Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 5%[13]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 95%[241]
 
03.10 sob
godz. 19:00
Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie 3 października 2020 (29 opinii)

W 7. kolejce ekstraligi rugby Ogniwo Sopot wygrało z Lechią Gdańsk 31:24...

Trener

Jurij Buchało
ocena
3.60 (48 ocen)

Zawodnicy

Robert Wójtowicz
ocena
4.03 (58 ocen)
Igor Górniewicz
ocena
4.00 (42 oceny)
Krzysztof Smoliński
ocena
3.98 (59 ocen)
Grzegorz Buczek
ocena
3.96 (53 oceny)
Olaf Niespodziany
ocena
3.96 (46 ocen)
Dawid Wesołowski
ocena
3.96 (45 ocen)
Igor Olszewski
ocena
3.94 (53 oceny)
Robert Kwiatkowski
ocena
3.94 (49 ocen)
Patryk Ćwieka
ocena
3.90 (42 oceny)
Krzysztof Kowalewski
ocena
3.88 (43 oceny)
Milan Kossakowski
ocena
3.88 (48 ocen)
Adrian Sajdowski
ocena
3.88 (48 ocen)
Aleko Gigashvili
ocena
3.87 (46 ocen)
Jerzy Wojnicz
ocena
3.86 (44 oceny)
Michał Krużycki
ocena
3.84 (49 ocen)
Tomasz Rokicki
ocena
3.81 (57 ocen)
Sebastian Kacprzak
ocena
3.80 (50 ocen)
Rafał Lademann
ocena
3.76 (49 ocen)
Rafał Janeczko
ocena
3.73 (48 ocen)
Marek Płonka
ocena
3.69 (42 oceny)
Michał Plich
ocena
3.66 (44 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Adamiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Boczulak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jeffrey Heinrich Erasmus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Galewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Gardziewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Grynder
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alan Maszota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Muchlado
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vitalii Orlov
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Pawłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Stolarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brendon Venter
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Wieczorkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Witoszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Witulski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Ziomek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (sob) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce mecz odwołany LECHIA Gdańsk
24.10 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:5 bez publiczności Juvenia Kraków
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.17:00 Master Pharm Łódź 44:17 LECHIA Gdańsk
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin 20:18 LECHIA Gdańsk
29.08 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 25:19 Orkan Sochaczew
23.08 (nd) godz.15:00 Sparta Jarocin 19:54 LECHIA Gdańsk
15.08 (sob) godz.18:30 Skra Warszawa 29:9 LECHIA Gdańsk
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii