• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 99%[200]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 2) 0%[1]
 
10.09 sob
godz. 13:00
57
:
14
Awenta Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - Awenta Pogoń Siedlce 57:14. Rugbiści sprawili prezent trenerowi Lechia Gdańsk - Awenta Pogoń Siedlce 57:14. Rugbiści sprawili prezent trenerowi 10 września 2022 (18 opinii)

Lechia Gdańsk pokonała Awentę Pogoń Siedlce 57:14 (45:0) w meczu 3. kolejki...

Trener

Paweł Lipkowski
ocena
5.47 (34 oceny)

Zawodnicy

Payi Xolela
ocena
5.55 (33 oceny)
Robert Wójtowicz
ocena
5.32 (37 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
5.31 (39 ocen)
Kewin Bracik
ocena
5.21 (24 oceny)
Zavien Klaasen
ocena
5.21 (29 ocen)
Michał Krużycki
ocena
5.19 (36 ocen)
Dillon Jimmy Steve Afrika
ocena
5.19 (32 oceny)
Marek Płonka
ocena
5.18 (22 oceny)
Krzysztof Smoliński
ocena
5.17 (24 oceny)
Radosław Dabkiewicz
ocena
5.17 (24 oceny)
Bartosz Kruszczyński
ocena
5.16 (31 ocen)
Milan Kossakowski
ocena
5.14 (28 ocen)
Jakub Romanowicz
ocena
5.13 (23 oceny)
Rafał Janeczko
ocena
5.13 (23 oceny)
Aleksander Czerniak
ocena
5.13 (24 oceny)
Andile Ngonyama
ocena
5.13 (24 oceny)
Grzegorz Buczek
ocena
5.13 (24 oceny)
Jerzy Wojnicz
ocena
5.12 (25 ocen)
Colin Nyaoda
ocena
5.12 (26 ocen)
Miłosz Bracik
ocena
5.11 (27 ocen)
Igor Olszewski
ocena
5.10 (31 ocen)
Sylwester Koper
ocena
5.05 (22 oceny)
Michał Plich
ocena
4.91 (23 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Bartosiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Górniewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Hedesz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Claude Johannes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Kacprzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Kamoń
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Kopecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Lademann
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Lisiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jason Makhari
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Niespodziany
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ralton Navan October
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wesołowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Wieczorkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Witoszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.03 (sob) ARKA Gdynia typuj LECHIA Gdańsk
26.03 (nd) godz.14:00 LECHIA Gdańsk typuj Juvenia Kraków
21.05 (nd) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin typuj LECHIA Gdańsk
19.11.2022 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 29:24 LECHIA Gdańsk
29.10.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 28:32 Edach Budowlani Lublin
22.10.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 69:29 Posnania Poznań
08.10.2022 (sob) godz.14:00 UP Fitness Skra Warszawa 80:0 LECHIA Gdańsk
01.10.2022 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk 34:43 OGNIWO Sopot
18.09.2022 (nd) godz.16:00 Orkan Sochaczew 27:25 LECHIA Gdańsk
10.09.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 57:14 Awenta Pogoń Siedlce

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 9 7 1 1 344:113 37
2 OGNIWO SOPOT 8 7 0 1 309:114 34
3 Edach Budowlani Lublin 8 6 1 1 194:125 31
4 Orkan Sochaczew 9 6 0 3 445:178 30
5 LECHIA GDAŃSK 9 4 0 5 299:277 22
6 Up Fitness Skra Warszawa 9 6 0 3 367:134 18
7 Juvenia Kraków 8 2 0 6 203:252 12
8 ARKA GDYNIA 9 2 0 7 167:424 10
9 Awenta Pogoń Siedlce  9 1 0 8 89:418 5
10 Posnania Poznań 8 1 0 7 129:537 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się następnie o złoto, a dwie kolejne o brąz. Gospodarzem meczów o medale będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli.
Nikt nie spada bezpośrednią. Ostatnia drużyna gra baraż z mistrzem I ligi. Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po rundzie zasadniczej.

Wyniki 9 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Up Fitness Skra Warszawa 12:57 (0:29)
  • Master Pharm Łódź - LECHIA GDAŃSK 29:24 (12:7)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT (odwołany z powodu zimowej aury)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew 23:61 (20:28)
  • Edach Budowlani Lublin - Posnania Poznań (mecz nie odbył się z powodu awarii autokaru gości. Komisja Gier i Dyscypliny nakazała uzgodnić klubom nowy termin przed rozpoczęciem rundy wiosennej)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • OGNIWO SOPOT - ARKA GDYNIA 43:3 (19:3)
  • Weryfikacja meczu z 8. kolejki
  • UP Fitness Skra Warszawa - Master Pharm Rugby Łódź walkower 0:25 (z powodu gry nieuprawnionego zawodnika - Bercho Botha, na boisku 30:29 (17:17)
  • Odjęcie po 1 punkcie za brak realizacji "Programu Młodzieżowiec"
  • Posnania za mecze:
  • 1. kolejki z Orkanem (na boisku 5:103)
  • 4. kolejki z Arką (29:68)
  • UP Fitness Skrze za mecze:
  • z 3. kolejki z Orkanem (32:21)
  • z 4. kolejki z Ogniwem (22:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii