Gryfem 95 w Słupsku 1:1 (1:0), choć urlopy przerwało az trzech piłkarzy z pierwszej drużyny (Radosław Bartoszewicz, Marcin Kiczyński, Mateusz Kołodziejski). Prowadzenie dla gdynian zdobył Patryk Gawryś w 42 minucie. Wynik meczu ustalił w 70. minucie Marcin Mazgis.

ARKA II: Klimowicz - Mitura, Kałdowski, Sikorski, Kiczyński - Kołodziejski (80 Skwiercz), Bartoszewicz, Wojas, Frankowski (65 Damaszke)- Gawryś (50 Zawadzki).

Pozostałe wyniki 29. kolejki: Orlęta - Jantar 1:2, Wisła - Bytovia 0:2, Pomezania - Start 1:3, Rodło - Powiśle 1:1, Orkan - Wierzyca P. 1:3, Czarni - Unia 3:0, Kaszuby - Olimpia 0:1.

• Mecze piłki nożnej

To znowu mój głos w dyskusji. Kibice piłki nożnej to "stado baranów" i należy zlikwidować ich łąkę jaką jest mecz piłki nożnej. Bydło i chamówa !!!!

• 0 0

• Co peklo bylemu kibicowi ?

Czyby pupa na stadionie ? Dlatego tak bluzni pewnie.

• 0 0

• HEREZJE

Już nie kibic?!A co to takiego się stało? Dostałeś klapsa na meczu czy wstąpiłeś do policji? W każdym razie żałosne jest to co piszesz... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!